1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה- עוברים ימים ועדיין בסטלה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י עפיפונים, ‏4/3/18.

1. עפיפונים

עפיפונים חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    התאפקתי כבר כמה ימים מלכתוב, אבל חרשתי על הקבוצה ולמרות שראיתי תגובות דומות- לא מצאתי אנשים שחזרו ולפורום והגיבו שזה עבר להם.

אז הסיפור הוא כזה -
    ישבתי עם חברים לפני כמה ימים ולקחתי שתי שאכטות מהעשב הרפואי שלהם. הסטלה היתה לא נעימה במיוחד, קצת הייתי מהורהר אבל לא משהו יוצא מן הכלל. אני לא מרבה לעשן אבל כל כמה חודשים אני עושה דוגם קצת שאכטות מחברים.

העניין הוא שיום למחרת החווייה לא עזבה אותי, נשארתי מאוד מבולבל- תקשורת עם אנשים קצת הדריכה אותי והעבירה בי אקסטרה מחשבות שהאטו עבורי את המחשבה העיקרית והקשו עלי להיות מפוקס. דברתי עם חברים והם טוענים שהדבר לא ניכר עלי ושאני נראה צלול ומדבר לעניין, אבל בראש שלי המחשבות מאוד מעוננות ולא חדות, דבר שמאוד מקשה עלי לתפקד.

על פניו החווייה סבירה, ואני לא בפאניקה או אוכל סרטים קשים שרודפים אחרי וכאלה, אבל עבר כבר כמעט שבוע והחווייה לא עברה או התרככה וכו',. כל יום שעובר אני פוקח עיניים בבוקר ומביט כשתי דקות בעולם ומתפלל שאני אקום מהמיטה וזה עבר לי, אבל זה ממש לא עובר- אני לא בפוקוס וכל שיחה עם בן אדם מעבירה בי אקסטרה מחשבות על האם אני מתנהל נכון- האם אני פוגע בו, או מדבר בחדות (נכון לכרגע עברו 6 ימים)

ראיתי שאנשים כתבו על מצבים דומים אבל ברוב הפעמים שקראתי הם עישנו המון או עברו לילה של חוויות קשות ואני עישנתי רק שתי שאכטות של ירוק. לא רוצה להשמע כמו טינאייג'ר מפוחד אבל אני חושש מאוד שזה לא יעבור לי.

כמה זמן עוד עלי להמתין, מצד אחד לא רוצה לעשות מזה עניין ומצד שני אין תהליך של התרככות במצב.

אודה ממש לכל תגובה עניינית (בלי 'תפסיקו לעשן את החרא הזה' וכאלה)

2. עפיפונים

עפיפונים חבר חדש

לייקים:
    0
    מלא צפיות ואף אחד לא מגיב :(

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה עובר אין לך מה לדאוג, אחד הסיבות שהפסקתי לעשן בתירות גבוהה זה הבלבול וה"ריחוף" שמתלווה ימים אחרי העישון. שבוע שבועיים זה עובר אין לך מה להיכנס ללחץ

עפיפונים אוהב/ת את זה.
  4. עפיפונים

עפיפונים חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התשובה,
    חושב שזה יכול לקחת גם יותר משבועיים? ו/או האם יש משהו להקל על זה?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אומגה 3 עוזרת לי, קח 2 כדורים אמור להשפיע, כל אדם שונה, אם לא עוזר אין מה לדאוג גם לי לפעמים לא עוזר.
    וכן הכל משתנה יכול לקחת חודש גם זה תלוי בגוף

6. עפיפונים

עפיפונים חבר חדש

לייקים:
    0
    לקחתי קלונקס, נראה לך שזה בסדר?

7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    קלונקס כדור בעייתי מאד. ראה הוזהרת

8. עפיפונים

עפיפונים חבר חדש

לייקים:
    0

תרחיב, (כי בינתיים הוא עוזר לי ממש)

9. בני1977

בני1977 חבר חדש

לייקים:
    1
    לי היה חודש פלוס סטלה הרבה מים לשתות ולא להילחץ שב בפינה שלך בכייף וזה יעבור

עפיפונים אוהב/ת את זה.
  10. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אין הרבה מה להרחיב. שתרצה להפסיק תהייה בבעיה. נקודה. כדור מאד ממכר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!