1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישנתי קנאביס בפעם הראשונה בחמישי, בשבוע הקרוב טס לאמסטרדם!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י לא ברור, ‏28/7/18.

1. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן חברים,
    אספר סיפור קצר ואז אגיע לעניין.
    אז כן, אחרי שנים של התבלטויות (למרות שאני עוד צעיר) עישנתי קנאביס (וגם עישנתי בכללי) בפעם הראשונה ביום חמישי עם 2 חברים, היה נהדר :) (לא עישנתי מעולם סיגריות או נרגילות או כל דבר אחר)
    היה כיף, לא קיבלתי סטלה רעה, אבל יחד עם זאת אני מרגיש שלא הגעתי לשיא הסטלה. ויכולתי להיות רציני בכל שנייה שרציתי.
    אני חושב שעשיתי שגיאה מסוימת בעישון ככה שלא מיציתי הרבה אחוזים של החומר. מישהו יכול לתת לי טיפ? והאם אני צריך לשמור את העשן בריאות לכמה שיותר זמן או שלא צריך בכלל?

ודבר שני ויותר חשוב-אני רוצה לקנות מכשיר אידוי לקראת אמסטרדם. אני לא רוצה לפגוע בריאות שלי מהעישון ואני מעדיף מכשיר אידוי. מישהו יודע אם אני יכול להביא איתי מכשיר כזה לאמסטרדם?

ועוד משהו- אם לא- יש בקופי שופס שם אופציה שהם מביאים לי לעשן ממכשיר אידוי?

תודה ושבוע טוב :)

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    יש בקופישופס אפשרות לעשן במכשיר אידוי. אני ממליץ לך לקנות בארץ Mighty + ראשי קירור ספייר. לפני שאתה טס קח אותו איתך ושים ראש קירור נקי לחלוטין, תבריק את המכשיר מכל שארית של וויד.

יש מצב שלא לקחת לריאות עמוק . אתה צריך לקחת את השאיפה הכי גדולה שאתה יכול - ואחכ לשאוף אוויר נקי לריאות. זה מאוד כואב אגב.

לא ברור אוהב/ת את זה.
  3. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    זה יותר יקר לעשן שם במכשיר אידוי?
    מותר לי אבל בכלל להעלות לטיסה מכשיר אידוי ולא יעשו לי כלום? בהנחה שאני קונה מכשיר חדש לגמרי.
    כן, אני יודע. שכאטה ראשונה לקחתי מלא וניסיתי להחזיק ואז אמרתי לעצמי וואלה זה קל. בסוף לקחתי עוד 2 שאכטות בלי להוציא אוויר ופשוט השתעלתי במשך איזה 3 דקות חחח

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    לא יודע לגבי המחיר. לא אמור להיות בעיה
    כל עוד הוויפורייזר נקי אין שום בעיה להעלותו

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אתם חושבים שבארץ הסמים אין מכשירי אידוי? מי המציא את זה? גם אנחנו? מה אתה צריך לקנות פה בפי 3 מחיר כשאתה יכול לקנות אלף סוגי ופורייזר שאין בארץ בשליש מחיר שם? לקחת לשם? למה? כשאתה הולך למסעדה אתה לוקח איתך סנדוויץ? יש שם הכל מהכל ובזול, אל תיהיה פרייאר, לא סיכון ולא בטיח, תקנה שם אחי. ואל תשכח לעשן ג'ויינט טוב למען האחים שלך בארץ שלוקחים הלוואות מהבנקים כדי לקנות להם גרם אחד, תהנה.

6. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    וואלה? דווקא אני שמעתי שמוכרים שם וופורייזרים במחירים מופקעים בעיקר בגלל התיירות. אתה בטוח שהמחיר שלהם זול שם?
    ובהנחה שאקנה שם, יתנו לי להעלות את זה על המטוס?

בוודאי אחי, בשבילך ובשביל שאר אחי בארץ אעשן כמה גויינטים טובים

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אחי, 7 יורו לגרם יוצא 35 שח לגרם, אפילו 30, אז איפה יקר? פה או שם? אם הגראס זול אז המכשיר יקר? אם הוא עולה פה 100 עד 250 תלוי בסוג, שם הוא יעלה 10 עד 30 יורו, בערך 50 עד 150 שח, ואין שם סוג שתיים כמו, יש שם את המוצרים של כל החברות מכל העולם למכשירי אידוי עישון גלגול ומה לא? יותר מפותח ויותר מתקדם משם. הייתי שם 6 פעמים, כל פעם שבוע, יש שם דברים שיגיעו לארץ עוד שנתיים אם בכלל, וכן אחי, ממתי עוצרים על מכשיר? עוצרים על סמים לא על מכשירים. אתה גם יכול להגיד שאתה מעשן איתו מרווה כי זה מרגיע אותך, מי יכול להוכיח אחרת? רק אל תשאיר בתוכו שאריות של מה שלא חוקי.

8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    גם זונה בחלונות האדומים עולה שם 50 יורו, הלוואי עלינו בארץ זונות כוסיות כמו שם ב 50 יורו, ושם תעשיית הזנות חוקית ומשגשגת ויש תיירות מין ענפה שם, אז למה לא דופקים את התיירים של הזנות במחיר?

