1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י ההוא משם, ‏3/7/18.

1. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    אני בן 17 וחצי ועשיתי אסיד כבר יותר משנה בערך כל חודש. במסיבה האחרונה הגיעו הרבה שוטרים וזה היה בדיוק אחרי המעצר שלי שהיו לי בו חוויות קשות . מפה לשם אכלתי כאפה רעה אחושרמוטה שלחו אותי לאשפוז ותוך פחות משבוע התאפסתי ויצאתי משם. לפני כמה ימים הקצינת מבחן הודיעה לי על עוד התפחות בתיק ואני קרסתי. אני מרגיש כאילו אני תקוע בטריפ ולא יכול לצאת. השאלה היא האם לעשות עוד דלקה במסיבה טובה וגדולה בלי חששות או שזה רק יחמיר את.
    המצב

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    המצב לא מספיק חמור?

3. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    מאוד חמור אבל אני לא רוצה לסיים את מערכת היחסים שלי עם האסיד בכאפה רעה אתה מבין? לא עדיף לסדר את זה עם עוד פעם?

4. sSabon

sSabon חבר חדש

לייקים:
    0
    לא רוצה לסיים את המערכת יחסים עם אסיד בכאפה רעה? אז מה אתה מעדיף להתפלפ? להשתגע?
    לא אישי אבל אתה בן 17.5, לא מזמן התאשפזת בגלל טריפ רע, יש לך התפתחות בחקירה, אני לא יודע איזה עוד סיבות יש לי להביא לך אבל תשקול את המצב אחי.
    הייתי ממליץ לך לסיים עם אסיד (אם אתה מרגיש כאילו אתה תקוע בטריפ הייתי גם ממליץ לסיים בכלל עם חומרים פסיכואקטיביים עד שיעבור) חכה עוד כמה שנים אחי אין לך מה להפסיד, במקום שתשתגע או משהו כי אין לך עכשיו מיינדסט מספיק צלול בשביל עוד טריפ.
    רק דעתי

5. ההוא משם

ההוא משם חבר חדש

לייקים:
    1
    אני יודע שאם אני עושה עכשיו עוד אחת אני מתפלפ פדוק אבל אני יודע גם שהתפלפתי כי עשיתי את זה בתקופה לא טובה בחיים שלי. השאלה היא בערך כזאת, כשאני ארגיש יציב והכל יסתדר כמו שצריך האם כדאי לעשות עוד פעם או לא?

6. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11
    חכה כמה שנים במינימום, נשמע שיש לך את כל הסיבות בעולם לא לעשות טריפ כרגע
    ן 17.5 זה בוודאות צעיר מדי לפסיכדליים

7. GiladErdan123

GiladErdan123 חבר חדש

לייקים:
    4
    שמע בתור אחד שהוא ממש עוד 10 ימים בן 18 ולקחתי כבר 12 טריפים בחיים שלי ומתוכם אכלתי 2 טריפים מאוד מאתגרים וקשים שיצאתי מהם מאוד מבולבל ולא הייתי 100% פה אחרי הטריפים האלה.
    הפיתרון שמצאתי והוא עבד לי כבר פעמיים זה לחכות חודשיים לקחת טריפ חלש יותר ממה שאתה בדרך כלל עושה.
    ותזרום עם הטריפ תיהיה מוכן להכל מהכל.
    טלפון על מצב טיסה.
    בית ריק.
    תכין אוכל והרבה מים מראש למקרה ותרצה אולי לאכול משהוא (היה לי טריפ שגמרתי בו חצי שקית של לחם פרוס לבד אז... תיהיה מוכן להכל.
    תכוון את הטריפ למקום טוב ותבוא אליו בגישה של אני אקח את זה עכשיו. הכל יהיה בסדר ואני יצא מזה שלם עם עצמי ועם שמחת חיים.
    אני האמת אחרי 11 פעם שלקחתי רק LSD בפעם האחרונה יצאתי מזה מאוד שונה.
    כאילו התפלפתי. הייתי יכול לדבר איתך שאני סאחי ולשכוח מה אמרתי באמצע שדיברתי. היו לי בעיות בדיבור היה לי קשה קצת לחבר משפטים ונשאר לי HPPD לאיזה חודש וחצי.
    שמתי לב שאני כבר חודש וחצי לא נגעתי בטריפים ואני לאט לאט מתחיל לחזור לעצמי אבל העצמי שחזרתי אליו לא היה ממש אני זה היה האני המבולבל של אחרי טריפ מאוד קשה.
    אז לקחתי את ההימור ושיחקתי רולטה עם החיים שלי. לא מומלץ אבל זה סיכוי של 50/50 שתחזור מזה כמו שרציתה.
    לקחתי פטריות חודשיים אחרי אותו טריפ קשה ואני לא אשקר פטריות מראות לך את כל הדברים הלא טובים שאתה עושה בחיים זה גורם לך לחשוב על החיים שלך ממש לעומת אסיד שגורם לי לחשוב כללי יותר מאשר נטו רק על עצמי.
    היה לי נורא קשה בטריפ הזה אבל שהפיק ירד עצם זה שהוא לא היה פיק של 6 שעות אלא פיק של 3.5 שעות ככה זה עזר לי למה חזרתי לשפיות מאוד מהר ואחרי שהפיק ירד הרגשתי פתאום ממעוך מת (זה מה שפטריות עושות)
    למלא אנרגיות,מלא שמחה, צחקתי מלא הייתי מאושר וככה הטריפ נגמר. וככה מאז אפשר להגיד שתיקנתי את עצמי לגמריי.
    בהנחה וקראתה את הכל עד לפה רק שתדע שזה לא פשוט עובד ככה. לוקח טריפ. מתפלפ לוקח עוד טריפ והכל טוב.
    זה קרה בגלל שלקחתי הפסקה של חודשיים. התעלמתי מה HPPD שהיה לי כדי שהוא יעבור יותר מהר וניסיתי כמה שיותר לחזור לשגרה.
    אחרי זה הרגשתי שאני מוכן וזה היום לקחת בו "טריפ מתקן" ובאמת עשיתי ככה וזה עזר.
    אבל תיזהר עם זה. LSD זה סם מאוד קשה כן הוא לא מזיק פיזית אבל מנטלית זה לדעתי אפילו יותר גרוע מפיזי כי זה דופק לך את כל החיים.
    מנטלית נדפקתי ממנו כבר פעמיים חזרתי מזה גם פעמיים ואני מעדיף לא לשחק עם זה יותר מידי.
    בגיל יותר מאוחר שיהיה לי דירה משלי ושלא יהיו לי דאגות אני אקח את זה. כרגע לא.

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    תתרחק מפסיכדלים. גם ככה החומרים שאתה צורך עושים רק נזק, אל תחמיר את המצב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!