1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למביני עניין בסקרוג!!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י צירו, ‏18/12/18.

1. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    שבוע 3 לפריחה

קבצים מצורפים:

2. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    ..

קבצים מצורפים:

3. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
  4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    סגול נובע מ 3 סיבות:
    הזן - יש זנים סגולים מובהקים, למשל purple kush.
    הטמפרטורה בזמן הפריחה - 20 מעלות ומטה.
    התאורה - לפעמים תאורה שלא בספקטרום הנכון גורמת לירידה בכלורופיל (הצבע הירוק) ולהופעת הצבע הסגול.
    הרשת של הסקרוג, לא חייבת להיות 30 ס"מ מעל העציץ. מה עושים עם עציץ שהפרחת אחרי 4 חודשי צמיחה והוא בגובה מטר או יותר?
    את הרשת שמים מעל הצמח בכל גובה שהוא ברגע שמעבירים לפריחה.
    היית אמור לגזום את כל העלים שמתחת לרשת (בשני שלישים התחתונים של הצמח) ולהשאיר רק את העלווה העליונה.
    אין פרחים קטנים בדיוק ברגע שמעבירים לצמיחה אלא רק כשבועיים אחרי העברה לפריחה מתחילים לראות פרחים, אז איך מורידים פרחים קטנים?
    סימן שגם עכשיו אתה יכול לגזום, את כל שני השלישים התחתונים של הצמח, עלים ופרחים קטנים (לוליפופ).
    תוריד את הרשת עד לגובה הצמחים, ותכניס כל שיפוד לחור מרובע נפרד ברשת.
    צמח מתמתח בין פי 2 לפי 4 מהגודל שהיה בזמן העברה מצמיחה לפריחה.
    אם יש שיפודים שארוכים בהרבה מהשאר, תעשה להם קשירות ותמתח אותם למטה, שיהיו בגובה של השאר, וגם הם ייכנסו לאחד מהריבועים שברשת, ככה, הכל יגדל ביחד ואחיד בגובה.
    בהצלחה, נראה מצויין.

5. דדה

דדה חבר חדש

לייקים:
    0
    בנוגע לניקיון הצמיחה מלמטה , אני אשמח להסבר , מתי מנקים ? האם רק את העלים? האם מקצה הגבעולים ? האם הצמח לא יכול להכנס לסטרס ?

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    פירטתי למעלה, תקרא, תבין.

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    עוד חרטוט מבית היוצר של אידרומעסטר.
    #2 לחרטוט, את הרשת ממקמים לכל היותר 30 ס"מ מעל המצע. לאחר מכן הענפים לא גמישים וישברו בהכרח, ובכל מקרה מעל לגובה הזה אתה לא מספק תנאים מתאימים לגידול פנים תחת תאורה מלאכותית.

לגופו של עניין -
    הצבע הסגול בגבעול תקין, לא נובע מחוסר או מהבדלי טמפרטורה. חוסר נראה שונה לגמרי ופגימנטציה שיוצאת מקור תתחיל בעלים בשילוב חוסר עם זרחן.
    למען הסר ספק - מה שהבחוריקו כתב על המנורה בשילוב מילה יפה כמו "כלורופיל" זה לגמרי לא נכון, לגמרי המציא את זה בעצמו.
    להבא - להפריח לפחות שבועיים-שלושה קודם. אתה רוצה להפריח שהרשת כמעט 50% מלאה ואז להמשיך לתפור על הרשת בזמן שהצמחים נמתחים בפריחה. מה הרווחת? שטח פנים מלא, צמח נמוך.
    בהצלחה.

8. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    @Amitos כמה טוב שבאת הביתה

9. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    אני העברתי לפריחה שהרשת היית מלאה כ90 אחוז ודווקא הם לא נתמחו לי יותר מידי...אני מתחיל עכשיו שבוע רביעי לפריחה וניקיתי את כל העלים שבוע שעבר זה משהו שיועיל לי או שיפגע בצמח,! @Amitos

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    עוד פעם אתה מבלבל את המח יא סמוי? ואם הצמח בגובה מטר, תחתוך לו 70 ס"מ בשביל לשים את הרשת בגובה 30 ס"מ יא טיפש? את הרשת שמים בגובה הצמח כשמעבירים לפריחה, גם אם הוא בגובה 2 מטר צמיחה יא שוטר דפוק.
    וכל השטויות שכתבת, לא מבינים מהחירטוט שלך כלום, משפטים עם מילים לא מובנות ובלבולי ביצים.
    ככה מפרטים תשובה? לך תעשה קורס קנאביס, עכשיו נפתחה ההרשמה.

11. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    במקום להתווכח מי יותר חכם אולי תנסו לעזור..!!למה העלים מתקפלים לי ככה והם גם מצהיבים ??כבר לא יודע מה לעשות חשבתי שזה עודף דשן כי הם נשרפו לי גם קצת וקראתי שזה יכל להיות מחוסר של משהו??מה מציעים לי לעשות??????

