1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י aviavav, ‏31/8/18.

1. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    אז ככה לצערי הרבה עישנתי חומר שחבר הביא לי, ואני מאתמול אוכל תסביכים זה מלווה בחוסר חושים קליל(אתמול זה היה יותר נורא), זו בערך פעם שנייה שאני ככה לאחר ששנה שעברה גם הייתי ככה אבל למחרת זה עבר לי, עכשיו זה עדיין נשאר אבל במינון יותר נמוך מאתמול, אני יותר עירני זה בטוח אבל עדיין מרגיש חוסר חושים כזה, פחות חד.
    מה הסיבה לזה והאם יש דרך להעביר את זה?
    תודה על העזרה.

2. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    שכחתי לציין שאני מרגיש כאילו אין לי חושים בכלל, כלומר אני יכול לשטוף את הידיים אבל לא כזה מרגיש, אני יודע שזה טריפ אפילו טריפ רע אבל איך אפשר לצאת מזה? תחושה חרא רצח..

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כמה ימים זה עובד יאח, אין לך מה לדאוג יותר מידי.
    אם זה עושה לך יום אחרי ובאותו זמן הרגשה לא טובה תעשן פחות פעם הבאה או אל תעשן בכלל.

4. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    שמע לעומת אתמול אני מרגיש מעולה, פשוט אני מרגיש שאין לי חושים משהו דפוק, אני נוגע בשינים לא מרגיש, יכול לתת לעצמי מכה וזה לא יכאב לי, מתי זה עובר בערך ?

5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    מה שאתה מתאר קורה מידי פעם (לי פחות בקטע של לדעת בפנים ולא להרגיש), כמה ימים אל תדאג

6. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    יש דרכים אולי להעביר את זה? כלומר להתאפס על עצמי

7. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    תאכל הרבה מתוק, תשתה הרבה מים. יכול להיות שהוויד רוסס בדברים אחרים? הוא היה ירוק וריחני או חום וריח דשן?

8. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    אני תאמת לא יודע, היה לו ריח רגיל של ירוק, מה שכן ראיתי שהוא שם מלא, הוא גם אמר לי שזה חומר חזק ממש, יש לך מושג מתי זה יעבור? אני כרגע סבבה אבל עדיין לא חד ממש

אגב אם הוא מרוסס זה לא בריא? או מזיק ממש? כאילו אני לא כזה מבין בזה אח מצטער, וזה בהחלט פעם אחרונה שאני מעשן הגוף שלי לא לוקח את זה טוב.

ולגבי דברים שאני מנסה, אני שותה מלא מיץ תפוזים סחוט של פריגת נגיד, מים עם מיץ לימון, הרבה מים, ואוכל טוב, והיום מתחיל ספורט אולי זה יחליף את החומרים בגוף.

#8 aviavav, ‏1/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏1/9/18
  9. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    היי!
    קודם כל אל תדאג לכולם זה קרה פעם או פעמיים. בדרך כלל עובר תוך יום יומיים. האם הג'וינט היה נקי או מעורבב עם טבק? יכול להיות שעישנת פשוט יותר מדי בתור מתחיל. תנוח כמה ימים ואל תחשוב על זה יותר מדי כי זה יעבור. לגבי הריסוס, לפעמים המגדלים שמים דשנים מסויימים בשביל שהצמח יגדל יותר מהר ולא מנקים ושוטפים את הצמח מהם בסוף הגידול. בדרך כלל מריחים ריח אדמתי חזק מאוד או ריח חריף של חומר לא טבעי. בכל אופן קנאביס לא מתאים לכולם, באותו אופן שאלכוהול לא מתאים לכולם. האם כדאי להפסיק? לתקופה הקרובה כן. אולי כדאי לך לנסות עוד פעם אבל להתחיל בקטן (2 שאיפות) ומשם לעלות. אבל אך ורק אם אתה מרגיש שזה עושה לך טוב.
    בכל אופן אל תדאג ההרגשה שאתה מרגיש ידועה וזה יעבור בלי שתרגיש אפילו.
    שיהיה בהצלחה :)

10. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    דבר ראשון תודה רבה אח על התגובה באמת :) היה שווה לעשן כדי לבוא לפורום הזה ולראות אנשים כאלה נחמדים חחח
    דבר שני, עבר כבר יומיים ואני 80אחוז כבר סבבה, יש סיבה למה החושים עדיין לא חוזרים להיות חדים? כאילו למה זה קורה? ואיך אפשר להחזיר אותם ״לחיים״ ? :(

11. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    קודם כל בכיף,
    ספורט זה אחלה של דבר בשביל לחדד חושים. תעשה מקלחות קרות, זה מאוד עוזר כי זה מעורר את העצבים בגוף. תשתה קפה (גם מעורר וגם הפעולה שלו היא בדיוק הפוכה מהפעילות של קנאביס) ופשוט תן לזה לעבור :)

12. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    סבבה :) שוב זה דבר לגיטימי נכון ? כלומר אני לא במצב קשה או משהו כזה חח
    וסתם שאלה זה קרה לך גם?

13. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    לגיטימי. קרה גם לי באחת מהפעמים הראשונות.

14. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    אש מקווה מאוד שהחושים שלי יחזרו, מאמין שעד מחר(שלושה ימים כבר יעבור) זה כבר יחזור

15. aviavav

aviavav חבר חדש

לייקים:
    1
    אין אחי עדיין אותה תחושה :(

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!