1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כניסת אורור פסיבי לחלל הגידול בלי שאור יכנס

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י רייב, ‏6/5/18.

1. רייב

רייב חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מגדל בתוך נישה שיש לי בבית ואוטם את החלל באמצעות וילון אטום לגמרי.

משתמש במפוח vents100 (הספק 240) שעושה אחלה עבודה למרות שלא הייתי מתנגד לאחד טיפה חזק יותר בעיקר בימים חמים כמו שלשום...

הבעייה היא שעשיתי חור בוילון בשביל להכניס שרשור לצורך כניסה פסיבית של אוויר אבל כל הוילון נשאב לבפנים אחרי כמה דקות אז חור אחד בגודל "4 לא מספיק.

יש למישהו רעיון איך אני יוצר כניסה פסיבית של אוויר דרך הוילון בלי חדירה של אור? בתכנון זה כבר להכניס ממש עוד מעט לפריחה.

קבצים מצורפים:

2. רייב

רייב חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב מפה לשם הפורום לא תרם אבל למי שיגיע לסיטואציה דומה עם וילון ולא אוהל...קניתי במקס סטוק את הצלון השחור לחלון של הרכב שמגיע בזוגות וחיברתי 5 זוגות בחור שאמור להכיל את החלק שעושה וואקום ונדבק לחלון.
    עשיתי בוילון חור קטן יותר ממנו בשביל שלא יחדור אור ובשביל שזה ישב על הוילון כמו שצריך (צמוד לרצפה כי אחרת זה פשוט היה נופל. וזהו, לא חודר ולא יוצא אור ואוויר נכנס

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    יצירת פיתולים בצינור השרשורי שוברת את קרני האור... עם הוספת רשת צפופה למניעת כניסת חרקים אפשר להגיע לאי כניסת אור לחלל..

4. רייב

רייב חבר חדש

לייקים:
    1
    ניסיתי בהתחלה עם שרשור אבל כל הוילון נשאב ממש לחלל עצמו....בכל אופן כרגע זה תופס אחלה למרות שעדיין הוילון קצת נשאב אבל לא ברמה שגורמת לאור לחדור

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    זה מכיוון שיש לך לחץ שלילי בחלל.. כלומר יותר כח שאיבה מאשר יניקה...
    במקרה כזה אתה יכול לעשות שתי פתחים פסיביים עם שרשורי וזה יפחית משמעותית את שאיבת הוילון..
    אפרופו וילון .. הייתי ממליץ על דגש על אטימות אור .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!