1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כיוון בפראג

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י סופרמריו3, ‏20/2/15.

1. סופרמריו3

סופרמריו3 חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו שהיה בפראג יכול לספר לי איך מתארגנים שם? מקומות אנשים וכו

תודה

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אפשר להריח את העשב בהרבה מקומות בפראג, אבל אי אפשר לקנות בשום מקום מסודר אין חנויות או משהו, המקסימום שתמצא זה איזה וודקה קנביס ומכשירים, או שתתחבר עם אנשים והם יעזרו לך או שתקנה ברחוב, אם אתה הולך לקנות ברחוב, אל תקנה מהדילרים בכיכר ואצלב, חפש בר ראגיי, כנס וקנה משהו קטן, יגש אלייך בחור ניגרי ויארגן אותך:) אם אני זוכר נכון המחיר הוא 60 שקל לגרם בערך והגראס היה בן זונה, אם אתה לא מצליח למצוא את הבר ראגיי או לא רוצה להסתבך עם זה חפש את זה בפייסבוק: Prague weed and cannabis information- CzechSmoKERS נראה לי יעזרו לך שם, ליפני שמצאתי את הבר ראגיי כשהייתי בפראג מצאתי את זה בפייסבוק, בהצלחה:)

#2 satlabatla, ‏23/2/15
    נערך לאחרונה ב: ‏23/2/15
  3. canacan

canacan חבר חדש

לייקים:
    1
    כשהייתי עם חברים בפראג התארגנו אצל בחור נחמד שחבר סידר לנו ירוק איכותי מאוד !
    אפשר ליצור איתו קשר דרך הודעות וואצאפ ולהגיד שהגעתם מוטי ! (אחרת הוא לא יענה...)
    המספר שלו הוא 420776765157+

Rikosh אוהב/ת את זה.
  4. Rikosh

Rikosh חבר חדש

לייקים:
    14
    וואלה אכן דברתי עם הבחור והוא הגיע עד למלון , אחלה גבר וחומר ברמה גבוהה לעומת כל החומר הבינוני שתמצאו בפאבים בהחלט ממליץ!

5. BananotNoder

BananotNoder חבר חדש

לייקים:
    0
    גבר על רמה, מנפק הוגן וחומר מטורף!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!