1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דרוש מגדל מקצועי

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י c_b_d, ‏2/8/18.

1. c_b_d

c_b_d חבר חדש

לייקים:
    0
    לחממת גידול מאושרת של 1000 מ״ר לגידול המפ באירופה הקרובה . דרוש אגרונום או מגדל מקצועי ניסיון רב בתחום, ללווי צמוד במקום או ביעוץ מרחוק... משתלם לרציניים:)))

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    @HidroMaster
    איך לא הגשת מועמדות?

*כמובן שאני ציני.

HelpPlease ו-מומין טרול אוהבים את זה.
  3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה ציני? חחח, מוצץ זין זה מה שאתה, מזל שאני לא מתרגש מקנאים אחרת הייתי מת צעיר, אבל אני לא, אז אני ישאר כאן דווקא !עוד הרבה אחרי שאתה והחברים ההומואים השמאלנים שלך ימותו.
    מזל גם שלא אתה המצאת את הפורום הזה והוא גם לא בבעלותך.
    תראה כמה מזל.
    חוץ מזה, רואים שכל מה שאתה לא יודע אתה לומד ממחקרים של רופאים, במקום ללכלך את הידיים בקצת קוקו פרלייט.
    למה אתה מצטט אחוזים ושטויות?
    כולה צמח צריך מים ושמש, נהיית מדען גרעין יא שרמוטה?
    עוד יותר מזל זה שמי שקורא את התגובות שלי, עושה לייק, ומי שקורא את שלך יודע שאתה שוטר מזדיין.
    אז לך תחתים כרטיס בתחנה, לא יצליח לך לא להטעות, ולא לזיין את המח על מחקרים, הכי הרבה שגידלת היה כדור של חנונה שהוצאת מהאף ושיחקת איתו עד שגדל.
    תשקה אותו, אולי יצא ממנו אף חדש.
    ואני כאן, דווקא, ואני שם עליך זין.

Hitman אוהב/ת את זה.
  4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מאיפה אתה יודע מה יש או אין במחסנים של המגדלים?
    היית שם במסגרת השיטור שלך?
    מי שם אותך פה לעם?
    את מה שאני חושב ויודע, אני יכתוב.
    ולא אתה, ולא אף הומו אחר לא יכול למחוק.
    איזה כיף? דמוקרטיה אמיתית.
    סתימת פיות זה באירן, אז אחרי שתגיע לתפקיד בלש במסגרת הפעילות הסמויה שלך, תעבור למשטרת אירן ותשתיק איראנים ואירניות.
    עליי, מראש אני אומר, אתה לא מסוגל יא זונה.

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    כן, זו גישה אקדמית. לומדים ממחקרים, לא מתחושות בטן. אני שוקל להגיב לך, אבל זו בכלל זכות שאתה זוכה ממני להתייחסות, ואני מעדיף שלאור ההטעיות והשפה שלך אתה תורחק לצמיתות.

@Adiv
    @Admin
    אני אענה או אתם? :)

בנימת "מחקרים של רופאים", יכולתי לצלם המון תמונות אבל בחרתי לצלם בדיוק מה שהידיים שלי "התלכלכו" ממנו בזמן הצילום, בצורת 71 יום מזרע.
    אם זה לא ישתיק אותך, אני מקווה שאחד המנהלים כן. אה, מיותר לציין שאם תרצה עוד תמונות וכמה טיפים קונקרטיים לגבי גידול נכון, על בסיס מחקרים, אתה מוזמן לפנות אלי כדי שאתעלם.

מומין טרול ו-Salomon אוהבים את זה.
  6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    זהו? בשביל עציץ אחד מזויין אתה קורא לעצמך מגדל?
    נתפסה לי מעבדה עם 160 עצים בגובה מטר וחצי יא בן של זונה ואתה מדבר איתי על עציץ 1?
    תמשיך למצוץ זין, יא הומו מנייאק, ואי אפשר להוציא אותי מכאן, לא אתה ולא הבעלים.
    אם ינסו, אני יכנס לכאן באלף אימיילים שונים, רואה? אולי אני ערס כמו שאתם ההומואים קוראים, אבל חכם יותר ממך יא זונה, חוץ מזה מרוב שאני חכם, אני גם מתכנת ובונה אתרים ואם באמת בא לי, פשוט חודר למאגר המידע של האתר, מחליף לו סיסמא ומפיל את האתר, או פשוט פורץ לשרת ומעמיס אותו עד שישרף.
    רואה? יותר חכם ממך יא מזדיין.
    אני גם יכול לעקוף את הסיסמא של האדמיניסטרטור (לא שאתה יודע מה זה), ולגלות את האימייל שלך, לפרוץ לך לפייסבוק ולהגיע עד לדלת שלך יא מוצץ.
    ואז, נראה מי יחייך.

7. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    תסלח לי בבקשה אבל סתם מתוך סקרנות אולי תשתף אותנו במידע שברשותך - מדוע החלטת שהבחור שוטר?

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    יחי ההבדל הקטן.
    אני לא אבזבז זמן מיותר בלהסביר לך כמה אתה טיפש, אתה פשוט זמני כאן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!