1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להזמין או להביא מחו"ל שמן CBD לאבא של אשתי לאלצהיימר

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י BelieveInNature, ‏30/9/18.

1. BelieveInNature

BelieveInNature חבר חדש

לייקים:
    0
    אבא של אשתי חולה אלצהיימר, וראיתי ביוטיוב סרטון שהכותרת שלו הוא
    Alzheimers b4 and after CBD oil
    בנוסף בתגובות לסרטון יש לא מעט אנשים שמדווחים שזה עזר להם.

אבא של אשתי חולה אלצהיימר, רציתי לשאול - איך אפשר להביא לו שמן CBD? אני מאמין שזה מאוד יעזור לו (בע"ה)...

רציתי לשאול מה האופציות? חשבתי על כמה אופציות:

1) האם פשוט לבקש מאשתו שתוציא לו אישור רפואי ואז יספקו לו בארץ שמן CBD? זה אפשרי? זה כדאי? האם מה שמספקים בארץ איכותי?
    2) האם אפשר להזמין מהאינטרנט בקבוקונים של שמן CBD או שזה יכול לגרום לי או חלילה אם ארשום את הנמען - אמא של אשתי - שתבוא משטרה לבית ותתחיל לעשות חיפושים ועוד בלגן?! מה קורה אם אני מזמין את המוצר לכתובת "תיבת דואר"? איך המשטרה מאתרת את בעל התיבת דואר ככה? (אני רק שואל היפותטית)
    3) חשבתי גם על אופציה לקנות לו בקבוקונים כאלו בבריטניה, פשוט לטוס לשם, לקחת אותם איתי, ואז לעבור במכס (במסלול הירוק?) - זה אפשרות שכדאי לנסות אותה או שהיא מסוכנת? מה יכול לקרות באפשרות הזו?
    4) יש לכם אפשרות יותר ריאלית?
    5) כמו כן - מה דעכתם על האתר isracbd? זה אתר אמין? הם טוענים שדרכם ההזמנה והמשלוח נעשים בתוך ישראל כך שאין בעיה עם מכס וכו' - זו אופציה טובה?

אודה לתשובות שלכם,

תודה!

2. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    שלום .

כל מה שתרצה לעשות הוא אפשרי , השאלה היא האם הוא חוקי.
    אני לא ממליץ לך להזמין מהאינטרנט/להבריח את החומר הזה לארץ , ההשלכות עלולות להיות חמורות מאוד .

מערכת הבריאות בארץ מכירה בחולי אלצהיימר כזכאים לקבלת קנאביס רפואי ובתוכו גם שמן cbd . החברות הישראליות נחשבות טובות מאוד ואין לך מה לחשוש .

ההמלצה שלי אלייך היא לפתוח בקשה לקבלת רישיון , לאנשים מבוגרים בדרך כלל האישיון ניתן די בקלות ( יחסית ליק"ר )

3. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    1. כן תמיד מומלץ שיהיה למרות שהשמן הכי חזק שראיתי בארץ מכיל 30 אחוז cbd

2. כן, אתה יכול להזמין לא מאמין שתבוא משטרה, ואם כן המטרה מקדשת את האמצעים, כיון יש תקדימים שמאפשרים לך להזמין, גם אם יבואו משטרה להראות שרירים הם ייתקלו במשפחה נורמטיבית שמודעת לפסק דין והם יהיו חייבים להחזיר לכם אם זה. מה שכן תקווה שזה לא יפול במכס לכן תוודא שחברה שאתה מזמין דרכה מוכנה לרשום לך סכום נמוך מ75 דולר על העטיפהץ

3. זה ייצא לך מאוד יקר, אם אתה כבר מתכוון לטוס פשוט תמצא את היעד הכי זול לטוס אליו בskyscanner כמעט לעל ידע באירופה יש משלוח של עד יומיים בתוך אירופה. טיסות לuk יקרות וארוכות יחסית.

4. תעשה משלוח מארה״ב יש כמה חברות שמוכנות לעשות משלוח לארץ תחפש חברה אמינה
    ממליץ לך להבין טוב במינונים קודם לפני שאתה קונה כי יש הרבה רמויות ושרלאטנויות והטעיות

אם אבא של אשתך יכול לתפקד מספיק ולעשות דאב (שאיפה של עשן) זאת הדרך הכי מהירה והכי אפקטיבית לדעתי לצרוך cbd. אז אפשר לעזור לך לעשות סטאפ של דאבר יעלה לך באזור ה1500 שקל אבל יישנה לו את החיים. יש אין ספור אפשרויות שיכולות לעזור לו בנוסף לשמן. אבל גם שמן טוב

5. אל תעשה טעות ותזמין מחברות ישראליות, הם רק מתווכים.

4. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    זה ייעוץ חסר אחראיות מה שנתת פה .
    אל תסבך אותו עם החוק .

5. weed smoker

weed smoker קנאביסט

לייקים:
    98
    החוק אומר שכל חומר שאינו נחשב בפקדות הסמים הינו חוקי
    משמע cbd חוקי.. פשוט המכס עושה עם זה בעיות בגלל משרד הבריאות
    המשטרה לא אוכפת חוקים של משרד הבריאות היא עוקפת בערכאות
    כרגע יש פסק דין תקדימי ששופט מורה למשטרה להחזיר את הcbd למי שהחרימו לו

למה ייעוץ לא אחראי? אמרתי לו להיזהר מהמכס ;)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!