1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול ראשון אשמח לעזרה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dadab12, ‏27/10/18.

1. dadab12

dadab12 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים.

טוב, הסתכלתי קצת על המחירים בארץ והבנתי שהם גבוהים מאוד.

כהתחלה, אני מחפש מנורת לד איכותית ושתהיה במחיר הגיוני. לא מצאתי כזאת בארץ(???), אז התחלתי להסתכל בחו״ל. לפני מה שקראתי המנורה Horicultural Lighting מדגם HLG טובה מאוד ומומלצת.

עכשיו, בתור התחלה, אני מעוניין לגדל 2 צמחים ולגדול משם אולי אפילו עד 6. איזה דגם הייתם ממליצים לקנות? האם כדאי ללכת על ה550 או 300 מספיק? חוץ מזה, האם משתלם להשקיע עוד 300 דולר. האם יש משהו אפילו יותר מומלץ?

עכשיו השאלה היותר גדולה היא איך אני מביא את זה לארץ? האם זה מסוכן? איך עושים את זה?

ושאלה אחרונה(לעת עתה), איזה אוהל הייתם ממליצים ובאיזה גודל?

מודה לכם מאוד!

2. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    ה
    המנורות שהזכרת חזקות מאוד וגם לא מעט יקרות . בכל מקרה למר @Amitos יש מנורה כזאת ואני בטוח שהוא ישמח לייעץ .

בכל מקרה אני רוצה לתת לך המלצה אישית למנורת לד טובה להתחיל איתה , תמורה מעולה למחיר ומנסיון רב ללא בעיות במשלוח בכלל .
    Marshydro זאת החברה , ממליץ בחום על סדרת הפרו שלהם אבל גם הסדרה הרגילה טובה , תכנס לאתר שלהם ישירות .
    Www.mars-hydro.com

בנוגע לאוהל , אם התכנון להגיע ל6 עציצים אז תקנה כבר אוהל 1.20*1.20 , עד סוף החודש יש מבצע בהידרו שופ על אוהל כזה ב600 שקל , מומלץ .

dadab12 אוהב/ת את זה.
  3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    יש לי נסיון רע איתן, והיו לי מנורות מהם כבר עוד בתקופה שהם לא ידעו מה זה משלוח לישראל.
    בכל אופן, מנתונים טכניים - הHLG הרבה יותר יעלות משלל דגמי המארס המוצעות.

לפותח הפוסט - מגיע ועובר במכס בלי בעיה. לראש שקט הזמן על אדם "נקי".
    לגודל החלל אין משמעות על מספר העציצים. יותר עציצים = פחות זמן צמיחה.
    אם ההתלבטות שלך היא בין 300/500W - תקח את ה500W.

dadab12 אוהב/ת את זה.
  4. dadab12

dadab12 חבר חדש

לייקים:
    0

תודה על העזרה.

אני לא יודע כרגע מה בדיוק השמטרה הסופית - - אני פשוט רוצה להשאיר אופציה אתה מבין...בא לי לעשות רכישה אחת טובה ולהתרכז בגידול.

השאלה היא כמה גרם אני יכול להוציא מעציץ עם מנורת לד טובה; אם יש תשואה טובה, אז כמובן עדיף לי פחות עציצים.

מניסיון שלך אם המנורה שהצעת, אם גידול טוב כמה אפשר להניב?

באמת כל העסק של גידול פנים יקר...בייחוד שיש לי מרפסת טובה וגדולה, אבל אני לא רוצה לחכות למאי/אפריל, ותאמת, יש יתרונות לגידול פנים. רק ההשקעה הראשונית טיפה מבאסת ובאמת שלא בא לי להתקמצן עליה.

5. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    האמת שאני משתמש כרגע באחת שלהם מהגרסה החדשה , כשאסיים אני אעלה לכאן יומן מסודר ותוצאות , הלוואי והם השתפרו מאז . בכל מקרה הקודמת שרכשתי מהם עשתה עבודה יפה והניבה כ1.1 גרם לוואט .

ברור לי שהמנורה שאתה משתמש בה יעילה יותר אמנם הם בכלל לא באותו מסגרת מחיר .

6. dadab12

dadab12 חבר חדש

לייקים:
    0

תודה רבה.

אתה יודע כמה בערך אני אצטרך לשלם במכסֿ/משלוח?

בנוגע לשאר הדברים שאצטרך לקנות, אתם ממליצים לקנות אותם בארץ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!