1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יעוץ עבור אמא שלי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י האישה בסגול, ‏28/1/18.

1. האישה בסגול

האישה בסגול חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    אני מבקשת עזרה לאחר שהרופא של אמא שלי (בת 93 כיסא גלגלים ניצולת שואה) התייאש וסוף סוף המליץ על קנאביס רפואי. בגיל שלה אני לא מתחילה שום תהליך רישמי של רישיון והיות שאני מעשנת בעצמי אז אני דואגת לה - הרופא מסכים.
    אנחנו גם גרים במקום רחוק בלי שום קליניקה או רופא מומחה לקנאביס באזור.
    אז אני צריכה קצת יעוץ מאנשים שעברו את זה.

סימפטומים:
    דיכאון ומצב רוח ירוד מאד - איבוד תיאבון - כאבים

התחלנו לפני 4 ימים עם ג'וינטים (אינדיקה לא ידועה - מעורב בטיפת טבק למנוע שעול)
    2 עד 3 שכטות - פעמיים עד 3 ביום

כרגע אין עדיין אפקט של סוטול.
    הבנתי שזה לוקח בממוצע שבועיים עד הסוטול (כשהתחלתי לעשן לפני הרבה מאד שנים, לקח די הרבה זמן עד שהשפיע עליי)

השאלות שלי הן:
    - האם תאבון יכול לחזור וכאבים להתפוגג אפילו ללא הסוטול? זה קשור אחד בשני?
    פשוט נראה שיש שיפור מאד קל, מעניין אם קשור בגראס.

- מה אתם אומרים על התהליך והמינון ?
    אני יודעת שיעירו על הטבק (ממש מעט מאד), אז תדעו שאמא תמיד עישנה סיגריות... זה לא הרג אותה עד עכשיו וזה מקל על בליעת העשן.

ממש תודה לכל אלה שיתרמו מהניסיון שלהם :)

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מציע לך לקנות תפרחת ולחפש מישהו שיעשה בשבילך מיצוי הצמח. לדעתי יעזור לה הרבה יותר מעישון. לא נראה לי שאשה בגילה שתיהיה בריאה מתחילה לעשן קנאביס. יש אנשים טובים בארצנו הקטנה שאני מאמין יעשו את זה בשבילך בחינם. אם היית קרובה לצפון אולי הייתי מקשר בינך לבין מישהו שזה מה שהןא עושה. כן ירבו כמותו. זו ההצעה שלי בשבילך. למרות שגם עישון יכול לעזור אבל פחות מועיל. בהצלחה וים של בריאות ונחת במה שנשאר לה. peace

3. האישה בסגול

האישה בסגול חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה דוד!
    מיצוי? לא חשבתי על זה ! אני אבדוק את הנושא.
    ואני לא בצפון אלא בדרום הרחוק :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!