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    עוד רעיון הגיוני : שמעת פעם שנפתח למישהו במדינה הנאצית שלנו תיק על החזקת באנג? אין חיה כזאת אחי, איך שאפשר לקנות ocb נייר גלגול וכולם יודעים שלא קונים אותו אלה שמעשנים טבק גלגול אלא אלו שמעשנים ג'ויינטים, עדיין חוקי לקנות ולמכור ocb, אני, רק בשביל הקטע, מוכן בטיסה הבאה לשים מבחנת זכוכית באוזן במקום סיגריה ולהיכנס בבן גוריון ככה עד למושב במטוס, מי יגיד לי משהו? בפעם השניה שנסעתי שאלו אותי בבידוק אם הנסיעה היא למטרה עסקית או תיירותית, עניתי שאני נוסע לעשן סמים כל השבוע, כי אולי כאן זה לא חוקי, אבל שם כן, ומי יגיד לי לא? הבודק הבטחוני צחק ונתן לי לעבור, סע אחי, ותהנה גם בשבילי ובשביל אחיך ישראל השרויים בצרות, בגלל גלעד ארדן המזדיין בתחת

10. לא ברור

לא ברור חבר חדש

לייקים:
    3
    אם אתה אומר אחי סומך עלייך פשוט אני טירון שטס לאמסטרדם, עישנתי פעם אחת בחיים ואני עכשיו מגיע למעצמה הגדולה של העולם. לא מבין יותר מידי אבל חברים שלי שטסים איתי גאונים בתחום אז סומך עליהם. אהנה בשביל כולם אחי, מי ייתן ותהיה ליגליזציה בקרוב אמן!

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  11. Abu hadab

Abu hadab חבר חדש

לייקים:
    1
    אל תלך שם לזונות מניסיון חחחחח לוקחות קודם את ה50 ומביאות לך ביד עם כפפה ל10 דקות ועכשיו לך תתווכח איתם שאתה מסטול מהתחת חחחחח

12. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    מה אתה מדבר שטויות.

אם המכס יתפסו אותו עם כלי לעישון ואפילו אולי מכשיר אידוי ייקחו לו את זה.
    אני חזרתי מאמסטרדם עם קססונית, ולקחו לי אותה בטענה שזה כלי לעישון סמים.
    ותאמין לי, יש לי רישיון לקנאביס רפואי, והצעתי לו אפילו לבוא איתי הביתה,אני אפתח לו קססה, ושיראה לי איך הוא מעשן עם זה.
    נו מה אתה חושב?
    שקיבלתי את זה חזרה?
    הלכתי אחרי יומיים למכס לבקש את זה, ולא התייחסו אלי בכלל. טענו שזה הלך להשמדה

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מי פותח מזוודה בכלל בשביל קססונית? המזוודה עוברת שיקוף, ואם אין נוזלים (שמפו, וודקה) או חיות אקזוטיות או סמים או 100 סמארטפונים, לא מעכבים ולא שום דבר, מאיפה אתם מביאים את הסיפורים הטיפשיים האלה? מי בכלל יפתח מזוודה בשביל קססונית? אתה מדבר עם אדם שחי בקנדה שנתיים, בלונדון 6 שנים ובעוד 20 מדינות, תהיה בטוח שלא טסת כמוני, מה אתם כולכם כל עצה מגיבים ומזיינים תמוח כאילו אתם מבינים? אתם נכנסים לכאן פעם בחודשיים, ובמקום לעזור לאנשים, אתם מעירים הערות מטומטמות לעזרה של אחרים כדי לקבל קרדיט על השכל שלכם, ואז נעלמים לעוד חודשיים עד לפעם הבאה. מאז שנרשמתי בימים האחרונים אני כאן כל יום, כמה פעמים ביום, מגיב ועוזר, לא קוטל אחרים, כשנרשמתי התגובה האחרונה הייתה לפני חצי שנה, כלומר אנשים שאלו שאלות, ואתם בכלל לא התייחסתם. עד שהגעתי והתחלתי לענות לכל השאלות הפתוחות. לך תזדיין.

14. Marley

Marley חבר חדש

לייקים:
    1
    חבר תקנה שם, יהיה לך חנות אביזירים לעישון בכל חור, תעטוף את המכשיר שלא ישבר שים במזוודה ותהיה בראש שקט, מנסיון, אתה תגיע הביתה לארץ עם המכשיר מחוייך ובלי שום עיכובים. אני למשל בטיסה האחרונה הבאתי איתי גם כמה שקיות זרעים במזוודה, לא עניין אפחד.

15. Abu hadab

Abu hadab חבר חדש

לייקים:
    1
    טסתי לאמסטרדם עם וופורייזר והכל עבר בסדר.רק תנקה לפני.דרך אגב בחיפוש שעשו לי בכניסה לאחד מבתי החולים בארץ(חיפוש לפני כניסה לבי"ח שמרוקנים את הכיסים ובודקים בתיק/שקית שאיתך)המאבטח ראה את הפקס 3 שלי ושאל מה זה אז אמרתי שזה מטען נייד חחחחח.אין כמו סטלה ליד סבתא במחלקה הגריאטרית חחחחחחחחחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!