1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טלגראס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י aman, ‏31/8/18.

1. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    הורדתי את האפליקציה ונרשמתי לטלגראס
    אבל אני די לא יודע איפה להתחיל
    יש כל כך הרבה הצעות ושמעתי שהחומר שם מרוסס וכו....
    וגם מפחד שיעבדו עליי כי אני צעיר (16) ולא מבין...
    אם מישהו יכול לתת לי טיפים אני אשמח!

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הנה הטיפ הכי טוב. תמחק את האפליקצייה. אתה לא רואה כתבה פה בכותרת שהמאגר של טלגרס נפרץ? רק שוטרים וטיפשים עוד משתמשים בטלגרס. הוא היה טוב רק בהתחלה. עכשיו מסוכן מדי. לך לסוחר השכונתי, אני בטוח שהוא ימצא לך משהו איכותי ( הכל תלוי במחיר), ולא יגנוב אותך ולא ישדוד אותך כי אתה לקוח עתידי פוטנציאלי. לא טוב החומר שלו? אני בטוח שבאזור שלך יש עוד כמה. שכח מטלגרס, אל תיפול לידיים של המנייאק. זה שאתה צעיר, לא בהכרח אומר שאתה גם טיפש. לא תקבל כאן עצה טובה יותר, אז שמע לאחיך.

3. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה
    איך מגיעים לסוחר שכונתי?

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תשאל את החברים בשכונה ממי הם מתארגנים, או תבקש מחבר סטלן שכשהוא קונה לעצמו, שייארגן לך גם.

5. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    לפעמים יש קבוצות עירוניות עצמאיות בטלגרם שלא שייכות לטלגראס. תברר האם זה קיים במקום מגוריך

6. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    איך לברר לשאול אנשים או לבדוק באינטרנט?

7. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    תקשיב טוב כל מה שמוכרים באפליקציה הזאת הוא חשב, מלא חומרי הדברה ומלא דשנים כימים,
    עד שתמצא משהו טוב בין כל החשב שם, הוא יהיה מחניק ברמות שעושות צרבת ואפילו בחילה.
    באמת אף פעם לא היה שם כיוון טוב אחד נורמלי, אפילו את החשיש הנורמלי של הערבים אין שם, יש מן חיקוי חשב כזה עם מלא ריח מסריח.

ממליצה לך לחסוך תכסף שלך לא להתארגן שם בכלל בכלל ובטח שלא על כמות, מלא סוחרים שם עובדים עם המשטרה

8. נסיך ניגרי

נסיך ניגרי חבר חדש

לייקים:
    1
    אני בגילך והתחלתי לעשן לפני חודשיים . התארגנתי לבד פעם אחת והגיע חומר ממש טוב שהחברים המעשנים הותיקים אהבו ממש. אנחנו מתארגנים הרבה משם ובדרך כלל מגיעים פרחים יפים ואיכותיים. אני לא ממש מבין על מה annie93 וhidromaster מדברים. זה באמת לא כל כך בטוח?
    א. מה יש למשטרה לעשות אם זה שהזמנתי משלוח? המשטרה מוציאה כל כך הרבה אנרגיה על למצוא אנשים שניסו לרכוש? (אפילו לא הוכחו כצרכנים)
    ב. מעולם לא נתקלתי בחשב שם ואפילו חשיש טוב הצלחנו לקנות. פשוט קונים מסוחרים שמדורגים גבוה עם למעלה מ200 ביקורות. צריך פשוט לא להיות מפגר ולא לקנות מדילרים שהביקורות שלהם כתובות באותו נוסח ושאין להם הרבה ביקורות.
    אני מניח שאתם מבינים יותר טוב ממני אז אני שואל את שניכם; זה עד כדי כך זבל ומסוכן? התשובות שלכם רחוקות מהמציאות שאני חוויתי.

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני גם קניתי כמה פעמים והחומר חרא וחשד למרוסס

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תבדוק למה כולם עוזבים ותבין, חוץ מזה אם קנית מאה גרם, כי לא בא לך לקנות כל יום, ותיתפס עם המאה גרם, יפתחו לך תיק פלילי כאילו שאתה הסוחר, ופעמיים שלוש כאלו גם יכניסו אותך לכלא.

11. goodluckchuck

goodluckchuck חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע, אתה בן 16 אז אתה לא מבין שגם פה יש בעלי אינטרסים.

בעולם הקנאביס בישראל יש כמה קבוצות שונות שטוענות שרוצות להביא ללגאליזציה, ובמקום לעבוד אחת עם השניה, הן שמות אחת לשניה אבנים בגלגלים. למה? לכולן יש אינטרס כלכלי, והקיום של כל קבוצה מאיים על אותו אינטרס של הקבוצה השניה.

או לחילופין, "אמונה" שונה בדרך ללגאליזציה, או אמונה שונה בצורת העבודה.. נגיד במגזין ובפורום תמיד ייצאו נגד טלגראס כי המנהלים (ברובם) נגד מכירה לקטינים. (זה לפחות מה שהם אומרים...)

