1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מדריך לגידול פטריות פסילוסיבין

הנושא בפורום 'עשה זאת בעצמך' פורסם ע"י צחי, ‏1/3/17.

1. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    שום חיסרון. שולחים מהולנד עד לבית.

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אתה מדבר מנסיון?

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כן אחי.
    מגיע במעטפה, עטוף בניילון משני הצדדים, נראה כמו דיסק של מוסיקה, אבל זה נבגים שיצרו אותם ע"י חיתוך הרגל של הפטריה, ולחיצה של תחתית הכובע של הפטריה, על נייר, אז כל העיגול הזה הוא נבגים.
    יש כמה סוגים של פסילוסיבין, וצריך לצרוך כ 2 וחצי גרם של פטריות מיובשות כדי לקבל את הסאטלה.
    זה משהו כמו 7 או 8 חתיכות של פטריה מיובשת.
    אתה מגרד עם סכין יפני מעט מהנבגים על הנייר, מוסיף לקערית עם מים מינרלים, מערבב, לוקח מזרק ושואב את התערובת מים/נבגים למזרק.
    אחר כך תכין לך מצע קש לח, או קוקוס מכוסה בשכבת קש לח, בתוך כלי שאפשר לסגור לשמירה על לחות ולשים בחושך מוחלט.
    אפשר גם בחדר לח וחשוך, על מצע לח.
    בין המצע, בנקודות שונות אבל מפוזרות בערך באותם מרחקים, כ 7 סמ אחד מהשני או כ 3 אינץ', תזריק מים עם נבגים.
    בכל מקום שפריץ קטן.
    בתוך שבועיים הכל יהיה מלא קורים לבנים ושורשים, שנראים כמו טחב עם קורי עכביש.
    אחרי חודש וחצי בערך הפטריות מוכנות לקטיף.
    אחרי הקטיף הראשון, אם ישאר לח ובמקום חשוך, אחרי שבועיים יהיה עוד קטיף.
    לפעמים גם שלישי.
    בקטיף הראשון יהיו הכי הרבה פטריות.
    בקטיף השני כחצי מהכמות הראשונה ובשלישי כ 30 אחוז.
    קטיף פשוט מאוד:
    סכין יפני, כפפה ביד שמאל מחזיקה את הכובע, יד ימין חותכת, בדיוק בגובה האדמה.
    הכי קל זה לפרוס את כל הפטריות לפרוסות בעובי סמ, ולפזר על עיתונים בשמש לשבוע, או בבית במקום חם, אבל ייקח קצת יותר.
    אם תשמור עליהם בשקית זיפלוק במקפיא, אפשר לצרוך אותם גם שנתיים אחרי, וההשפעה תישאר.
    2.5 גרם זאת מנה מינימלית והיא מומלצת בתור התחלה.
    אחר כך תלמד מה המינון הנכון לך.
    אל תעבור את ה 10 גרם כי ישר לאברבנל בתור דולפין להרבה זמן או עד הסוף.
    שאלות? חופשי

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אוקי, קודם כל תודה על התגובה :)
    דבר שני- כן, יש לי שאלות. ברשותך:
    קראתי מדריכים לגידול ולמדתי על פטריות והבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות.
    1. לפי מה שהבנתי צריך להזמין לתיבת דואר שלא קשורה אלי, השאלה האם זה באמת כ"כ נחוץ או סתם אמצעי זהירות, והאם אתה עשית את זה.
    2. אתה מתאר כאן את הגידול בצורה כל כך פשוטה למרות שהפורום הזה עוסק במדריך מפורט במיוחד לגידול פטריות, (ויש מדריכים שזה נראה כמו מדע טילים) האם לא צריך ללכת כמו המדריך, ומספיק פשוט לשים אותם בקופסה עם קש? (אגב, זה הכי מפורט שמצאתי בעברית)
    3. בארץ קשה מאד להשיג נבגים. המליצו לי על האתר הזה להזמין ממנו נבגים ( http://sporeworks.com/Psilocybe-cubensis-B-Strain-Spore-Syringe-Microscopy-Kit.html ) אבל משום מה אני מסתבך, אשמח לעזרה ואולי אפילו תמליץ לי על איפה שאתה הזמנת.
    4. לא ידעתי את הנתון שבמקפיא הן נשמרות להרבה זמן, למדתי דבר חדש.

