1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בהכנת חשיש אייס

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Consumer, ‏10/7/18.

1. Consumer

Consumer חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים .יש כמות לא רעה של פולן שיצא בעזרת קרח יבש וסקרין באגס....

איך מהשלב הזה מגיעים למוצר הסופי - חשיש אייס משובח מבעבע וטעים?
    ומי שקיבל קוביה יפה של אייס יכול לראות שזה בחיים לא נעשה עם פולן פרס יעני דוחס אבקנים.
    את העקרון הבסיסי אני מכיר : דחיסה חום ודחיסה אבל כדי להגיע לאייס רציני בטח מחממים בטמפרטורה מסויימת כמה זמן דוחסים וכל זה
    אם מישהו יש לו מתכון מעניין זה יהיה טוב :)
    השיטה שעוטפים ושמים בתנור לא עובדת לי טוב
    תודה

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא מגיעים. אתה ביצעת מיצוי בקרח יבש - חילצת "קיף", טריכומות.
    באבל האש, אייס, איך שתרצה לקרוא לחשיש שאתה מתכוון - יש לבצע את המיצוי באמצעות שקי מיקרונים, קרח ומים - ערבוב של הכל למס' דק באופן ידני וחילוץ הייבול וחוזר חלילה. בשקי המיקרונים אתה אמור לשמור את מה שיוצא לך מרשתות ה25 ו-73 מיקרון.
    בשורה התחתונה, אין דרך להפוך את הקיף שלך לבאבל האש.

3. Consumer

Consumer חבר חדש

לייקים:
    0
    הוצאתי את הקיף דרך אותם שקי מיצוי שאתה מדבר עליהם וגם יצא לי לעשות את כל הסיפור עם הקרח ולערבב ולנקז אבל קרח יבש מוציא הכל כמעט פעם ראשונה בחמש דקות בלי לריב שעה עם מים וקרח .
    אז שעשיתי עם המים היה ככ קצת שסתם דחסתי עם היד ויצא אחלה אבל עכשיו יש סטאש יפה.
    ופה אני לא מבין מה ההבדל בין הטריכמות שהוצאתי עם היבש לרטוב?
    למה אי אפשר עם חום ולחץ להוציא חשיש איכותי?
    תודה אחי על העזרה

4. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אתה יכול, אבל זה לא יהיה אייס. מדובר במיצויים שונים ובמתודות שונות. אם אתה רוצה להכין חשיש כמו שאתה מכיר אז פשוט לשים קיף 73 מיקרון בין 2 פלטות חמות (90-120°) וללחוץ עם ג'ק או כל פרס אחר.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!