1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טרם כניסה לשלה הפריחה. למבינים בלבד

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מגי שמקה, ‏20/11/18.

1. מגי שמקה

מגי שמקה חבר חדש

לייקים:
    3
    הצמח שלי בן 35 יום מאז שהציץ מהאדמה.
    בשבועיים האחרונים התחילו שיערות לבנות לצוץ מכל עבר והיום ישנם מעל 25 גביעים כאלה עם שיערות לבנות בתוכם.. הצמח במשטר אור של 18/6 ואני לא ממהר להכניס אותו לשלב הפריחה באמונה שהוא רק יתחזק בתקופה הזאת טרם הכניסה לשלה הפריחה ויניב לי יותר פרחים.
    שאלות:
    1. האם ישנה תקופה מסויימת לכניסה לשלב הפריחה ואחריה כבר אאבד את האפשרות ואזיק לצמח ?
    2. האם הגביעים האלה אם השיערות הלבנות הם למעשה הפרחים לעתיד ?
    3. האם הצמח שלי נכנס למעשה לשלב הפריחה לבד ען הופעת הגביעים האלה או שזה לא קשור ?

תודה מראש לעונים.

קבצים מצורפים:

#1 מגי שמקה, ‏20/11/18
    נערך לאחרונה ב: ‏21/11/18
  2. Tuta

Tuta קנאביסט

לייקים:
    27
    אכן מתאים לשבועיים הראשונים של הפריחה. אם אתה ב18/6 אני משער שזה גידול פנים ולכן צמח שיצמח במשטר הזה הוא אוטומט. ממליץ להעביר ל20/4 כדי למצות את המקסימום

מגי שמקה אוהב/ת את זה.
  3. IceBreaker

IceBreaker חבר חדש

לייקים:
    16
    אכן אם אתה במשטר של 18/6 והופיעו השיערות, הצמח הוא אוטומטת (אלה אם היו לך הפסקות חשמל ותאורה לא סדירה).
    האוטומטת נכנס לבד לפריחה ללא קשר למשטר התאורה.
    כמו שהומלץ לך בתגובה מעל, אם התאורה היתה סדירה 18/6, ללא שום שינויים או הפסקות חשמל שהיו עלולות להכניס את הצמח לפריחה, תעביר למשטר של 20/4.

באוטומטים הפריחה מתחילה בצורה אוטומטית כמו שנגזר מהשם, לא ניתן לעכב או לשנות את זה, הצמח יפרח ויסיים את חייו כפי שמוטמע בגנים שלו.

מגי שמקה אוהב/ת את זה.
  4. מגי שמקה

מגי שמקה חבר חדש

לייקים:
    3
    אוקי.. בעייתי לי לי פחות מ 6 שעות חושך.
    בשלב הפריחה זה 12/12 ?

5. IceBreaker

IceBreaker חבר חדש

לייקים:
    16
    בצמח שהוא לא אוטומט, על מנת לגרום לו לפרוח, משנים את התאורה ל 12/12 מה שגורם לצמח לחשוב שהגיע עונת הפריחה.

בצמח שהוא אוטומט הוא מתחיל לפרוח כעבור זמן מסויים שמוטמע בו מראש לכן ה 12/12 לא משנה לו כלום.

מה שכן תאורה היא אחד הגורמים החשובים והמשפיעים על היבול הסופי, על גודל הפרחים וצפיפותם.

לכן באוטומט שלא משנה לו ה 12/12 ממליצים הפוך, לתת יותר שעות אור על מנת לקבל ייבול טוב יותר, אם לך בעייתי פחות מ 6 שעות חושך, תשאיר על 18/6 אבל קח בחשבון שהייבול של האוטומטים קטן יותר וכל שעת אור חשובה להם.

ממליץ לא להעביר ל 12/12.

מגי שמקה אוהב/ת את זה.
  6. מגי שמקה

מגי שמקה חבר חדש

לייקים:
    3
    באמת תודה.. שאלה קטנה למה אתה בטוח שזה אוטומט ? אשמח להסבר יותר עמוק מ "זה נראה כמו אוטומט" שאני שומע לפעמים

7. IceBreaker

IceBreaker חבר חדש

לייקים:
    16
    בצמח רגיל במשטר של 18/6 לא יצאו שיערות לבנות, גם לא אחרי חצי שנה..

בצמח אוטומט מתחילה הפריחה בלי קשר למשטר התאורה.

אתה מציג צמח שנמצא בתחילת פריחתו (יצאו לו שיערות לבנות) אך התאורה היא 18/6 ולכן אני חושב שהצמח הוא אוטומט (אלה אם כן היו לך הפסקות חשמל ולא באמת שמרת על 18/6 כמו שצריך).

מומין טרול אוהב/ת את זה.
  8. מגי שמקה

מגי שמקה חבר חדש

לייקים:
    3
    החשמל אצלי עבד כראוי לכל אורך התקופה.
    משהו מצחיק: חבר הזמין אותי לפייסל לפני חודש וחצי. הוא טען שזה פרח לימון הייז שהוא קטף בעצמו ובלה בלה בלה ואני טענתי שהוא סתם מחרטט וזה לא למון הייז.
    למחרת ראיתי שנפל גרעין על המושב שלו.. וההמשך ידוע.. היום אני מגלה שהוא באמת חרטטן.. שיבוא להתעמת עם הממצאים עכשיו !! חחחח
    תודה גבר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!