תודה לך על התגובה, אני רוצה להצליח בזה.;)

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    1. גם אם פותחים מעטפה כזאת, לא מבינים בכלל מה יש בה.
    כמו שאתה לא הכרת, גם הם לא מכירים.
    אני הזמנתי ישירות לדואר הרגיל, אבל אם יש לך תיבה פיקטיבית, למה לא?
    כל מה שעוזר נגד המנייאק, עושים.
    2. אין יותר פשוט מזה. לא מסובך ולא מדע טילים.
    בחיפוש ביוטיוב תעשה כמוני וחפש באנגלית. אני לא מנסה אפילו בעברית כי על כל סרטון ישראלי, יש מיליון שלא.
    יש הרבה שמסבירים איך, כמו שהסברתי למעלה, תראה סרטון שניים, ותבין שלא רק שלא מדע טילים, אלא אין מה להשקות, אין מה לדשן, ולא בזבוז חשמל על תאורה.
    ככה מגדלים פטריות, גם רגילות למאכל, רק על משטחים של קש וטחב שנמצאים במדפים.
    3. לא מכיר את האתר הזה, אבל יש סקייפ ואימייל אחי בשנת 2019, ואפשר ליצור קשר איתם בדף הקשר באתר.
    אני, כשאני מנסה להשיג משהו, מתקשר, שולח אימיילים, מציק, צועק, נודניק, עד שאני משיג.
    אתה רוצה שאני יעשה מלחמה גם בשבילך?
    תתאמץ קצת אחי.
    יש עוד הרבה מקומות ששולחים, ובחלק מהקופי שופס וחנויות הזרעים מוכרים גם את הנבגים וגם ערכות שלמות מוכנות (קופסא, מצע, נבגים).
    או שתיצור קשר עם אחד מהם וישלחו לך, או תעשה גיחה לאמסטרדאם ותביא, ועל הדרך כמה ימים של עישונים ואיזה דלת אחת בחלונות האדומים.
    אתה תצליח.
    רק עניין של עקשנות.

6. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    שלחתי להם אימייל בינתיים, תודה על העזרה:)

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בכיף

8. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן
    ביקרתי קודם, לפחות ניסית יותר נכון באתר http://fsre.nl/
    הוא נפל אין את הקטע הזה של הזמנת נבגים ב2EURO כמו שהיה. השאלה שלי אם יש אתר מומלץ וחדש להזמין? ובזול?

9. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    יש אתר את האתר הבא שמוכר נבגים מזרקים, וגם עוגות או פיתות. הבעיה שזה עולה 300% יותר מאשר אלה הקודמים ועל כלום. זאת הבעיה היחידה.
    בכול מקרה הזמנתי נבגים ושילמתי הרבה כסף היום אני מחכה שזה יגיע למשלוח. הם מוכרים בכלל פיטריות שמפניון וכמהין שהן מיוחדות יותר.
    הוספתי לינק של האתר אינטרנט
    https://www.mushrooms.com/

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מכיר את האתר וקראתי בו איזה כתבה או שניים פעם על פטריות.
    אני מנסה תמיד לברר על אתרים ששולחים לארץ, כל מיני דברים, והם מתחלפים בקצב מהיר.
    הכי טוב, בשיטה שלי, נוסע כמה ימים לאמסטרדאם, מתעלף בקופישופ, מבקר איזה חלון אדום או שלושה, קונה מה שבא לי, יושב בדואר באמסטלווין (עיירה שיש לי בא חברים) ואורז לעצמי את החבילה, שאני עומד לשלוח לעצמי.
    שולח, מעשן עוד יומיים חצי מהתפריט, וחוזר הבייתה.
    לא עבדו עליי.
    הגיע בזמן.
    שילמתי מזומן.
    והסתרתי את הסחורה כמו אל צ'אפו, בתיחכום ובפשטות.
    כל הטיול עלה לי 3000 שח, והייתי 5 ימים עם זונות וסמים, והשגתי בדיוק מה שרציתי ובמחיר הטוב ביותר.
    כבר החלפתי 4 דרכונים מרוב שאין מקום לחותמות, ולפי שיטת האולד סקול של פעם, זה תמיד עובד.

11. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    מאיפה הבאת לי עכשיו לטוס לאמסטרדם? אתה בטח בחור עשיר אם נסעת לאמסטרדם בשביל דיסק נבגים ומכשיר עם מבחנה כדי לשלוח לארץ. אצלי זה לא המצב הרבה זמן שתיכננתי לנסוע לאמסטרדם ולא מצליח למצוא את הזמן, אני לא חושב שעכשיו זה הרגע המתאים בשביל לעשות טיול, מקסימום קפה רוטשליד.
    עכשיו עשיתי רעש וצלצולים עד שמצאתי תשובה לגבי השילוח. רק שאני לא בטוח לגמרי שהחבילה תגיע לארץ בשלום. מה גם החברה בפורום מלחיצים, אני מקווה שלא תקרה פאדיחה. הלוואי שהמעטפה תגיע בשלום!

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תגיע בשלום. תיהיה אופטימי.
    לא מזמן עצרו מישהו על גידול קנאביס, ועל הדרך מצאו את הקופסאת פטריות שלו. הם אפילו לא ידעו מה זה מרוב שהם נעולים על חולים ומעשנים.
    היו בהלם, כאילו פעם ראשונה מישהו מגדל פטריות בארץ, ועוד קראו לזה גידול משוכלל בשיטות שלא הכירו, כמו שהם לא מכירים עוד מיליון סוגי סמים, כי ננעלו על סוג אחד.
    לא עשיר אחי, אבל לא חסר כלום ברוך השם, וכשרוצה לטוס, מתכנן מראש ומפריש סכום בצד, ותוך שלושה חודשים טס.
    היום אירופה גם ב 100 יורו, ולינה אצל חברים (בני משפחה רחוקים שלי), גם חוסך לי, ורוב המלונות הקטנים באמסטרדאם עולים רק עד 100 יורו ללילה, יותר זול מכל מלון בארץ, אפילו מאכסניה של נרקומנים, וזונה זה כולה 50 יורו, וקנאביס מתחיל מ 10 יורו לגרם, וזרעים מ 5 יורו לזרע.
    כולה 3000 שח, פעמיים שלוש בשנה, אני מבזבז יותר על קפה וסיגריות בחודשיים, ועל שטויות שלא צריך, אז טיול שווה ביותר.

