1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

S.O.S

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י TomatoLover, ‏30/8/17.

1. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    שלום אנשים אז ככה יש לי בעיה קטנה .מישהי במשפחה שלי שסובלת מסרטן אנגלוגי(לא קשור אבל שתבינו שהחיים לא דבש),התחילה לקבל טיפול כימוטרפי נוסף אחרי שהסרטן חזר,ובימים האחרונים כנראה מההקרנה האחרונה כל הפה שלה פצעים,הכל שורף ממש אדום ,חניכיים נפוחות ומה לא.היתי איתה היום אצל רופא שיניים ורשמו לה סטרואידים ומשהו על בסיס קודאין.אישה מבוגרת בחיים לא עישנה סיגריה ,מפחדת מכל עניין הקנאביס (אל תשפטו) . אז אחרי שחפרתי קצת רקע השאלה שלי היא כזאת יש לי גאנג׳ה שלא מיבשת שום מדף עליון בשום קופי שופ ,אבל תנאי ההחסנה זה מה שמדאיג אותי הכל היה טוב אבל לא סטרילי .ובגלל שכל הפה שלא פצעים אני מפחד לתת לה לנסות וכמו שאתם מבינים לא רוצה לדחוף לה סטרואידים וקודאין מה אני עושה??? האישה סובלת,לא מצליחה לאכול

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    אידוי?

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הייתי אומר ששמן יהיה פיתרון טוב אבל בכדי למצות כמות קטנה/סבירה צריך כמות תפרחת גדולה

4. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    לנסות להכין אולי שמן על בסיס בותאן נקי או משהו פחות מסובך כמו אפייה ארוכה
    מה שהכי מפחיד אותי שיהיה איזה זיהום למרות שהכל יובש והוחזק בצנצנות כהלכה ,למה אסור לה להתקרב אפילו לאנשים חולים ,מערכת חיסונית וכאלה . האידוי והמיצוי זה הדברים הראשונים שחשבתי עליהם אבל עכשיו כשאני חושב צלול יותר זה פרויקט. אני צריך איזה מתכונים של משהו כמו מרק או משהו שעבר תהליך הרתחה שיהיה לה קל לאכול את זה

תודה ענקית לעוזרים

5. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    אחי זה הדבר הראשון שחשבתי עליו אבל עד שאני יסדר הכל היא יכולה לשנות את דעתה,פלוס לחוץ כספית קצת אבל עזוב מילה היתי יודע שהיה תנסה הפוסט הזה לא היה נפתח

6. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הצלחות גדולות נעשות ע"י הימור לא גדול פחות.. גם רופא לא ידע איך או מה ההשפעה על החולה ולכן מעדיף לתת את מה שכבר ניסו על בני אדם ושיש עליו תג מחיר..
    להכין שמן זה ממש לא סיפור (rick simpson) אבל כן צריך להשקיע ברכישת חומר הגלם (חשוב להשתמש באלכוהול אמיתי לשתייה לא לחיטוי, בדרך כלל ניתן להשיג בסיטונאות משקאות וכו..)
    ולגבי הלחוץ.. אין מחיר לבריאות ולחיים .. כל סכום הגיוני
    הגישה שלי בקטע הזה שאני רוצה משהו היא לא איפה אני חוסך בשביל לקבל את מה שאני רוצה אלא איך אני עובד יותר קשה בכדי לקבל את מה שאני רוצה... כל אשר תעשה יבורך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!