1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קיבלתי את הרישיון שמחכה לי אצל חברת האשפה 'טבע אדיר' ושהתקשרתי אליהם אוטיסט ענה לי לטלפון

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Annie93, ‏27/1/19.

1. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    כוס אמ אמ אמ א שלהם איזה בני זונותתתתתתתתת
    לא עונים לטלפון
    ועד שמישהו עונה זה כנראה איזה תסמונת מגמגם (שאלוהים יסלח לי)
    אומר לי יח יח יח יחזרו אל אל אל אליך

למה לעזאזל הוא עונה לטלפון אם הוא לא יכול לענות על כלום??

איכסה איזה חברה פח אשפה שיסגרו אותה אמן הם רק מביאים קריזים וחשב לאנשים לא באמת עוזרים

2. יוליוס

יוליוס חבר חדש

לייקים:
    9
    קח מים תרגע הכל בסדר חבר.
    אני נמצא אצלהם כבר חצי שנה והם מתפקדים בסדר גמור ויש להם אחלה פרחים.
    מי שענה לך זה המוקד שמשאירים שם הודעות ואז חוזרים אלייך מהספק עצמו ובדרך כלל אם מתקשרים בבוקר הם חוזרים באותו יום כבר.
    יש להם שירות מעולה וגם השליחים שלהם אחלה אנשים שבעולם!
    תראה שכמעט על כולם יש טענות ומענות על השירות והפרחים , זה לא שיש חברה שהיא מצטיינת.

asaf1 אוהב/ת את זה.
  3. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6
    לידיעתך אין פסול באוטיסטים מגמגמים. בטח ובטח אין מקום להתבטא באופן הזה כאשר חלק לא מבוטל ממשתמשי הקנאביס הרפואי הם.. אוטיסטים!

asaf1 אוהב/ת את זה.
  4. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    אני מניח שהוא השתמש במילה הזאת באופן מטאפורי. אוטיסט אינו יכול לשמש כנציג שירות לקוחות וזאת מעצם היותו אוטיסט. לכן הבחור שמאוכזב מטבע אדיר כינה אותו כך כלומר על דרך האלגוריה

5. יוליוס

יוליוס חבר חדש

לייקים:
    9
    אני בטוח שמי שדיבר איתו זה בכלל חברה חיצונית שלוקחת להם הודעות ברגע שהם עסוקים \ לא זמינים מה שבדרך כלל קורה והם חוזרים אחרי זמן מה עוד באותו יום, ככה שהוא טועה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!