1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה ממישהו שמבין

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Guyyy25, ‏25/11/18.

1. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    אוקי בוא ניראה, אני מבין שאתה מנחש כי רואים שלא היה לך טיפת נסיון עבר עם 250 וואט, אבל אתה יודע איך אומרים, הזמן יראה את שלו!

2. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    וואלה הצמח שלו לא מתוח. הבנאדם עם תסביך ששלו לא מספיק גדול ואתה אומר מתוח?

3. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    אההה ועוד דבר ששכחתי לציין, הצמח מתארך כשהמקור אור חלש, זה משהו שלא קורה במנורות שמפיקות 600 וואט ומעלה.

ולגבי זה שהבנאדם בתסביך שהצמח לא מספיק גדול, דבר ראשון זה שתשקר לו לא יגרום לצמח להיות במיטבו, וזה שתסביר לו מה לעשות ואיך לעשות נכון רק יתן לו עוד נסיון, תפסיקו להטעות אותו עם שטויות כי אתם לא רוצים לפגוע בו או להעליב אותו

4. הפוך קצר

הפוך קצר קנאביסט

לייקים:
    11
    מה שתגיד אבל מתוח זה לא. תסתכל בתמונה.
    סחתיין עליך אם גידלת בנורה יותר מ600 וואט אבל לי קשה להאמין לזה.

5. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    חברים טעותת שלי העציצים הועברו לאוהל לפני 23 יום בדקתי עכשיו בדיוק אני יצלם לכם את כולם ואין לי עוד מנורה וגם מה שלא רואים בתמונה זה שיש קשירות גם לצמח

קבצים מצורפים:

6. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אתה טועה, מגדל בעצמי עם נורת 250W ומוציא תוצאות מספקות. סביבות 200 גרם למחזור, מספיק לצריכה העצמית שלי פלוס קצת אקסטרה.
    והצמח מתארך ~גם~ כשמקור האור חלש. אבל העוצמה של הנורות יורדת באופן מאריכי ביחס למרחק, אז נורת 250W צריכה להיות יותר קרובה לצמחים מנורת 600W. כמו כן, חוסר באור כחול בשלב הצמיחה יגרום לענפים להתארך.
    אני לא משקר לו ולא מטעה אותו, אפשר לגדל מצויין עם 250W, מניסיון. כמובן שיותר אור יותר יבול, אבל לא חייבים 600W.

7. Dvido

Dvido חבר חדש

לייקים:
    3
    לא אמרתי שחייב לגדל עם 600, אמרתי שמ250 וואט הוא לא יוציא משהו מיוחד, ותסתכל בתמונה השניה שהוא העלה, הצמח מאוד מתוח, ובשתיי תמונות האחרונות שהוא העלה רואים שתיי עציצים טובים והשלישי מאוד מתוח!

הפוך קצר
    תאמין אל תאמין, אני לא חייב להוכיח לך שום דבר

הפוך קצר אוהב/ת את זה.
  8. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    מה זה "משהו מיוחד"? כל אחד ומה שהוא צריך וכמה הוא מוכן להשקיע. לי מספיק גידול עם 250W, מספק לי את הצריכה העצמית. אם אתה צריך יותר, ואין לך בעיית חום, תגדל עם 600W.

9. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    התחלתי להפריח מדשן באקוגן איזה דשן להוסיף לפריחה ומתי להתחיל לדשן??

10. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אני לא מוסיף לאקוגן שום דבר מלבד קלמג, אתה יכול לתת תוספי פריחה אם אתה רוצה, ואז לפי ההנחיות שלהם.

11. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה אחוזי לחות צריך שיהיה ומה הגובה של המנורה שצריך להיות?

12. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    סביבות 40% לחות לתקופת הפריחה, אני משתדל להפחית לחות לקראת הסוף כדי להימנע מעובש בפרחים. הנורה צריכה להיות קרובה כמה שניתן בלי לחמם את הצמח, אצלי היא בסביבות 20-30 ס"מ מהצמח.

13. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    איך אני יכול להפחית לחות אצלי כרגע זה על 45 ויש לי הפרשים בגבהים של העציצים יש לך אולי פתרון בשבילי?

14. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    קשה מאוד להפחית לחות, 45% זה בסדר. יש מכשירים שסופחים לחות, למי שממש רוצה להשקיע, אבל הם יקרים. זה למשל https://www.aklimi.co.il/product/קולט-לחות-united-pd-10sae-dehumidifier?aff=Zap&aff_a=1
    אפשר גם להוסיף אוורור. ממילא הלחות אינה קבועה ומשתנה לפי התנאים בסביבה ובאוהל, אז לא הייתי מתרגש מזה יותר מדי.
    לגבי הפרשים בגבהים, תנסה לקשור את הגבוהים יותר ולכופף להם את הענפים בעדינות לצדדים.

15. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    גםם תראש של הצמח זה בסדר?

16. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    בדרך כלל עושים את זה לפני הפריחה, כי בתקופת הצמיחה זה פחות נורא שהצמח סובל מסטרס. בפריחה צריך להיזהר מאוד כי כל סטרס יפגע ביבול הסופי. במקומך הייתי מכופף גם את הראש של הצמח, אבל ממש בעדינות ובאיטיות, כל יום מושך אותו עוד קצת, עד שיגיע לגובה הרצוי או שהאחרים ישיגו אותו. בעיקרון כדאי לנסות להגיע לחופה אחידה ככל הניתן, ממליץ לך לקרוא קצת על Scrog לפני המחזור הבא.

17. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אתה אומר נראה סבבה או שזה מוגזם???

קבצים מצורפים:

18. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    נראה בסדר, את הגבוה תשתדל לכופף עוד, אבל בצעדים קטנים.

19. Guyyy25

Guyyy25 חבר חדש

לייקים:
    0
    יכול להסביר לי מה קורה לא מצליח להבין

קבצים מצורפים:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!