1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרדה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אני567, ‏25/7/18.

1. אני567

אני567 חבר חדש

לייקים:
    1
    היי,
    מחפשת אנשים בשנות ה20-30 שחווים הפרעות חרדה מקנאביס ביום יום ורוצים לשתף ולעזור אחד לשני להתמודד עם הזוועה הזו :)
    מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי מספר בפרטי גם לקבוצת וואטאפ.

2. Amaya

Amaya חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הבנתי... מישהו שהקנאביס עוזר לו נגד חרדה או מישהו שכל פעם שמעשן מקבל חרדה אבל ממשיך לעשות זאת יום יום?

3. אני567

אני567 חבר חדש

לייקים:
    1
    אנשים שהקנאביס גרם להם לחרדות...

4. Sharonoc

Sharonoc חבר חדש

לייקים:
    5
    ..לפני הקנאביס לא היה לי מושג מה זה דיכאון וחרדה...היום אני כבר בן 40...עשרים שנה אני סובל מדכאון וחרדה בגלל הקנאביס.

5. Marstar

Marstar חבר חדש

לייקים:
    5
    אתה מעשן את הזנים הלא נכונים...

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אולי חזק לך מדי? תקצץ במינון ותיהיה לך אופטימיות, אם אתה על תרופות או ריטלין, אל תערבב עם עישון, זה מגביר את החרדות ומתנגש עם התרופות, או זה או זה, ותנסה מינונים שונים עד שתגיע לאיזון המושלם, תנסה גם אינדיקה, אולי סטיבה חזק לך מדי, בהצלחה

7. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    כנראה שאתה מעשן קנאביס לא איכותי/מעורב עם טבק/ העורב עם חומרים בלי ידועי (אולי נייס גאי) באמצעות הסוחר. יש גם עניין של סטינג, כלומר במצבים שהמוח מבין שאתה צריך חהיות במצב של מתח והעישון מרגיע זה יוצר קופלחקט שיכול לעורר חרדה, לא בגלל העישטן אלא בגלל הסטינג..
    בכל מקרה תנסה אינדיקה נקיה ואיכותית ותרגע פלאים:)

8. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    חר
    חרתא. תפסיקו לשקר. סמויים..

9. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אם קנאביס גורם לכם חרדות אתם מעשנים - זן לא נכון, או יותר מדי ממנו, או שהאורח חיים שלכם לא משהו, או שזה פשוט לא בשבילכם

תבינו, הקנאביס לא גורם לכם לחרדות. הוא רק מציף את החרא שאתם מדחיקים עמוק בתוך עצמכם

10. Sharonoc

Sharonoc חבר חדש

לייקים:
    5
    עם כל הכבוד לכל המגיבים...20 שנה..תאמינו לי שעישנתי כל מה שרק יכול להיות..ההצעות שלכם מתאימות לעצמכם..בפרט לדביל שכתב חארטה..מאחל לך שלא תתמודד עם חרדה..מכל הלב..כי אני זוכר כמו היום לפני 23 שנה את היום שהתפוצצה לי חרדה אחרי שאכטה..ומאז אני מתמודד עם החרא הזה..עם עישון ובלי עישון.

11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קנאביס הוא לא לכולם, כמו שאסור להזריק איסולין לאנשים בריאים, ככה יש אנשים עם בעיות נפשיות יותר מאשר פיזיות שהצמח עושה להם פעולה הפוכה ובמקום לעזור, הורס יותר, לאנשים כאלו לא מומלץ לעשן או כמו שאומרים: " לא מומלץ לאנשים עם בעיות לב, לחץ דם ונשים בהריון".
    בשביל דיכאון צריך פסיכולוג ותהליך ארוך של טיפול גם שיחתי וגם תרופתי, אם גראס גורם לך לחרדות או מגביר אותם, אל תעשן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!