1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המחקרים המוזכרים באתר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י killerforall, ‏11/8/13.

1. killerforall

killerforall חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, הרבה פעמים כאשר אני מתווכח עם אנשים הגדולים ממני בגיל או שחושבים שהם משכילים יותר ממני בנוגע למריחואנה כאשר אני מנסה לנפץ מיתוסים שונים, מבקשים ממני הוכחות.
    הם אומרים שהם ראו מחקר נגד המריחואנה בנושאים שונים כגון האם המריחואנה ממכרת, האם היא עוזרת נגד מחלות הסרטן השונות וכו'.
    כעת מוטלת עלי ההוכחה שמחקרים אחרים תומכים בטענותיי.
    אנא עזרו לי לתקן עוולות שנוצרו מדעות קדומות כדי שציבור האנשים שתומך בקנאביס יגדל ותתנו לי קישורים למחקרים שונים שבאתר מדברים עליהם.
    ללא המחקרים לא אוכל להראות לאנשים את שגיאת הדעה הקדומה שלהם בנוגע לצמח המריחואנה.

אשמח אם תעזרו לי.

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אח שלי מריחואנה כן ממכרת (אני מכור) אבל זה לא מסוכן כמו סמים אחרים או סגריות אח שלי זאת האמת.
    אבל הקריז של מריחואנה זה כולה אי שקט יום-יומיים מקסימום וזהו אתה חוזר לרגיל וזה גם מהנה בצורה לא נורמלית וזה משנה אותך לבן אדם טוב יותר.
    אז אני מכור גאה .

3. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    3
    לא כולם מתמכרים, הזהר בדבריך...
    אם אני לא טועה גם הרשות למלחמה בסמים מודים שרק 10% מתמכרים(ממה שנכתב באתרם נראלי)
    ביחס לקפאין אין הרבה מרחק...
    לנושא, אם אני לא טועה יש אתר קטגוריה עם מחקרים.

#3 avanon, ‏11/8/13
    נערך לאחרונה ב: ‏11/8/13
  4. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לא אמרתי שזה ממכר את כולם 0.0 אמרתי שזה כן ממכר זה הכל
    ועל פי הסקרים 9% מתמכרים

5. killerforall

killerforall חבר חדש

לייקים:
    0
    באתר הזה רשום שיש מחקרים אבל לא נותנים קישור למחקר עצמו, כדי לשכנע את האנשים שאתם אני מתווכח הם צריכים לראות את המחקר עצמו, אבל תודה על הניסיון לעזור.
    תודה בכל מקרה, ואם אתה מכיר כתבה עם קישור למחקר עצמו, אנא עזור לי, תודה בכל מקרה.

6. בכל הכתבות יש קישורים למקור המחקר עצמו. תבודק שוב.

7. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    קנאביס אינו מוביל לתלות פיזיולוגית, משמע קנאביס אינו ממכר. כל תלות בקנאביס היא תלות פסיכולוגית בלבד, משמע אתה הגורם האחראי, לא הקנאביס.

8. killerforall

killerforall חבר חדש

לייקים:
    0
    עכשיו שמתי לב, תודה על העזרה. ולמי שאמר שזה ממכר, ההשפעה פסיכולוגית בלבד. אין תופעות לוואי להפסקת שימוש

9. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    כל התמכרות היא פסיכולוגית ופזית זה שטיות עם יש לך אי שקט מהגמילה מקנאביס אז אתה מכור

10. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    יש הבדל בין להתמכר לחומר כי הוא משבש את האיזון הכימי במוח ובין כי אתה מתגעגע לתחושה הטובה. יש חומרים שממכרים ברמה הטכנית, כגון אופיאטים וכו', אך קנאביס אינו ממכר. ההתמכרות תלויה אך ורק באדם, משמע בך.

11. אַבְרָהָם יוֹסֵף זַיְידֶה

לייקים:
    0
    הכפייה ומניעת צרכים גופניים או נפשיים מבני אדם הם גורמים אובססביות יתר, כמו ניצולי שואה שהיו מחביאים אוכל גם בזמן שפע, הכפייה נגד עישון הקנאביס גורם להתמכרות אובססיבית מסוכנת עד כדי כך שאנשים כבר מוכנים לעשן נייס גייט ורעלים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!