קבצים מצורפים:

12. צירו

צירו חבר חדש

לייקים:
    2
    דחוף..הצמח מתחיל להצהיב לי

קבצים מצורפים:

13. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    את הרשת ממקמים מבעוד מועד בגובה של 30 ס"מ לכל היותר. אתה מגדל את הצמח או שהוא מגדל אותך?
    במקרה שלך כנראה שמי שגידל אותך זה ההמפ, ותעשה את קשר אילן היוחסין שלך בעצמך. אני יודע שמילים שמפוסקות היטב מלחיצות אותך וייתכן שהן גם לא מובנות לך, אבל אני לא מתכוון להתאים את עצמי לבורים.
    אתה יכול להתחיל בלצלם את הצמח בתאורה לבנה (פלאש) כשהתאורה הצהובה כבויה. אי אפשר לעזור לך ככה.

14. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    חברים, מותר שיהיו דעות שונות, קללות וגידופים לא מועילים לאף אחד ולא מחזקים את הנקודה שלכם.
    בכל מקרה בויכוח הזה אני בדעתו של עמיתוס, את הרשת פורסים קרוב לעציץ עוד בשלב הצמיחה וכך מכריחים את הצמח להתפרס לצדדים ולנצל את האור בצורה מיטבית.
    צירו, כרגע זה נראה יותר כמו חוסר, אם היה עודף קצוות העלים היו נשרפים, אבל אי אפשר ממש לראות בתמונות שלך כי אתה מצלם עם תאורת הפריחה.
    כמה דשן אתה נותן? וגם מה גודל העציץ?

15. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אני לא מסכים איתך. זו לא דעה שונה זו טעות והטעיה בפרהסיה. אני זה שמקבל מאות הודעות בשבוע כדי לתקן טעויות, שחלקן נובעות בגלל משתמשים שמלכתחילה הטעו משתמשים אחרים. אסור לתת לזה במה, ואת דפוס ההודעות של אידרומעסטר כבר סיווגתי מזמן כהטעיה כרונית שאין לשמוע לה בשום פנים באופן.

לגבי האבחון שלך, אי אפשר לאבחן את הצמח בתאורה הזו. אם המשתמש רוצה עזרה הוא יצטרך לצלם בתאורה לבנה טבעית.

16. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מי אתה שתסווג אותי יא מזדיין בתחת?
    אתה הבעלים של האתר?
    אתה זה שרק מבקר וקוטל כל מי שעונה לשואלים חוץ ממך יא בן של זונה.
    אתה מגדל 2 עציצים באוהל לעומתי שמרים מעבדות של מאות שתילים ואתה מחזיק מעצמך מומחה?
    אני יענה למי שאני רוצה, כמה שאני רוצה, מי שחכם, ייקח את העצות המקצועיות שלי ויצליח, ומי שטיפש ומלקק לזונות כמוך את התחת, יקשיב לך.
    אני עונה בפרטי ל 70 איש ביום, וכולם מרוצים מהעזרה שלי.
    לא מוצא חן בעינייך? אתה תמיד יכול לעזוב או לחילופין ללכת להזדיין.

17. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    תגיד לי בבקשה אתה טוען שאמיתיוס הוא שוטר. מצד שני אתה טוען לפעילות מאוד ענפה בתפעול ובהקמת מעבדות. אתה לא מפחד מאמיתיוס?

18. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא מפחד מאף אחד.
    צריך לתפוס בן אדם על חם בשביל לעצור אותו, ואחרי שכבר נתפסה לי מעבדה וישבתי בית סוהר, אני הרבה יותר חכם מהשוטרים עכשיו.
    במקום לענות תשובות חכמות ומועילות לאנשים הוא מטעה אותם ואומר להם להשקות כל יום, ועם ליטרים של מים, כדי להרוג להם את הצמחים.
    ועוד נכנס לאתר פעם בחודש, ולא כדי לעזור, אלא כדי לבדוק מי ענה לאנשים ואז להגיד להם שהם טועים.
    לא רק אני מתלונן על המלשין הזה, יש עוד הרבה כאן שעברו ביקורת אצל "המומחה".
    IMG-20181219-WA0041.jpg

19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    זה מה שאני מקים כרגע בשביל חברה רפואית בברצלונה, ייקח לעמיתוס עוד 20 שנה להגיע לזה, אם בכלל.

20. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אין הנחתום מעיד על עיסתו, ואין חכם כמטומטם.
    אתה מטומטם, אבל אתה עושה יופי של עבודת יח"צ בשבילי ואני אפילו לא צריך להסביר למה אתה מטומטם, אתה פשוט עונה כמו מטומטם וגם מפרט למה אתה מטומטם בעצמך.
    אני מגיב פעם בחודש לכל טעות קונקרטית, זה הרבה יותר עוזר מלהגיב לכל שאלה כללית שנשאלה אלפי פעמים כאן.

אם לא אמרתי קודם - אתה מטומטם, עכשיו שב בפינה שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!