1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת + כמה שאלות על הפרחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ZipoX, ‏17/9/17.

1. ZipoX

ZipoX חבר חדש

לייקים:
    1
    היי לכולם,
    הצמח כרגע בן 3 שבועות ו3 ימים. עבר כבר 2 החלפות עציצים. כיוון שאני לא רוצה שהוא יגדל ליהיות מפלצת על חלל אני מגביל אותו ע"י עציץ בנפח קטן. איך הוא נראה לכם? ההחלפה האחרונה בוצעה בשבוע שעבר ביום רביעי ומאז הוא דיי התפתח.
    https://unsee.cc/nudibera/

כיוון שאני רוצה לשמור על עציץ בגובה סביר אני מבין שזה יפגע משמעותית ביבול. השאלה שלי היא האם לחכות להאטה בגדילה ואז להעביר להפרחה או פשוט להעביר להפרחה. ואם אעביר להפרחה עכשיו כמה לדעתכם יצא לי?
    הסטאפ הוא 2 נורות שפולטות 150W שדולקות 18\6, אדמה רגילה מדושנת, השקיה כל יום וחצי בערך עד שיוצא מים מלמטה. לא הוספתי שום דשן. לדעתכם יש צורך באקוגן? כמה זה יעזור?
    ושאלה מאוד חשובה, למה אני כבר מריח ריח של קנאביס מהצמח והסביבה שלו? אני לא אמור להריח רק כשעובר להפרחה?
    קראתי שיש את האונו ג'ל הזה שאמור לעזור בעניין הריח, מישהו התנסה??

תודה על התשובות!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    1. מציע לך פשוט לעבור לפריחה במקום "להגביל" את הצמח בנפח העציץ, שכן הוא עלול לסבול מנעילת שורשים.

2. קצת קשה להעריך כמות סופית של יבול - אין לנו את כל הפרמטרים של סביבת הגידול ואין לנו מושג כיצד אתה תתטפח אותו. מכמות הוואטים בנורות שלך, יחד עם השאלות שמרמזות (בלי להעליב) שזה אחד הגידולים הראשונים שלך ושאין לך הרבה זמן ומקום - אני מהמר שתקצור 50 -100 גרם.

3. הנורה היא פרמטר חשוב ביותר - רשמת שתי נורות 150W - איזה סוג?

4. יכול להיות שאחרי 3 שבועות אתה תרגיש קצת ריח מהצמח, תהיה בטוח שזה לא משהו שיטריד אותך, בטח אם התקנת לעצמך מפוח ופילטר פחם. בכל מקרה האונה ג'ל עושה עבודה טובה בעניין.

5. בנוגע לדישון - כן צריך להוסיף דשן. אל תוותר על זה.

בהצלחה חבר

3. ZipoX

ZipoX חבר חדש

לייקים:
    1
    מדובר ב2 נורות פלורוסנט חסכוניות (צורכות 30W פולטות 150W). יש לי 2 לצמיחה ו2 לפריחה, כרגע משתמש בגדילה.
    איך הצמח נראה לדעתך? ניהיו לו לאחרונה טיפה סימנים סגולים עליו אני מניח שזה חוסרים. אני רוצה להפריח אותו בעוד כשבוע בערך, האם יש טעם לתת דשן (אקוגן לשם העניין) רק בשלב הפריחה? או שמא כדאי לתת לצמח להתרגל לדשן עוד בשלב הצמיחה?
    ושמתי לב שכשאני משקה העלים קמלים כלפי מטה, זה טבעי? זה מסתדר אחרי כמה זמן (שעות)...
    https://unsee.cc/porusabe/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!