1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון יתר פריחה מתקדמת

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Deep Roots, ‏25/9/18.

1. Deep Roots

Deep Roots חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום ידידי
    בזמנים קריטים אלו ממש צריך ואשמח לעזרתכם
    מדובר בגידול חוץ בין 6 חודשים שבוע 8 לפריחה, לא ידוע איזה זן, עושה רושם לסאטיבה דומיננטית
    גדל במצע - 60% אדמה 20% הומוס 20% אבני טוף, עציץ בנפח 20-25 ליטר
    השקייה - 7 ליטר פעם ביומיים עד לפני חודש, מלפני חודש 5 ליטר פעם ביום. (לפי הצורך)
    דישון רק ב20 20 20 לפי 3 גרם לליטר, 7 ליטר בכל השקיה-(פעם ביומיים), מדשן השקיה כן השקיה לא עד לפני חודש, מלפני חודש לפי 4-5 גרם לליטר, 5 ליטר בכל השקייה(פעם ביום), מדשן השקיה כן השקיה לא.
    בנוסף הייתה לי בעיה של חגבים באיזור הצמח אז השתמשתי בשמן נים בריסוס על הצמח, וגם השקתי אותו בערבוב של 2 ליטר מים ושמן נים איזה 3 פעמים - אני זוכר שראיתי ששמן נים גורם לבעיות חומציות באדמה או משהו כזה, ויכול להיות שזה גרם לבעיה.. או שזה הצטברות מלחים.. או גם וגם.. לא יודע..
    בכל מקרה עשיתי 2 שטיפות, בכמות של 40 ליטר כל פעם, אתמול והיום
    ניתן לראות סימנים שרופים על העלים ועלים חדשים מצהיבים ובכלל הנוף שלו נראה עגום..
    מאד אשמח לעזרתכם, לאחר השקעה ארוכה כואב לי לראות אותו ככה, וזה שלב ממש קריטי, בסך הכל צריך עוד חודש חודש וחצי להחזיק מעמד
    ורציתי לשאול כמה חמור המצב ואם אפשר לתקן ואם אני יכול לתת לו דשן עכשיו אחרי השטיפה שיהיה לו איך להתאושש או שזה יזיק ?
    רוב תודות לעוזרים וחג שמח :)

קבצים מצורפים:

2. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    KEEP IT SIMPLE!

1. כבר חפרת בור באדמה לשים את הצמח, למה לא למלא אותו עם מצע שתילה על מנת להרוויח זמינות חמצן עדיפה על גידול באדמה?
    2. הומוס, או גוואנו ושאר ירקות זה הדבר האחרון שכדאי לשים, אין לך שליטה על כמה יסודות הזנה משתחררים ויש סיכון גבוה לעודפי דישון וEC גבוה מידי במהלך הגידול.

תפסיק לדשן לחלוטין, העלים מקורזלים חזק (משמע הצמח מקבל הרבה יותר מידי דשן), בהתחשב במה שרשמת יש לך מספיק חומרי הזנה לעוד כמה שנים במיקום הזה (אולי קצת הגזמתי אבל הבנת את העקרון).

Deep Roots אוהב/ת את זה.
  3. Deep Roots

Deep Roots חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובה המפורטת איש יקר
    האמת שהתכנון מלכתחילה היה כמו שאמרת, לעשות בור באדמה ולמלא במצע ניטרלי אבל הרצפה שם הייתה אבן גיר מה שלא אפשר לי לחפור פנימה - ומכאן הפיתרון של שק שתילה
    האמת שכרגע המצב ממש מדרדר הוא מתייבש מלמטה למעלה במהירות, אתמול עשיתי מין גיזום לחלקים הנמוכים שהתחילו למות והשארתי את הקולות העליונות
    אז מצד אחד נראה שהמצב מחמיר והעציץ מתחיל למות מלמטה, אבל מצד שני החלק העליון של הצמח ממשיך לייצר טריכומות אז אני לא מבין כל כך מה המצב
    האם יש משהו בנוסף שאני יכול לעשות על מנת להציל - להחזיק עוד חודש שיבשילו לפחות חלק מהפרחים
    או שפשוט להשקות רק מים ולקוות לטוב ? (בקצב הזה לא תהיה לי ברירה אלא להוריד אותו :(:(:()
    @Master Kenobi

4. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    בהתחשב במה שרשמת תן רק מים וקווה לטוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!