1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה/ביקורת על ספקים

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י falcon85, ‏21/4/19.

1. falcon85

falcon85 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם

אמא שלי מקבלת קנאביס רפואי כרגע מ- IMC והיא סובלת מיחס לא טוב ובעיות רבות עם האספקה (כל חודש משהו אחר)
    אני רוצה להחליף לה ספק אך לא יודע מי טוב ומי בעייתי
    אשמח להמלצות על מי כדאי או ממי כדאי להתרחק (לצערי תיקון עולם כבר לא מקבלים מטופלים חדשים)

תודה מראש וחג שמח

יעל אולמר אוהב/ת את זה.
  2. יעל אולמר

יעל אולמר חבר חדש

לייקים:
    0

3. יעל אולמר

יעל אולמר חבר חדש

לייקים:
    0
    אני משתמשת חדשה. רק בעוד שבועיים אוכל לקבל את המנה הראשונה. גם הניסיון שלי עם החברה הזאת הוא קטסטרופלי. ניסיתי לצלצל ולקבל פרטים מה עושים אחרי קבלת הרשיון - חייגתי ובנייד החזקתי שעה שלמה !!! את הטלפון ושמעתי מוסיקה מעצבנת שאחרי ששומעים אותה עשרות פעמים אני על כל פנים רציתי לטפס על קירות. אחרי שעה ענו לי ומהם הבנתי שלא אוכל להחליף אותם אלא אחרי חמישה חודשים וקבלת אישור לשינוי ממשרד הבריאות. אחרי שהרשיון כבר בידם כך אמרו לי אצטרך להמתין ימים לא מעטים עד שיזמינו אותי לקבל הדרכה. בהצלחה
    עוד לפני שקיבלתי את הרשיון אנשים אמרו לי שבאבן גבירול יש תמיד תור ארוך של מסוממים שצובאים על הפתח לקבל את המנה. לא ראיתי במו עיני. למרות שזה קרוב למקום מגורי החלטתי לא לבקש לעבור אליהם אחרי חמישה חודשים. והכי חשוב - האם לאמך זה עזר?האם צריך להסתגל?

4. יעל אולמר

יעל אולמר חבר חדש

לייקים:
    0

5. falcon85

falcon85 חבר חדש

לייקים:
    1
    @יעל אולמר
    לאמא שלי זה עוזר מאוד, לחברה הזאת יש גם הרבה זנים (יחסית) שמגיעים כבר מגולגלים וזה יתרון כי היא לא יודעת להתעסק הבעיה זה שנורא קשה אתם, לפעמים מביאים לה לא את מה שהיא ביקשה ואף קרה ששכחו לספק לה והיא נשארה חודש בלי. קשה לנו להגיע לאסוף כי היא מאילת. אין לנו בעיה לעבור כי האחראיים על זה בתל השומר מכירים כבר את הבעייתיות הזאת ואמרו לנו רק לבחור ספק והם יעבירו אותה.
    בינתיים אני מחכה להמלצות כדי לעשות בחירה מושכלת

6. Mawei

Mawei חבר חדש

לייקים:
    0
    מחפש המלצה לשוכר באזור כרם התימנים, נמאס מהטלגאם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!