1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אכלתי אותה

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Semion, ‏28/11/18.

1. Semion

Semion חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול נעצרתי אחרי משמרת לילה בשעה 12 בבוקר ,באמצע הכביש בדרך הביתה ,הייתי עייף והשוטר ישר שאל אותי אם אני מעשן עניתי שלא ואם אני מוכן לחיפוש ברכב ,אמרתי שאין שום בעיה ,הוא אפילו לא בדק את הרכב וישר עבר לבדיקת שתן ,אמר שאם אני לא משתין אני מקבל עונש מרבי של שנתיים שלילה ושהבדיקה הולכת בסהכ כמה שעות אחורה ,מאוד הלחיץ אותי ,לא הצלחתי להשתין ההיתי תחת המון לחץ והוא לא שחרר ממני,היה גם רגע שבו עמדתי עם האיבר בחוץ מנסה להשתין והוא ממש היה לידי והסתכל עד שהערתי לו והוא אמר אהה סליחה וחזר לעמוד מאחורי,ובגלל שאני לא עשנתי באותו יום והייתי צלול לחלוטין הסכמתי לבדיקה ,רק בדיעבד גיליתי שהבדיקה הולכת שלוש שבועות אחורה .אני בן 23 שגר לבד ,אין לי איך להגיע לעבודה עכשיו ,ללימודים , לא יודע איך ממשיכים מפה..

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    דבר מיידית עם עורך דין שמתמחה בתחום.

3. Semion

Semion חבר חדש

לייקים:
    0
    לא לחכות לכתב אישום ? כלום?

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אני לא מומחה (ולטעמי אתה לא יכול לסמוך במאה אחוז על עצות שתקבל פה). כדאי לך לקבל ייעוץ ממישהו שמבין, אולי הוא יגיד לך להמתין לכתב אישום או שיש פעולות שניתן לעשות כבר עכשיו.

5. adid

adid חבר חדש

לייקים:
    0
    נתנו לך שלילה מנהלתית? אתה יכול לפרט קצת יותר מה היה שם?הם חיכו לאנשים אחרים גם? באיזו טענה בכלל עצרו אותך מלכתחילה? במה מאשימים אותך?
    אני חושב שאתה חייב לפנות לעורך דין לפני כל דבר שנעשה,אולי אפשר להגיע לעסקת טיעון,מישהו צריך לבחון עבורך כמה רציני העניין יש מצב שזה משהו שיסגר מחוסר עניין לציבור,אם תפרט קצת יותר מה אמרו לך אשמח ואולי אוכל לתת עצות נוספות.
    בהצלחה.

6. Semion

Semion חבר חדש

לייקים:
    0
    עצר אותי בלי שום סיבה , לא ביצעתי שום עברת תנואה,פשוט יצרתי איתו קשר עין ושתי דקות לאח מכן הוא חתך אותי משמאל וקרא לי בקרוז לעצור ,ביקש רשיון הבאתי לו בנימוס ,והשאלה הבאה שלו היית אם אני מעשן ,הסברתי שלא ושאני אחרי משמרת לילה עייף בדרך הביתה ,והראתי לו שאני עם חולצה של העבודה עליי ,רק את החצי גריינדר השבור ברכב שאל אם אפשר לבצע חיפוש ,הסכמתי לחולטין הוא לא ביצע שום חיפוש וישר שאל אם אני מוכן לתת שתן ואמרתי שכן ,ואז סירבתי עד שיסביר לי מזה הבדיקה הזאת והוא אמר שהבדיקה בודקת אם עישנתי ב5-6-7 שעות האחרונות ובאמת לא עישנתי אז לא היית לי סיבה לא לתת את השתן ,ואז רק בדיעבד התברר שהיא בודקת שלוש שבועות אחורה..שלולו לי לחודש עד שיתבצע משפט ואת הרכב שחררו לי ..

7. Semion

Semion חבר חדש

לייקים:
    0
    ותיק על שימוש ,ונהיגה בהשפעת סם..

8. גףף

גףף חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אפשר להעמיד לדין על נהיגה תחת שימוש כשהבדיקה בודקת שלושה שבועות אחורנית???
    האם בכלל אפשר להעמיד לדין על שימוש בהתבסס על בדיקה שנערכה כך, כפי שתיארת, והאם בית המשפט מסכים לשיטה החדשה שמתהווה, בה משטרת ישראל, באמצעות בדיקות כאלו בכבישים, בלתי נעימות בלשון המעטה, יחפשו אותנו בנהיגה ויעמידו אותנו לדין על שימוש???
    נשמע כמו עניין רציני.
    יש כאן עניין לציבור כולו.
    אתה יכול לפנות כבר לסנגוריה הציבורית (זה בחינם) או - אם אתה בעניין של לייצג את עצמך, עם השאלות המהותיות שהעילתי כאן, אשמח לעזור.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!