1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שיטוף חוויות :)

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י חייזר, ‏3/3/14.

1. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    ג'וסי - איך את\ה מסביר\ה שכל ה"אסיד" שטעמתי הגיע בטיפה, ואף פעם לא על קרטון ותמיד היה לו טעם מריר-חמצמץ ... ?

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    מתחיל ליהיות פה יותר ויותר מעניין חברים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

3. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    Woogs,

כמה סיבות:
    1. אם האסיד נמהל במי ברז או כל מים שיש בהם כלור למשל, אז הוא קצת התפרק וייתכן ששינה את טעמו.
    2. כמעט בכל אסיד יש רמה מאד מזערית של impurities של מולקולות/אטומים אחרים שנשארו בתהליך (ברמה אפסית כמעט) שיכולים להשפיע על הטעם
    3. הרבה פעמים בבקבוקונים שאליהם מעבירים את האסיד יש שאריות של מה שהיה לפני שבודאות רבה משנים את הטעם (כדוגמת בקבוקוני סטילה).. וזאת סיבה די נפוצה
    4. כשאסיד מתפרק לתוצרים דומים ייתכן ולהם יש טעם כלשהו.

בקשר לחמצמצות/צריבה קלה/ הרגשה מטאלית כזאת - זה קורה הרבה פעמים באסיד
    בקשר לטעם מר חזק - זה קורה בקרטונים בעיקר מהדיו שלהם

4. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    עוד לא אכלתי קרטון מר שהרגיש אפילו טיפה כמו דלקה של אסיד מקרטון בלי טעם(לא הופמנים,דאלי לאמות,שיבות,בודות,מריות וכל החרא האחר שרץ בשנתיים האחרונות)...
    לפעמים יש טיפה טעם של דיו על קרטון של אסיד שעושה טיפה טעם אבל זה לא מתקרב לטעם של הקרטונים המרים(הnbome) שמרדימים לך את כל הפנים ומשאירים טעם זוועתי לשעה לפחות.. ושוב פעם אתה מרגיש את ההבדל בדלקה. אני בכל אופן לא אוכל קרטונים מרים יותר.

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    באתי לעשות פה סדר.
    בנוגע לקרטונים מרים, מרמרות, זה לא אסיד.
    לא אכפת לי מה זה, אבל מבחינתי כשלקרטון יש טעם, כלשהו, הוא לא ראוי לאכילה.
    לקרטונים של אסיד אמיתי אין טיפת טעם, שום טעם. לא לאכול קרטונים מרים זה אלף בית בדלקות.
    לגבי טיפות, לחתיכות שונות מהגביש, יש טעמים שונים.. אבל שום דבר לא יהיה מר לחלוטין.
    זה יזוז בין טעמים של מנטה, ללימון חמצמץ.
    לגבי זיופים של קרטונים בארץ, הופנים - 90% זיוף, דאלי לאמה - 60% זיוף, שיבות - 10% זיוף, מריות - 90% זיוף, גטהפיקס - 90% זיוף..
    עכשיו אפשר להבין למה אני נמנע מקרטונים, ונשאר עם הטיפות.
    מה שכן, לפעמים מגיע פה ושם איזה גלויה עם נוסחא פתוחה ( בלי ציור מוכר ) שפתחו בארץ, ועל זה אני עף :)

6. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב אני אכתוב:
    nbome לא היה בכלל עד 2010...
    לי יצא מעשרות הדלקויות להיתקל בקרטון ממש מר פעם אחת רק והוא פשוט לא עשה כמעט כלום... בטח שלא הרדים לי את הפנים.

GANJABALL, מעניין מאיפה אתה מביא את האחוזים האלה לכל סוג קרטון... עברת גלויה גלויה בכל הארץ לקחת למעבדה ועשית חישוב???
    בכל מקרה מסכים איתך שטיפות כמעט תמיד עדיף על קרטונאז'...
    בקשר לחתיכות שונות יש טעם שונה... זה נשמע קשקוש מוחלט

7. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    בקרטונים המרים שאכלתי אתה מרגיש טעם ממש מר ומתכתי וכימי, ואתה מרגיש בערך הרגשת רדימות כזה בפה בערך לשעה באמת, הם גם השפיעו יותר מהר אם אני זוכר נכון מהאלה בלי טעם כאילו הפיק היה הרבה יותר מהיר, בבלי טעם הכל היה יותר איטי נקי וטבעי כזה לפחות ככה אני זוכר, אבל באלה עם הטעם המר זה היה יותר חזק הדלקה

8. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    בקיצור נראה לי אין לדעת מה אתה מקבל תקחו משהו שאתם בטוחים שמאה אחוז שיש לו שם טוב לפחות אני יודע שזה מה שאני יעשה מעכשיו אחריי שהתנסתי קצת.

9. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3
    אנחנו מדברים על משהו שונה.
    אתה מדבר על הטעם הטיפה מר מתכתי שיש לקרטונים מהדיו/אי טוהר/החומר שהקריסטל הומס בו..
    מה שאני מדבר עליו הוא מר ברמה שהוא מרדים את הפה והוא באמת פועל מהר יותר.. אין שום ספק שזה nbome.. נמכרו לדוג' על דפים של ארבעת המופלאים,שיבות שחורות, דרקונים...