Dana❤️ אוהב/ת את זה.
  13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    חוץ מזה, אין דבר כזה למצוא את הזמן לטיול. אצלי זה החלטה וביצוע, ונראה את המנייאק שיוריד אותי מהמטוס או שיעכב אותי מלהגיע לבלו צ'יז ולסופר סקאנק שלי.
    כוס אומו העולם, נוסע חופשי, והייתי ב 22 מדינות, וגרתי ועבדתי בלונדון 6 שנים ובטורונטו שנתיים.
    זה בדם.
    אני אמאזיגין משבט המוראבידון וכל העולם שלי. אני חופשי מלידה, וימות חופשי, ואין מקום בעולם שאני ארצה לדרוך בו, ומישהו יקום ויגיד לי לא.
    הם קוראים לי בארבארי, אני קורא לזה איש חופשי.
    בעיה ענקית עם סמכות, כי אף אדם לא מעל אדם אחר. בטח לא מעליי.

Dana❤️ אוהב/ת את זה.
  14. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    מה אתה אומר אני אף פעם לא היתי באמסטרדם תיראה את זה איך שאתה רוצה
    בגיל 18 נסעתי לאיי נאפה בקפריסין בכול אופן ככה שלא יצא לי לעשן סוגים של סקאנקים וצ'יזים. אני לא בחור שמטייל הרבה בהעולם וגם לא איזה פטריוט,כולה מסתובב פה שם מה ביקשתי קצת לראות תשמש? יש אותה בכול מקום. מה גם אתה אם כל הבעיה של הסמכות שלך ניראה לי עדיין אתה ציוני ואחלה מלח הארץ!
    חוץ מזה היה לי חבר מזגנאו שירת איתי בצבא! אתה אומר לי כול העולם אבוריג'אקנים :D

בוא רגע נחזור לדיון נעזוב את הטיולים וההנאות שלנו למה כולם רוצים נבגים.
    אמסטרדם יש להם בכלל טרפלס שמאפלס
    נישאר אופטימי אבל גם החנויות בחו"ל דואגים לשלוח נבגים בחבילה ולא במעטפה. לפעמים מגיעים גם דברים שלא רוצים.והם דוחפים דברים בעיתים.
    יש אתר שאפשר להזמין נבגים ולשלוח לפה במחתרתיות או שאין כזה דבר רלווננטי יותר? כמו FSRE. מה גם במצב של היום מה'אכפתלך לשמור עוד הדפס במגרה? תתרום או שתתן לבקטריות האלו להפוך לפרטיות בכוסית בבית ברגע שיבוא לך טוב. בוא תמליץ לי על משהוא

15. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    עשיתי צבא מלא, ויש לי סיווג בטחוני גבוה בגלל אבא קצין וגם מה שעשיתי בצבא.
    אם היו נשארים לי מהנבגים, לא היית צריך לשאול.
    אני לארג' אחי והייתי ישר נותן לך בשאלה הראשונה.
    בגלל שבזמנו הבאתי ישירות מחו"ל לא ממש התעמקתי באתרים או בלבדוק אם הם שולחים לארץ.
    חייבים להיות אתרים זמינים ושולחים, רק דורש עבודת מחקר קטנה (שעה בגוגל אני מוצא גם שניים אמינים), והתרכזתי רק בקנאביס בתקופה האחרונה, אז לא היה צורך במחקר כזה.
    בשבילך, אם אין לך זמן, או קשה לך למצוא, יום שני, שהוא יום העבודה הראשון בשבוע של הגויים, אני ישיג, יתקשר, ויברר לך את כל הפרטים. גם יהיה מי שיענה לטלפון.

16. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מה זה עושה הדבר הזה
    דומה לטריפ ?

17. KusaMachSHI200

KusaMachSHI200 חבר חדש

לייקים:
    3
    הזיות תקרא באינטרנט אלון

18. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    וההזיות האלו זה לא כמו בהופמן
    צבעים וכאלו

19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הטריפ של פטריה שונה לגמרי מטריפ של אל אס די.
    אבל מה שמסבירים במילים, לא קרוב לחוויה עצמה, ורק מי שניסה, מבין.

20. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אורגינל אי אפשר להסביר דברים כאלו
    חסרה על הימים איזה צחוקים היו עם האופמנים
    הייתי אוהב את הזקנים שמתאמנים בבוקר
    זה היה מצחיק אותי בטירוף. את כל החברה תאמת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!