1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזרעים שלי הנביטו!! מה אני עושה עכשיו??

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏16/8/13.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אוקיי אז כרגע תוך יומיים מתוך בערך 50 זרעים ששמתי בתוך צמן גפן לח, 3 מהם הצמיחו שורש כבר באורך יותר מס"מ!! איזה כייף d:
    עכשיו אני רץ לקנות אדמה, לוקח כוס קלקר לעשות לה חורים מלמטה, לשים כול זרע בכוס נפרדת, וכול זרע לשים עם השורש כלפי מטה, עד לפה אני יודע..

השאלה שלי היא שאלת איחסון.. אני לא מגדל עם מנורות ודברים כאלה אלה אני מגדל באופן טבעי... אז עשיתי רשת והכול נגד מזיקים וכול מיני דברים למיניהם, השאלה היא האם לשים אותם במרפסת בצל, או שלשים אותם ככה שיהיה עליהם ישירות אור שמש אור?

תודה רבה לעוזרים! :)

2. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    חצי צל לפחות...
    רצוי כמה שיותר שמש

3. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אוקיי תקשיבו קניתי דשן של שפר, אמרו לי שהוא טוב (פשוט עדיין לא הספקתי להזמין את ה-biobizz או איך שזה לא נקרא שכולם פה ממליצים עכשיו, היום אני יזמין..), שמתי את הזרעים שנבטו בתוך כוסות קרטון ועשיתי בהם חורים מלמטה.. אוקיי תקשיבו בינתיים כול עוד הם כאלה קטנים אני יכול לשים אותם על הגג שלי שיהיה להם 100% של שמש בלי צל בכלל... אבל אחרי זה זה יהיה קצת בעייתי אבל בקשר להמשך כבר נראה...

4. chip

chip חבר חדש

לייקים:
    0
    בהצלחה!! מחכים לתמונות ראשונות :)

5. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תודה רבה d: אגב... אני מאוד מאודד אשמח אם יש פה מישהו מבין שיהיה מוכן איכשהו לדבר איתי באיזשהו צ'ט (נגיד פייסבוק..) ולהסביר לי כמה דקויות שהייתי רוצה לדעת d:

6. avanon

avanon קנאביסט

לייקים:
    2
    תשים אותם מתחת לפלורסנט בשבועיים ראשונים -
    אם זה זן אוטומטי, אתה יכול לשתול בחוץ היום ללא בעיות. אם זה זן רגיל לא תוכל להתחיל לגדל תחת השמש(רק פנים) עד האביב...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!