1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפעה חזקה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Gabriel4643, ‏29/4/19.

1. Gabriel4643

Gabriel4643 חבר חדש

לייקים:
    1
    היי, פעם ראשונה שלי שאני מעשן קנאביס יש לי בעיית ADHD ואני העדפתי לנסות קנאביס כדי לבדוק אם הוא יכול לעזור לי עם זה במשך יומיים עישנתי קנאביס ולפתע קבלתי סטלה ממש חזקה עד כדי כך שהתחלתי לדמיין כל מיני דברים הזויים ההשפעה הזאת חלפה לאחר 30 דק' בערך או קצת יותר
    זו הייתה תחושה ממש מפחידה כי במשך 30 דק' לא הייתי מחובר למציאות בכל מקרה התחושה הזאת חלפה ולאחר יום המשכתי לעשן בכמות ממש קטנה אבל במשך תקופה אני מרגיש שונה גם לא תחת ההשפעה של הקנאביס בכלל יכול להיות שהעישון שינה בי משהו באופי או במוח כי מסיבה כלשהי אני מרגיש מנותק במשך יום שלם ויש לי כמו לחץ קל באזור המצח ואני לא תחת שום השפעה

2. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    לכל זן יש השפעה שונה וקנאביס בכללי משפיע על כל אדם בצורה קצת שונה. באופן כללי בסטלה חזקה מתגברת תחושת הפרנויה ככה שאם זו פעם ראשונה ואתה 'עובר את הגבול', גם תופתע מההשפעה החזקה והיא בתורה תחזק לך את הפחד.
    לא ידוע לי על אף אחד שנגרם לו נזק קבוע וכל ההשפעות חולפות עם הזמן (מקסימום כמה חודשים).
    קנאביס נשאר לך בדם גם שבועיים אחרי שעישנת ככה שגם אם אתה לא תחת השפעה, אתה כן תחת השפעה מסוימת, אולי אתה רגיש מאוד ואולי אתה קצת בפניקה מהחוויה שעברת.

אם אתה קטין, ממליץ לך לשים את הקנאביס בצד ולחזור אליו בעוד כמה שנים.

אם אתה לא, תישאר בכמויות נמוכות. לפחות בהתחלה תקפיד להיות עם אנשים שעושים לך טוב, מרגיעים ומצחיקים והם יעבירו לך גם סטלה רעה (קורה לכולם). תנסה זנים אחרים ותנסה להגיע לירק ברמה גבוהה ולא לזבל.
    ואם כל זה לא עזר, שחרר אותך מקנאביס. זה לא מתאים לכל אחד.

גבר שבגברים אוהב/ת את זה.
  3. Gabriel4643

Gabriel4643 חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה איש יקר זה קצת הרגיע אותי

אהוי אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!