1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פניה למערכת מגזין קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביס וצדק, ‏6/6/19.

1. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    מנהלי ועורכי המגזין שלום, בהזדמנות זו אודה לכם על פעילותכם החשובה לקידום לגליזציה בישראל והכתבות הנהדרות שאתם מפרסמים.

אני קורא במגזין כבר 3 שנים כמעט באופן קבוע, ובשנה האחרונה -כל יום.

הכינוי שלי הוא "ליגליזציה וצדק" (בפורום זה "קנאביס וצדק")והבחנתי לפני כמה שבועות שכאשר אני מפרסם תגובה ישנו כוכב קטן ליד שם המשתמש שלי וכתוב ליד הכוכב "משפיע",

ובכן זה מאד מחמיא תודה רבה.

לפני מספר ימים שמתי לב שתואר זה השתנה ל"מומחה" באמת תודה.

אבל משהו שמעיק עלי בזמן האחרון זה שכאשר אני מפרסם תגובה לפעמים היא כאילו 'קופאת' ויש כיתוב באדום עם המילים "ממתין לאישור".

מאד לא ברור לי העניין, למה זה קורה לי, האם יש קשר בין הדברים?

צירפתי תמונה, אני מאמין שאתם מודעים לתופעה הזאת, ותוכלו להסביר לי את פשר הדבר.

שוב תודה על העיתון הנפלא והמעניין שכיף לקרא.

ממתין לתגובה מכם, אליה.

***כל מה שכתוב למעלה זהו תוכן של מייל ששלחתי וקיבלתי מענה אוטומטי שהפנה אותי לפורום.

קבצים מצורפים:

#1 קנאביס וצדק, ‏6/6/19
    נערך לאחרונה ב: ‏6/6/19
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הסטטוס שרשום לך ליד השם משתנה לפי מספר התגובות שלך, לא כי שלחת דיפלומה שאושרה ע"י המגזין. עם זאת, ההודעות שלך ממתינות לאישור מכיוון שהמערכת זיהתה שאתה רושם יותר מדי כאלו, ובודקת שלא מדובר בספאם.

יום ירוק מלא בלגליזציה וצדק.

3. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אז מה שאתה אומר בעצם זה מכיון שאני רושם הרבה תגובות המערכת בודקת אם זה ספאם. אם הבנתי נכון?
    וזה הולך להיות ככה על כל תגובה שאפרסם?
    פעם אחת העליתי תגובה ארוכה יחסית שהמתינה לאישור ולאחר זמן מה נעלמה, רשמתי באותו מקום "לאן נעלמה התגובה שלי" ואז אחרי כמה זמן החזירו אותה.
    יכול להיות שיעלמו לי עוד תגובות בעתיד?

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    יום ירוק-אל תדאג יהיה לי, צדק- גם כן בעזרת השם.
    מה שחסר בינתיים לגליזציה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!