10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    החישוב שנעשה מתבסס על העובדה שעובר אצלי בידיים מספיק אסיד שאני אוכל להסתמך על זה כמדגם מייצג לגבי מה שמביאים בארץ.
    חתיכות שונות בדר"כ פותחים בצורה שונה, אחרי שהם כבר עברו תהליך הפרדה מגביש אחר.
    הטעם משתנה לפי סוג הגביש וצורת הפתיחה.
    אין הרבה כימאים בארץ שפותחים גבישים, לכן כמעט כל גביש נפתח באותה צורה.
    לכל גביש יש את הטעם של המנטה, אבל לכל קריסטל יש את הגוון טעם המיוחד שהוא מוסיף.

11. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    מה זה אני היחיד שלא עשה הזיות?
    פעם חטפתי מכות בהפסקה וקיבלתי זעזוע מוח.
    זה נחשב?

12. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    lol
    נראה לי אגרונום מזועזע עד עמקי נשמתו.
    בשבילו זה עונה להגדרה של סרט רע.

13. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני שונא ורדים.
    צמח מעצבן, קוצני, מכוער, פורח רק שבועיים בשנה, דורש המון טיפול.

14. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני רק אניח פה את העובדה שאין לך מושג מה אתה מפספס.

15. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    והנשים אוהבות את הורדים אך איזה דילמה זה תאמין לי... באמת לא מבין מה כל הדיבור סביב ורדים ולמה מלחתחילה הוא נהיה סמל לאהבה...

16. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    ורדים הם פרחים מאוד מרשימים ביופיים. קשה להתעלם משיח ורדים פורח. אני מאוד אוהב. אבל לעינייננו...
    דווקא הייתי רוצה לנסות פסיכדליה ונראה לי הכי סולידי זה להתחיל עם פטריות פסילוסיבין. אני צודק? אולי עדיף pcp (בצחוק). מה לגבי החוקיות שלהם באמסטרדם, זה עדיין חוקי או שכבר לא? גם כל הקטע של לגדל נבגים נראה לי דורש קצת למידה אבל ראיתי שהולך לעלות פה מדריך שזה יכול להיות מעולה. כמה שאלות מסקרנות:
    1. אנשים שאוכלים סרט ונדפקים לכל החיים זה קיים? האם זה כמו סכיזופרניה וקנאביס שרק מי שיש לו משהו ידפק מזה?
    2. אם אני חרדתי מטבעי אז יש סיכוי שזה יבוא לא טוב ואני אראה דברים מפחידים? ומה אם אני מפחד מהדלקה זה יכול להיות בעייתי?
    3. עד כמה נמצא אדם דלוק בשליטה ועד כמה כושר השיפוט נפגע? אם אני דלוק יש מצב שארוץ לכביש אקפוץ מצוק אפול לבור וכו'.
    4. המשך של 3 האם אני צריך סאחי שישמור עליי או שנגיד אני ואשתי יכולים לאכול ביחד?
    5. המשך של 4 אם החלטנו שהיא תשמור עליי האם היא יכולה להוציא ממני סודות?
    זהו בינתיים
    תודה אחים

17. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הדבר היחיד שאני יכול להגיד לך, זה שפעם היו לי כל מיני סיבוכים שלי עם עצמי ואחרי כמה ניסיונות אסיד התגברתי עליהם.
    בכלל קיבלתי הרבה הארות גדולות אחרי שימוש בסמים .

18. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    חוויה טובה עם אסיד או פטריות או כל סם הזייתי שתרצה יכולה להרחיב לך את התודעה וכמובן שזה כיף לא נורמאלי!
    אך גם ראיתי אנשים שחוו טריפ רע ורק מלראות את זה לא רציתי לחשוב מה עובר להם בראש..
    טראפלס חוקיות..
    תקשיב זה די תלוי בבן אדם.. אני מציע לך מעכשיו לא לחשוב על המושג הזה טריפ רע עם תבוא לזה בגישה טובה ותקפיד על Set N Settings נכונים
    (איפה אתה נמצא ועם מי אתה נמצא) אני מעריך שתיהיה לך אחלה חוויה.. העיקר במקום שאתה מרגיש בו משוחרר עם אנשים שאתה אוהב :)
    אני ממליץ לך להתחיל עם אסיד לפני שאתה מתחיל לאכול דברים, דעה אישית ככה אני התחלתי.
    בטריפ אני יכול לשלוט על עצמי בערך אבל יש כאלה שלא יכולים זה משתנה מכל בן אדם. להתחלה למשל עם אשתך תגיד לה שתשמור עליך זה הכי מומלץ.
    העיקר לא לפחד !! הפחד נמצא רק בראש וזה כלום אין מה לפחד מאסיד או פטריות.

19. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    מה ההבדל בין טיפות לקרטונים?
    יש כל מיני סיפורים על אחד שנידפק וחושב שהוא דולפין האם יכול לקרות מצב כזה?
    כשאני ניסיתי בקרטון היה מר מאוד ולא עשה כלווווום
    וגם לגבי גלגלים לקחנו אני וחבר הוא עף ואני כלווום האם זה בגלל שאכלתי באמצע?

20. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אתם כל כך רוצים הזיות - תנסו לא לישון 3 ימים ברצף
    אבל תיזהרו, זה לא חוקי,
    אם יתפסו אותכם זה 3 שנים בפנים ...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!