1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה קנאביס עושה לי חרדות? ואיך אני משנה את זה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יורי פוטונוב, ‏11/3/19.

1. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    לפני כמה חודשים עישנתי קנאביס עם חברים והיה לי התקף חרדה, וכול פעם שאני מעשן איך שהוא יש לי תחושות של חרדה לעיתים גם ימים לאחר מכן וזה מתסכל אותי כי אני לא מצליח להבין למה???
    אף פעם לא הייתי חרדתי או דכאוני, זה פשוט זר לי ודווקא הקנאביס יצר ויוצר אצלי את זה משום מה...
    לא בא לי להימנע מקנאביס כול החיים שלי עכשיו כי זה עושה לי לא טוב, אני רוצה לטפל בזה ולהיות מסוגל לעשן ולהינות מזה כמו כולם

מישהו מכיר, יודע, עבר משהו דומה ויודע איך להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה???
    קשה לי להאמין שהקנאביס הוא הגורם, לדעתי הוא פשוט טריגר לבעיה יותר עמוקה...
    אשמח לתשובה

2. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לדעתי עישנת כנראה כמות גדולה שיצרה טריגר להתקף חרדה, עכשיו כל פעם שיש לך את אותה השפעה שגרמה לזה אוטומטית זה גורם לטריגר הזה.
    זה כמו שתאכל משהו שיגרום לך הקאה, פעם הבאה שתאכל כמות קטנה אפילו ממנו יהיה לך בחילה

3. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    וואלה זה נשמע הגיוני, השאלה היא למה חטפתי התקף חרדה מהעניין ואיך אני משתחרר מזה???
    לפני אותו התקף לא ידעתי בכלל שיש דבר כזה חרדה...
    אתה חושב שטיפול פסיכולוגי אולי יכול לעזור לפתור את העניין?

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    פשוט אל תעשן, זה ממש לא לכולם.
    תוכל אולי עוד כמה חודשים לנסות שוב לראות אם יעשה לך שוב

5. יורי פוטונוב

יורי פוטונוב חבר חדש

לייקים:
    4
    העניין הוא שנגיד בפעם האחרונה סתם ישבתי עם החבר'ה בסיטואציה שדי דומה לפעם הראשונה שבה עישנתי, אבל הפעם לא עישנתי, סתם ישבתי ושתיתי בירה ואולי הרחתי קצת מהעשן...
    אחרי זה הגעתי הביתה וחוויתי כמו התקף חרדה כזה, ובגלל זה אני חושב שמה שאמרת לגבי זה שהמוח שלי תפס את הקנאביס כטריגר נכון...
    עכשיו שאלתי היא מילא לא לעשן, אני יכול להתמודד עם זה... אבל עכשיו גם להיות בסביבה שמעשנת זה כבר מוגזם... אני חייב לטפל בזה איך שהוא,מבין?

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כן מבין אותך, אולי תנסה להתרחק מהעשן קצת שהם מעשנים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!