רוצה לראות דוגמא?

בשבוע שעבר הייתה "צעדת מחאה" שארגן טלגראס, ראית כתבה על זה פה? לא.

מישהו פה דיבר על מאגר של טלגראס שנחשף... אז מגזין קנאביס מזוהה מאוד עם ארגון שנקרא המחתרת, וכמה פעמים פרסם עליהם כתבות מפרגנות. בתור מישהו שמכיר את הארגון, יצא לא מעט פעמים שאחד הנהגים יצר לעצמו מאגר מידע, ואז פתאום קיבלנו טלפונים והודעות מאנשים שאנחנו לא מכירים - כןכן, בווטסאפ ובטלפון הפרטי, כשהוא יודע גם לאיזה כתובת הזמנתי וכו'. האם זה לא אומר שהמאגר שלהם נפרץ? אחושרמוטה נפרץ.

אני לא אומר שמישהו מאלה שהגיבו לך כאן הם בעלי אינטרס, יש מצב שלא, ויש מצב שהם מוזנים מתקשורת חד צדדית ולא מבינים שהם משרתים בעלי אינטרסים.

אנחנו ישראלים, מלאי דעות, ובטוחים שאנחנו מבינים הכי טוב, אז מספיק שמישהו פה חווה חוויה אחת לא נעימה \ שמע על חוויה לא נעימה \ התעורר לא משהו בבוקר, ואתה תקבל פה ביקורות שליליות על ימין ועל שמאל על כל ארגון.

העצה שלי, קח את העצות שנותנים פה במגזין לאיך להתארגן, שלדעתי הן מעולות, ופשוט תיישם אותן, לא משנה דרך איפה אתה מתארגן, טלגראס, מחתרת, טלכאן, סוחר שכונתי, או לא יודע מה.

ואני מגיב ממשתמש חדש, כי אני מפחד שימחקו לי את המשתמש \ גרוע מכך (בכל זאת, יש להם את כתובת הדוא"ל שלך...) אחרי תגובה כזאת.

12. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה אחי עזרת לי מאוד :D

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אף אחד לא ימחק אותך מכאן, הכי הרבה ימחקו הודעה פוגענית. ושים זין על החוק.
    עוד תבוא הלגליזציה המלאה, במח או בכח.

אין טו אוהב/ת את זה.
  14. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    הידרו, אפשר לראות שאתה מוטה ובונה קבוצה אחרת
    לאחרונה צצות מאות קבוצות לממכר גראס - וכולם מבטיחות שהם הכי טובות.

אני לעומת זאת מציב עובדות פשוטות
    טלגראס זה המאגר היחיד שאפשר לסמוך עליו. אל תזיינו לאף אחד שהוא נפרץ. מתכנת הדליף משהו לעיתונאות ושם זה נגמר. לא הגיע לא למשטרה ולא נעליים. וגם אם כן - זה בטח לא מעניין את הלקוחות. רק את הסוחרים. טלגראס היו הראשונים שקמו בטלגרם. ועוד לפני עידן הטלגרם - טלגראס התגבש בזה שסוחרים הציעו את מרכולתם על הפרופיל של עמוס דוב סילבר בפייסבוק..

לפותח האשכול - גם אני התארגנתי שם כילד. אל תפחד שידפקו אותך! אל תשכח, מי שמוכר לך הוא *עבריין* מבחינה חוקית. והפרטים שלו שמורים אצל טלגראס. ככה שאם הוא יעקוץ אותך הוא יהיה חייב להחזיר, או שיפרסמו ויעבירו את הפרטים שלו. זה מאוד נדיר. לרוב אחרי עקיצה תפנה לצוות עוקץ, ותוך יומיים העניין יוסדר ותקבל פיצוי.
    אין לך מה לפחד. ותגש לסוחרים עם דירוג גבוה.

לגבי זה שיש שם חאשב - זה נכון. לגבי זה שיש שם חשיש מרוסס וגם ירוק - זה נכון! אבל מצד שני, זה הכל שאלה של איך אתם בוחרים את הסוחר שלכם.
    תלכו לאלו שמדורגים הכי גבוה עם 50+ ביקורות. ואני מבטיח לכם שתצאו מרוצים.

