1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד אמיתי VS אסיד מודרני

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י שולגין, ‏16/9/18.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חברים,

להלן דוגמה נוספת שבאמצעותה תוכלו להבין האם החומר שצרכתם הוא LSD או זיוף. הפעם הנושא הוא איך אדם שצרך LSD נראה מבחוץ.

בסרטון שלפניכם מצולמים שלושה גברים שלא צרכו פסיכדלים מעולם. כל אחד מקבל קרטון שספוג בחומר שאמור להכיל LSD (לכאורה). לאחר שעה החומר מתחיל להשפיע וזו התוצאה:

בסרטון השני שמצורף לכאן מצולמת עקרת בית שכמו הגברים בסרטון הראשון לא צרכה פסיכדלים מעולם. בסרטון האישה צורכת 100 מיקרוגרם של LSD טהור. מה שנחשב למינון נמוך מאוד בימינו. שימו לב מה עובר עליה בסרטון. מזכיר שוב, "כולה" 100 מיקרוגרם:

אז מה היה לנו שם?

שלושה גברים שצורכים חומר שמתיימר להיות LSD. כעבור שעה הם הופכים להיות מטומטמים בצורה חריגה. הם אכן חווים ויזואלים ומעלים תהיות שאינן מובילות לשום מקום. המטרה של יוצרי הסרטון היתה הסברה (אני מניח), להראות ש-LSD הוא חומר בלתי מזיק ונטו כיף. אך לצערי הוא משיג בדיוק את הפעולה ההפוכה.

וכמובן יש את עקרת הבית, שתוך פחות משעתיים מרגע הצריכה עוברת למימד אחר ומבינה שכולנו אחד. מתפעלת מהיופי של מה שהיא רואה בזמן שהיא יושבת בחדר שאין בו כלום. "אני אחד עם הכל", כך היא מסכמת את זה.

ואיך אני מסכם את זה?

כל הזיופים של LSD מחזקים את האגו ומספקים בדיוק את הפעולה ההפוכה מזו שלשמה החומר הזה נועד. החומרים הללו מערפלים את החושים ומעוותים את המציאות (לא במובן החיובי), וכל זאת כדי להסתיר את העובדה שהמולקולה של הופמן כבר מזמן לא איתנו.

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    שולגין, האם אתה ניסית ל.ס.ד אמיתי?
    סתם מתוך סקרנות

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בעיקר בשנות התשעים.

איך אני יודע שזה היה LSD אמיתי? לא היו זיופים באותה תקופה, היה רק LSD-25. בשנת 1992 צרכתי את הקרטון הראשון, בשנת 2000 את האחרון לאותה תקופה. כולם הכילו את אותו החומר. מה שאי אפשר להגיד על מה שקורה היום בתחום הזה.

ב-2011 החלטתי שאני מוכן לסיבוב נוסף וקיבלתי סטירה מצלצלת. אחרי מספר נסיונות כושלים הבנתי שהמולקולה פשוט נעלמה.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    שלומות!

#4 שולגין, ‏17/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏17/9/18
  5. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    זה מצחיק כי קרטון של המשפחה גרם לי להרגיש בדיוק מה שהיא הרגישה.

ונאמר ממך שלא מדובר ב-LSD.

אני ממש הבנתי על מה היא מדברת. הרגשתי כל מולקולה בעולם, ממה הכל מורכב, איזה מולקולות זורמות לי במוח. זה היה מין מיינדפאק בהתחלה אבל מהר מאוד הרגשתי מחובר לעולם כמו תינוק שמחובר בחבל הטבור לאמו.

וזה היה ממש קרטון ספציפי שהרגשתי ממנו ככה. בכל שאר הטריפים שעשיתי זה היה אותה הרגשה באופן כללי. אבל בלי הקטע עם המולקולות, ובלי החיבור לעולם. יותר "קליל" בראש. לא מורכב כמו הטריפ ההוא.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    סביר להניח שקיבלת אנלוג איכותי. נתקלתי בכמה כאלה שאכן הזכירו חוויה דומה. ההבדל הוא במה שנשאר איתך אחר כך ולאיזה עומק מגיעים תוך כדי המסע. הכל מרגיש דומה או מזכיר עד שפוגשים בדבר האמיתי. לכן רוב הצרכנים משוכנעים בזה שהם צורכים LSD.

7. האקונה מטטה

האקונה מטטה חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה לא משכנע במיוחד.

