1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Legal lean

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י LegalLean, ‏14/9/18.

1. LegalLean

LegalLean חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, יש סירופ מעורבב עם קודאין (סירופ לשיעול) ופרומטאזין ביחד שנקרא Legal Lean, Purple Drank, Sizzrup. מערבבים את הסירופ עם ספרייט וקרח ,ונוצר שתייה שנחשבת כ״מרגיע״
    קשורה למוזיקת ראפ ועד כמה שרשום באתר הרשמי המוצר הזה חוקי בארצות הברית ובעוד 50 מדינות לא כל כך ברור אם גם פה, ואם אפשר להזמין לפה לארץ את המוצר, הבנתי שמוכרים בתחנות דלק את הבקבוק המוכן עם הסירופ המעורבב עם קודאין וכו׳, ומצד שני ראיתי שאיזה ראפר נכנס לכלא ל30 שנה לפני כמה חודשים בגלל שסחר במוצר, יש למישהו מושג בסירופ הזה אם חוקי לשימוש/סחר בישראל? מי שיש לו ידע ויכול לעזור ולעשות בדיקה אשמח, (לא מעוניין לנסות להשתמש)

2. Future

Future חבר חדש

לייקים:
    3
    לפי מה שאני יודע לא חוקי בארץ בטח שלא קודאין ופרומטזין. שמעתי גם שהסירופ היה נמכר פעם בקלות והיום המחיר שלו נהיה מטורף כדי שלא ייקנו אותו סתם להתמסטל.

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מה צריך כימיקלים והמצאות המאה? עוד מעט אנשים יסניפו משחת נעליים.
    מה יש לכם?
    אין כמו קנאביס בעולם, ותישארו איתו, לא צריך כימיקלים ותחליפים לסטלה האמיתית והמרפאה.

4. LegalLean

LegalLean חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד תגובות על המוצר חבר׳ה בבקשה?
    אפשר להכין אותו כאן בעצמי או משהו שיהיה דומה לאותו סירופ?

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    כן, תקנה סירופ לשיעול שמכיל בתוכו קודאין. מהילה בספרייט ביחס של 1:1 תמסטל אותך כהוגן.
    אחרי קצת יותר מ3-4 שימושים אתה תהיה מכור, בהמשך ייפגעו לך השיניים והחניכיים ותתחיל להקיא לסירוגין כאשר הגוף יהיה בקריז עבור קודאין.

שיהיה לך המון בהצלחה!

John Lennony ו-LegalLean אוהבים את זה.
  6. LegalLean

LegalLean חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב לדעת, סתם שתהיה בעניין אני רשמתי שאני לא רוצה להשתמש בזה וגם בכללי בחיים לא עישנתי שום סם. אם היה חוקי הלין הזה התעניינתי בסחר

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני לא יודע מה מניע אותך לסחור בתרופה להקלה בשיעול שבמינון גבוה ממכרת והורסת את הגוף. נשמע כמו מישהו שלא הייתי בוכה עליו אם היה נעצר. קח בחשבון, ובבקשה תוציא את המחשבה העגומה הזו מהראש שלך.

הארון ו-John Lennony אוהבים את זה.
  8. legal lean

legal lean חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע אתה יכול לשים בטוח בקבוק סירופ ויטמינצ'יק (פטל) מציאה לך בטעם פטל זה הבקבוק בצע אדום ואז לקנות skittles ותקנה גם כוס מקלקר כמו שהראפרים שוטים ממנו וגם דובוני גומי ולבסוף כמובן תקנה ספרייט
    לבסוף אתה שם את הפטל עם ספרייט והדובונים והכל ויוצא לך כמו lean

אני רציני

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!