ושוב פותח האשכול, אל תתן להידרומאסטר להטעות אותך - טלגראס לא פרוצה, טלגראס חיה וקיימת, וכרגע מכילה יותר סוחרים מאשר כל הקבוצות סחר האחרות ביחד. פשוט יש עכשיו כל כך הרבה בעלי אינטרסים. כל סוחר פותח לעצמו קבוצת סחר..וכל חבורת סוחרים פותחים "ישראגראס" "טלכאן" "טלוויד" ושאר פלטפורמות - שאני ממליץ מאוד להיזהר מהם. הם נופלים מהר, ואין ביטוח על עקיצות שם (לא באותה רמה כמו טלגראס, לפחות)

בצער רב ארשום בנושא - כולי תקווה שאפליקציית טלגרם תיחסם מישראל. עזבו את הגראס. מוכרים שם הכל. פנטניל, הרואין, קרח, קוק, כלבי תקיפה (!!!!!!) כלי נשק, אני כסטלן נגד זה. כל ילד יכול לקנות. ויש גם מלא עוקצים ככה שאתה בטח ובטח לא מקבל מה שקנית.
    וכל מי שיצא עלי, כנראה בעל אינטרס.

15. aman

aman חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מסכים עם מה שרשמת בסוף, אני מאמין בליגליזציה של כל סוגי הסמים (למעט נשק זה דיי נורא...)

כמה שאלות אחרונות:

איך מאמתים את עצמך מול סוחר?

מה זה איסוף ומישלוח (אתה לא פשוט נפגש איתו?)

כדאי ליקנות גרם יחיד? (בדרך כלל יקר ולא כולל מישלוח)

איזה זן ליקנות לפעם הראשונה?

ולמה לכל הסוחרים יש רק ביקורות חיוביות?(תגובות מיתלהבות שנשמעות קצת לא אמינות)

מקווה שלא חפרתי :D

16. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אני גם מאמין בליגלזציה של כל סוגי הסמים.
    אבל מה שיש כרגע זה *לא* ליגלזציה.
    זה בית זונות. ואתה לא יודע מה אתה מקבל, וכמה אתה מקבל.
    ליגלזציה זה שימכרו הרואין בבית מרקחת. והרוקח ידע שהוא נותן לנרקומן כמות שאין סיכוי למות ממנה.
    והנרקומן ידע שמדובר בהרואין טהור, בכמות שאי אפשר למות ממנה. זה ליגלזציה. כרגע זה סכנת חיים!
    חבר שלי בלע חתיכת MD שבסוף הסתבר שמדובר ב....חומר כלשהו שלא MD. כנראה אבן. וזה פצע לו את הקיבה. עד כדי רמה שהוא הקיא קצת דם והגיע למיון באותו ערב.
    אז ליגלזציה אני תומך - אבל טלגרם למכירת סמים קשים זה נורא ואיום!

איך מאמתים את עצמך מול סוחר :
    תפתח עם הסוחר סיקרט צ'אט ותתחילו לדבר. הוא לרוב יבקש ממך צילום ת.ז + סלפי עם ת.ז + פייסבוק\אינסטגרם.

איסוף = אתה בא לאיפה שהוא נמצא לאסוף את הירק. משלוח זה משלוח.
    לא כדאי לקנות פחות מ-5 ג' לדעתי. אבל עדיף ג' אחד על כלום.

לגבי איזה זן: כל הטלגראס מלא בשקרים. "אמנזיה" "לולי קוש" "למון הייז". עזוב שטויות, כל סוחר מחרטט איזה שם אחר שיקנו ממנו. פשוט תקח מסוחר עם הרבה ביקורות טובות וירק שנראה טוב. לא משנה מה הזן

למה לכל הסוחרים יש ביקורות חיוביות? זה לא נכון. כנראה שנפלת על כאלו שהם חיוביים. עזוב את זה שבטלגראס זה די נדיר לא לצאת מרוצה. אני ראיתי המון משתמשים ללא ביקורות + עם ביקורות רעות.
    חשוב להיזהר.

אני מוכן לעזור לך באופן אישי למצוא את הסוחר הכי איכותי שיש לבקשותייך. תשלח לי פרטי ותגיד כמה אתה צריך, מאיזה עיר, והאם משלוח\איסוף, אני אמצא לך את הסוחר טלגראס הכי מומלץ ואמין בקריטריונים - יש לי נסיון בזה. לא נפלתי מעולם בטלגראס, יודע למצוא את הסוחרים הטובים ביותר.

17. נסיך ניגרי

נסיך ניגרי חבר חדש

לייקים:
    1
    מחזק לגבי עניין הזנים
    כל הסוחרים שקיבלתי מהם פרחים מאובקנים ברמה של לא צריך לצלם בפלאש בשביל להדגיש אבקנים היו כאלה עם מודעות כנות; סאטיבה לא ידועה וכאלה

לא שאני ממליץ במיוחד לפנות למודעות כאלה

ממליץ לך להקליד בשורת חיפוש של הטלגרם דברים כמו :״מקום״, ״מעל״, ״ביקורות״ וכאלה שיובילו אותך למודעות שיהיה כתוב בהן ״מקום 20 דירוג ארצי״׳ ״מקום 7 ברמת גן״ ״מעל 200 ביקורות״ ״מעל 70 ביקורות חיוביות״
    ככה תגיע לסוחרים עם דירוגים גבוהים (תבדוק בבוט ביקורות שהם באמת מקום גבוה או בעלי המון ביקורות)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!