אני אתחיל בלצטט את שלמה:
    "פעם הכל היה ורוד, שב ילד שב, אני אומר לך שב, משהו חורט בזכרון"

לדעתי אתה בן אדם כמו כל בני האדם, וגם אתה חושב כמו כולם שבתקופה שלך היה יותר טוב, אני לא קונה את זה. אני בתחושותיי הרגשתי את החוויות שמספרים אלה שעשו את הלסד "האמיתי", לא בכל נסיון אני מודה, אבל בהחלט קרה לי יותר מפעם אחת שהרגשתי שאני מרכיב משקפיים שדרכן אני רואה עוד כמה מימדים, זמן, הזדהות והבנה. אני כן חושב שקיים גם היום חומרים שמביאים לחוויה המלאה, ואולי אפילו קיים את החומר המקורי, לא אני ולא אתה יודעים, הכל שמועות, ומבחינתי גם אתה שמועה כמו כולם.

ולגבי מה שנשאר אחרכך אני לא יודע, אני אישית מאז שאני זוכר את עצמי חושב בצורות האלה גם ככה, והחוויות האלה סתם שכנעו אותי עוד קצת שאני צודק, למרות שאתה יודע..אולי זה סתם הזיה ואני סתם פריאר, אולי אחרי המוות נגלה.

לסיכום, לא הייתי ממליץ לאף אחד להקשיב למה שאתה אומר כי אתה כולה עוד בן אדם אנונימי עם אינטרסים אנונימים וכולה תודעה של בן אדם שכולנו יודעים שרחוק שנות אור מלהיות מושלם

MrGreen אוהב/ת את זה.
  8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קצת איחרת את הרכבת חבר. כולם יודעים היום שהם לא צורכים LSD. המטרה הושגה!

חג שמח!

אקמן אוהב/ת את זה.
  9. יעקב קנאביסט

יעקב קנאביסט חבר חדש

לייקים:
    9
    משפחה?? משפחת ליקוויד?

10. יעקב קנאביסט

יעקב קנאביסט חבר חדש

לייקים:
    9
    לג
    לגבי תגובתו

11. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אתה בטוח שלא היית יותר צעיר לפני 20 - 30 שנה ולכן זוהי ההתרשמות שלך? לדעתי הייתה לך פשוט תקופה יפה שהיית צעיר. סה"כ כולם פה רוצים להיות מאוד מדעיים בפורום כולם במינימום פרופסורים ורוצים סימוכין ובדיקות אז למעשה אין לך שום דרך לדעת אם מה שצרכת לפני 30 שנה זה הלסד 25 או משהו אחר

MrGreen אוהב/ת את זה.
  12. ניקולאי

ניקולאי חבר חדש

לייקים:
    0
    מצטער לבשר לך שהסרטון הראשון לא אמיתי.
    אבל תאמת שהתאוריה שלך כנראה נכונה כי מרוב שהאסיד המודרני כל כך מטמטם אף אחד פה לא שם לב לזה, כולל אתה.

13. Mangolitano

Mangolitano חבר חדש

לייקים:
    1
    היי שולגין, לפני מספר ימים נכנסתי לדיון ארוך עם מספר אנשים בבר שכונתי על אסיד ועל ההבדל בין אז להיום, ואחד מהם שאל אותי האם אני שולגין מפורום קנאביס חחח. אז הסתקרנתי וקראתי ופשוט נדהמתי כמה אתה נלחם להסביר לאנשים דבר כל כך חשוב שניתן לקרוא עליו בהרבה מאמרים שיצאו בתחום! המון ריספקט שאתה לא מוותר וממשיך להפיץ את הבשורה. רק דבר אחד חשוב לי לתקן אותך, רשמת שהפסקת בשנת 2000 וכשחזרת ב2011 כבר לא מצאת. זה נכון מאוד, אך כנראה שב11 שנים הללו גם הכיוונים שלך טיפהלה התיישנו... אני יכול להגיד לך בוודאות שבראש השנה של שנת 2012 אני ואשתי (אז בת זוגתי) טעמנו בפעם האחרונה lsd25 אמיתי בישראל. הסביבה שאני מתגורר בה מלאה באנשים שעשו אסיד בשנות ה70,80,90 ותחילת שנות האלפיים בישראל, כולם מסכימים בפה אחד כי שנת 2012 היא השנה האחרונה שנצפה אסיד אמיתי למכירה בישראל(וגם בחוגים מאוד מאוד אקסלוסיבים) אני טוען כי הטרנספורמציה לצרכן הפשוט קרתה בערך בשנת 2008/9. בוודאות אני יכול להגיד שבראש השנה של 2007 אכלתי שפיץ גטפיקס 400 מיקרוגרמס במסיבה באכזיב והוא בוודאות היה אותו גטפיקס שמכרו בלונדון ב1997.
    לסיכום, אל תוותר, יקראו לך ״חי בסרט״ ״מתרפק על העבר״... הכל שטויות, יש הוכחות חותכות שאנחנו צודקים ואין אסיד בעולם(חוץ ממקום אחד בשוויץ וגם זה למקורבים)

שולגין אוהב/ת את זה.
  14. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    חבל, אבל אני בטוח שהיקום לא הולך לקרוס אל תוך עצמו בגלל זה.

15. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    מלבד זאת כבר ציינתי: כולם כאן בפורום רוצים להיות במינימום פרופסורים. מאוד מאוד מדעיים רוצים להיות כאן כולם.

ולכן אני שוב אומר: חוץ מהרגשה סובייקטיבית של סאטלה אין לכם שום הוכחה. לא בדיקות מעבדה ולא כלום.

ולכן עד שיוכח אחרת סתם הייתם ממצב רוח טוב מסמים . כאשר היום אין שום דרך לבדוק מה היה.

וזה מעט מידי מידע ושאינו מדעי בכלל לפורום של שנת 2018 (יש כאן בפורום אחד בשם "אמיתיוס" שכותב כאילו הוא היה מדען וחבל שאתם מסתמכים על הרגשות ולא הולכים בדרך ההוכחות של אמיתיוס

לוקו 2 ו-MrGreen אוהבים את זה.
  16. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    מה שמצחיק שהסרטון הראשון לא אמיתי והוא מוכר מזמן כלא אמיתי אלה פרודיאה...
    וזה רק מראה שוב על המקורות הנאמנים ששולגין מסתמך עליהם, עוד ניסיון מהלך שיווקי לצורך הטעיית הציבור המשמשות גם כמטרות רווח לצורך שיווק הסוחרים הבלעדיים שלו שהוא משתף איתם פעולה.

כל הזמן נשמעת פה אותה טענה שאין אסיד אמיתי בעולם ורק יש מקום קטן, כל פעם זה "מהדורה מוגבלת" (פעם אחת זה שוויץ, פעם אחרת זה ארצות הברית או קנדה) ורק למי שיש גישה "אקסקלוסיבית" יודע את זה ומן הסתם שולגין הוא זה שמכיר את האנשים הנכונים "מהסצנת האנדרגראונד של עולם האסיד" שרק להם יש גישה לזה - אז חברה לקנות רק מהם...
    מרגיש כמו איזה פרסומת בטלויזיה.

#16 MrGreen, ‏4/10/18
    נערך לאחרונה ב: ‏4/10/18
  17. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    בגיל מבוגר כבר קשה לעקוב אחרי מה שהולך במיוחד אחרי דברים חדשים שלא היו בצעירותך ומתחילים יותר להנעל על דברים ולא משחרר למרות כל האבסורד , בגיל כזה קשה לשנות דעה. כל הילדים הקטנים האלה שגדלו בעולם האינטרנט עוד מנסים ללמד אותך מה נכון ומה לא, מי הם בכלל. הם לא היו במסיבות של שנות ה90, כשזה היה הדבר האמיתי, להיות צעיר, חופשי ולא לחשוב על מחר יותר מידי ... החיים הטובים... ממש הרגיש כמו קסם התקופה הזו... היום זה כבר לא זה... העולם השתנה... אני השתנתי... לא, לא זה לא נעים לחשוב על זה, זה החומר כבר לא אותו חומר בדוק, זה מרגיש שונה... משהו פה שונה...

מה שכן החומר בדוק יותר חלש ופחות איכותי בממוצע ממה שהיה, כיוון טוב ושמירה נכונה על החומר מונעים את זה.
    פלוס לא חסר חיקויים מסוכנים, בדרך כלל צריך לעבור הרבה שיט בהתחלה כדי להגיע למשהו טוב.

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן חבר,

תודה על התמיכה. אני לא מחפש הוכחות, מי שצרך LSD אמיתי יודע את האמת, להבדיל מהילדים שמגיבים פה בציניות.

בתוך כל הבלאגן הזה יש גם חדשות טובות. הוגנבה לאוזניי שמועה שקיים באץ' אחד ויחיד של LSD בעולם. לא הרמה הבינונית שמגיעה לארץ אחת לכמה זמן, אלא הרמה הגבוהה שאתה ואני מכירים משנות התשעים. אני יודע בוודאות שיש אנשים טובים מהמשפחה שמחפשים אותו ברגעים אלה ממש.

בשורות טובות!

19. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אז אתה טועה. ומטעה. בהכל.

סע לקנדה לשדות החיטה בעונת האביב. תמצא שם ארגוט על החיטה. הפתעה! לסד בימינו!

20. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    כמובן שצריך כימאי שידע לעבוד אם זה אבל זה אפשרי.

אריבד'רצי אמיגו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!