1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גידול בתאורת הצפה - ניסוי

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י אהוי, ‏19/3/19.

?

איך יסתיים הניסוי?

הסקר סגור ‏19/4/19.
  1. לד מטמבוריה?! ייצא מעט וכנראה חלש

100.0%
  2. עוקצים אותנו, ייצא הרבה יותר

0 דירוגים
    0.0%
  1. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    הבן אדם רק רואה שמישהו צריך עזרה
    הוא ישר עוזר . אתם נכנסים רק פעם בשבוע
    על מנת להגיד שהיא לא מבין והורס
    נראה שאתם לא מגיבים לגופו של עיניין
    אלא רק מחפשים להכפיש את hidromaster

אולי הוא מקלל אבל זה רק בגלל שאתם
    מחפשים את זה. אתם נכנסים לפוסט
    רק על מנת להוציא אותו לא בסדר
    וזה מעצבן כל אדם עם דם חם כמוהו
    גם אותי זה היה מעצבן. ההתנשאות הזאת

מגדלת_בשמחה אוהב/ת את זה.
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    השאלה הנשאלת: מה פרגון ממך יתרום לאחד כמוני?
    מה סייג שלי יתרום למשתמשים מפניך?
    קראתי הרבה שטויות מפרופסורים מטעם עצמם שכבר חשבתי שקראתי הכל - אתה רמה מיוחדת של טמטום, ואם תפרגן לי אתה לא תגרום לי להרפות מתיקון העוול שאתה יוצר כאן במסווה של הודעות מפוסקות.
    אגב, מי לכלך עלי כאן שפרגנת לי? הבחור אמר שנעזר בי בהצלחה מחד גיסא ושיש משתמשים שצוברים אנטיגוניזם לא מוסבר כלפי מאידך גיסא - הוא התכוון אליך, אבל גם את זה לא השכלת להבין בכוחות עצמך.

לסיכום, אתה צריך להודות לבורא שאתה מסוגל לשתות מים בכוחות עצמך, אני הייתי נותן לך על זה ציון לשבח בהתחשב בעובדה שאתה טועה ב-100% מהדברים שאתה כותב.

אל תכנע לטמטום. להטעות את השואלים זו לא עזרה זה עוול. אני כאן כדי לתקן אותו, תהיה ההתנשאות אשר תהיה, אלו תמיד היו יחסי הכוחות בעולם בין חכמה לטמטום.
    בהודעה האחרונה שלי הגבתי עם מידע שיותר רלוונטי לקוראים מכל ההודעות שרשם חבר שלך יחד. אבל אני לא מצפה ממי שלא מעוניין להבין - להבין.

3. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    ברגע שאתה מודה שאתה מתנשא
    אין לי מה לדבר יותר
    הוא עוזר נקודה. אף אחד לא התלונן שהוא הרס לו

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    איזה קנאי אתה יא ראבאק.
    בוא, מזמין אותך לראות פעם ראשונה בחיים שלך, איך נראים 500 עציצים אחד ליד השני.
    זה שגידלת עציץ 1, לא הופך אותך למומחה.
    אני, מוכר בכל הצפון ועוזר לאלפים.

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אף אחד גם אף פעם לא יתלונן, כי צדקתי בכל עצה.
    עמיתוס לעומת זאת, שלא מבין כלום בהשקייה וחושב שקנאביס זה אורז שגדל בתוך שלולית מים, בלי חמצן לשורשים, ובתוך בוץ.
    רק טיפש יקשיב לך, ויש כאן אחד כבר שאמרת לו 6 ליטר כל יומיים, ועכשיו הצלתי אותו מלהרוג את הצמח שלו.
    מזדיין שעושה נזק, זה מה שאתה.

6. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    הצמחתי 2 צמחים בחלל כדי לצמצם את זמן הצמיחה האופטימלי מ 3 חודשים לחודש, חודש וחצי.
    נכנס לאוהל נבט שיקבל 3 חודשים לצמוח ונראה מה ייצא ממנו.

לגבי התאורה, אני לא מסכים איתך. אני מסתמך גם על מה שהמיתוס אומר בנושא וגם על מה שקראתי מס' פעמים במחקר ונראה לי נכון - שעדיף להשקיע בעוצמת האור מאשר בכל פקטור אחר בתאורה.

ולא נעלבתי בכלל, שמח שנכנסת להגיב לעניין ולקחתי ממך.

7. אהוי

אהוי קנאביסט

לייקים:
    61
    זה לא רק נשמע לי הגיוני, זה גם מה שנחקר שם ונתמך בכל מקום שמצאתי איזה שביב מידע קשור.
    אבל בגלל שמצד שני אני רואה כאן המלצות למנורות לגידול מקצועי בלבד וזה רק מראה כמה מהידע לגבי היחס שבין תאורה לייבול הוא לא מדוייק במקרה הטוב גם אצל אנשים שיש להם הרבה ידע וניסיון בגידול קנאביס.

8. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    ברור שתקבל המלצות לתאורת גידול מקצועי, בשביל זה הן קרויות מקצועיות ומקובלות בחוות דעת חיובית על ידי טיפוסים מקוצועים.בוא גם נשפוך אור על הנושא, בטוח שהן עדיפות מתאורה לא מקצועית ומסורבלת הרי אין לך מה לדחוף 400 פלורסנטים לתוך חדר גידול ומאידך אלה הרציניות עברו בדיקות והתאמות קצת רציניות, אפילו קצת יותר רציניות ממה שאתה יכול לבצע, שברמת העיקרון זה די מספק. אני לא בעד ונגד תאורה כזאתי או אחרת אבל לך תתנגח נגד הקיר, בסוף יבוא קונגו (במילים אחרות ערכת תאורה מלאה 600 וואט רק 369 ש"ח לרכישה). לא צריך לחסוך ולא צריך להיות גאון יצירתי.
    מה גם לפני כמה זמן התעמקתי וקיבלתי המלצה פשוטה וחד משמעית מאדם מקצועי באמת שמבין. יותר אור יותר טוב. ככה. כמו שזה, הכי פשוט שיש. קבל גם פרופרציות ואני אחסוך לך במחשבות שווה שטותיות. מטר על מטר, גם כפול, ויותר מזה גם פי ארבע גודל, קח שמונה מטר מרובע, עדיין לא מדובר על מיליון וואט כמערכת תאורה. לא אפשרי ואין צורך בסדר גודל חסר היגיון, מה שכן תמיד יש מקום לעוד מנורה. זה אחרי וויכוח שנוצר והבנתי שאין לי אפשרות לקחת ולשים את השמש בתוך החדר.
    כול זה על צד אחד של כף המאזניים

9. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    קראתי כל מה שכתבת בערך 4-5 פעמים ועדיין לא הבנתי מה לקחת מכל זה.

10. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה אדם שאוהב לקרוא אני אדם שלא מתכוונן לתת לך דברים
    מה שכתבתי, אל תקח כלום, תיקרא גם עשר ועוד פעמים

11. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני שם לב שאתה פרפר לילה ואני מעריך את זה :confused:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!