1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עבריינים במדים! - לילה בתא מעצר בעודי עם רישיון רפואי!!!!!

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י shacharazu7, ‏26/1/18.

1. shacharazu7

shacharazu7 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים פעם ראשונה שלי פה.
    רוצה לשתף על ה10 שעות האחרונות המזעזעות בחיי. אשמח לעזרה משפטית.
    אני בחור מהשורה לגמרי, ללא עבר פלילי, לא דרכתי בחיי בתחנת משטרה ולא בתא מעצר.
    *לפני חודשיים קיבלתי בשעה טובה אחרי שנים של מאבקים, יסורים וסבל את הרישיון הרפואי המיוחל!
    איזה כיף? איזה חלום? אז זהו.. שבמדינת ישראל אפילו זה גיהנום!

אתמול בערב נסעתי לחבר ליד הבית עם שקית של 3 גרם. הוא גר ביחידת דיור קטנה,צדדית בבית פרטי.
    לקראת השעה 3 בבוקר שמענו רעשים של פריצה וטיפוס על שער הכניסה לבית. קפצנו מהספה בבהלה הסתכלנו בשקט מהחלון להבין מה קורה! ראינו שוטרים מטפסים ונוהרים אלינו בהמוניהם כאילו זו פשיטה על תא טרור!! 15 שוטרים לפחות ספרנו בכל האירוע.
    נתקפנו בהלה וצעקנו בזעזוע מוחלט מה הם רוצים מאיתנו?! מה קורה פה?! לא האמנו למראה עינינו. הם צעקו שניצא החוצה או שהם פורצים לדירה. חבר שלי יצא אליהם ואני נעמדתי על הדלת חצי פתוחה. הם רצו להיכנס ודרשתי צו חיפוש. הם צעקו שפרצנו לעסק באיזור! שאנחנו חשודים בפריצה לעסק! הבנו שהטיפשים לא מבינים שזה לא אנחנו! ניסינו להסביר שיש טעות זה לא אנחנו!

נחשו מה? שבאמצע מבצע כזה עם 15 שוטרים הם יצאו בידיים ריקות? הרי זו הפדיחה הכי גדולה שיכולה לקרות להם בעולם!

העניינים התלהמו ומשום מקום אחד השוטרים צעק קססה. דחפו אותי ואת הדלת וכולם פרצו לדירה! ניסיתי לקחת את הטלפון שהיה ליד לצלם את כל מה שקורה, 3 שוטרים תפסו אותי נאבקו איתי ובשנייה ורבע מצאתי את עצמי אזוק בשתי הידיים מאחורי הגב!! בשלב הזה צעקתי שיש לי רישיון רפואי. לא הפסקתי לצעוק את זה. החזיקו אותי חזק והכאיבו לי בידיים כאילו אני אחרון הפושעים. הוא חשב שהוא גבר אז בעודי אזוק השוטר האפס מציין שאם אני לא נרגע הוא יקח אותי בגשם עם הגרביים כמו שאני.
    הושיבו אותנו על הספות. 10 שוטרים בו זמנית בתוך הדירה ואנחנו. הראתי להם את הרישיון בטלפון ועדיין לא שיחררו לי את האזיקים!!!!! אותו שוטר שצעק קססה, נטפל עליי וצעק שאני מפר את תנאי הרישיון שלי ואסור לי לעשן מחוץ לבית שלי . פשוט נתקע על זה. אין דברים כאלה!!! הם רצו לעשות חיפוש בבית, הבאתי להם שקית עם 3 גרם. התרופה שלי.
    נחשו שום פעם מה? עיכבו אותי לתחנה ! 3 שעות אשכרה בתא מעצר! קופא למוות עם 3 בני דודים אזוקים ידיים ורגליים לידי.קר למות הזיה.
    אחרי 3 שעות באו לחקור אותי - חקירה על החזקת סם מסוכן, הפרת תנאי הרישיון שלי, והכשלת שוטר.
    העבירו את התיק לתביעה בחשד להחזקת סם מסוכן.
    מה לעשות?
    יש כאן הרבה דברים לא חוקיים שנעשו , הפרזה ושימוש בכוח שלא לצורך, פריצה לבית, טעות של המשטרה בזיהוי החשודים
    בנושא הרישיון מה הסכנה של הרישיון?
    וגם בנושא התיק עצמו
    אשמח ליעוץ . תודה רבה לעוזרים

2. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    301
    צור קשר בפרטי במייל admin@cannabis.org.il

asaf1 אוהב/ת את זה.
  3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    מקומם מאוד הסיפור שלך... ע"פ הסיפור שלך יש הפרות מאוד בוטות של זכויות ... עשה כל מה שביכולתך להילחם

4. גנטילה

גנטילה חבר חדש

לייקים:
    1
    עו״ד טוב תלונה במח״ש ולא לעזוב את זה ככה

5. shacharazu7

shacharazu7 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לעוזרים
    לא אוותר להם, מקווה שכל ה"שוטרים" באירוע יקבלו את מה שמגיע להם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!