1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

DMT

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י michaelsod, ‏10/8/18.

1. michaelsod

michaelsod חבר חדש

לייקים:
    0
    באחת ההרצאות במכללה בקורס "מוח ותזונה" המרצה המהממת שלנו הראתה לנו את השפעות ה DMT על המוח ובעקבות התובנות האקדמיות הללו החלטתי שאני מאוד רוצה להתנסות :)

מצאתי לינק לאיזה אתר שמוכר תמיסה של זה שעולה איזה 20$ וכבר חשבתי להזמין אבל מה אם יתפסו במכס?
    לינק לאתר: https://www.shamanic-extracts.com/ayahuasca-kit-1.html

מישהו יודע איך זה הולך לגבי הדברים האלה? אחרי הכל אלה בסך הכל צמחים..

2. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    מה המרצה המהממת שלכם הראתה לכם?

DMT חומר לא חוקי בארץ כמעט כמו כל דבר אחר(צמח או לא צמח), שמעתי על מקרה שתפסו מישהו שהזמין כמה ק"ג שורשי Mimosa hostilis ועשו חישוב לחומר הפעיל והאישום היה ניסיון להבריחDMT בכמות 0.5% מתוך ה-X קילוגרמים. משהו בסגנון. קח גם בחשבון שיותר קל להם לתפוס כמות גדולה ומניסיון אישי הזמנתי לפני כמה שנים 250 גרם שורשים הגיע בלי בעיות. הלינק שצירפת זה חבילה להכין משקה איוואסקה, אין לי ניסיון עם זה אבל ממה שקראתי חוויה יותר ארוכה ופחות נעימה שכוללת הקאות ותופעות לוואי אחרות, אני רוצה אפילו להגיד שזה נחשב ליותר מסוכן כי אתה הולך להיות תקוע בטריפ של החיים שלך במשך 10 שעות לעומת 15 דקות ~ אם תאדה DMT נקי(בצורת קריסטל). אם כבר, אני בכלל ממליץ לדלג על כל התהליכים למינהם ולהזמין ישר גרם או פחות של DMT נקי מהדארקנט. עוד עצה ממני אם אתה באמת שוקל לנסות DMT תכין את עצמך טוב טוב מנטלית, אם אתה לא שלם עם עצמך ויש לך איזה ספק תחכה עם זה עד שתרגיש שאתה מוכן, לא יברח לשום מקום.
    בהצלחה וד"ש לגברת (;

3. michaelsod

michaelsod חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה!
    מה זה בדיוק דארקנט והאם זה בטוח להזמין משם מבלי שיתקתקו לי בדלת כל מיני פדרלים הזויים? ))

4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    יש לך פה בנעוץ "המדריך לטרמפיסט ב-DeepWeb חלק א'" וחלק ב שמישהו כתב תקרא: https://forum.קנאביס.com/index.php?threads/המדריך-לטרמפיסט-ב-deepweb-חלק-א.18340/
    זה לא יסביר לך הכל אבל זאת התחלה, בהמשך תקרא\תראה איך להשתמש בGPG (אני מאמין שמישהו כתב גם לזה מדריך)
    ולינק למרקט(דרים מרקט - תזהר מזיופיים): lchudifyeqm4ldjj.onion

אם תזמין מוונדור אמין (שקיבל הרבה ביקורות - תקרא אותם תראה מה אומרים עליו מבחינת הסוואה ואיכות), כמויות קטנות(גרם נחשב לכמות קטנה מאוד), וממדינה ששולחת לארץ הרבה סחורה(כמו ארה"ב. בעיקרון תזהר מהולנד), רוב הסיכויים שתהיה בסדר. 99.9%.

ומצטער אם אני נכנס לך בעניינים קצת - אבל אם אתה באמצע לימודים אני ממליץ לחכות עם זה, תסיים ללמוד ואז תתעסק בזה.

5. michaelsod

michaelsod חבר חדש

לייקים:
    0
    מה ניסיון אחד אשכרה יכול להזיק לי ללימודים? חח מה זה החוויה הזאת

6. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    תראה זאת סה"כ המלצה שלי, תעשה מה שבא לך אישית אני לא מכיר אותך ולא יודע מה הניסיון שלך עם פסיכודלים או איך תקבל את הטריפ הזה. יש אנשים שזה כן הפך להם את החיים לגמרי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!