1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סטלה רעה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י אליהו ב, ‏2/7/19.

1. אליהו ב

אליהו ב חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום שמי אליהו
    ליפני כמה זמן עישנתי ראש
    ופיתאום הרגשתי שאני נישאב הגוף נהיה קר ושאני מדבר אני שומע את עצמי חזק רצח כאילו אני מדבר לתוך האוזן שלי הרגשתי שאני עומד להיתעלף וממש פחדתי שאני עומד למות בקיצור זה היה הסיוט של החיים שלי...ומאז כל פעם שאני מעשן אני פוחד רצח שזה יקרה לי.
    רציתי לדעת אם עוד מישהו הרגיש את זה .ואיך מונעים את זה. תודה לעונים

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אהלן,
    כשאתה מעשן אל תחשוב על זה, תשתחרר תהיה רגוע, היית לך סאטלה רעה אחי וזה דבר שעובר, וזה דבר טבעי שקורה כמעט לכולם מתיישהו נשמה, גם לי היתה פעם ראשונה של סאטלה רעה שלא ידעתי איך להתמודד איתה, נכנסתי לבעסה של החיים, ואז עוד לא הכרתי את המגזין הזה ולא היה מי שידריך אותי ויעזור לי, מאז היו פעמים שכמעט נהיה לי רע אבל למדתי להתמודד עם זה ולנתב את הסאטלה למקום טוב וכיפי. (אני ממליץ לך לקרא את זה https://forum.xn--4dbcyzi5a.com/index.php?threads/להרגיע-סאטלה-רעה.21739/)
    כשאתה מעשן תהיה עם חברים שאתה מרגיש בטוח ונוח בסביבתם, ואל תכניס לך לראש "וואי וואי אם זה יעשה לי רע עכשיו..." כי כשאתה חושב על זה זה נכנס לתודעה במיוחד כשאתה מסטול, והמחשבות האלה יכולות באמת להשפיע עליך לרעה, תהנה אחי, קח שאכטה ותחשוב איזה עולם יפה, איזה כיף לשבת רגע של נחת ממירוץ החיים, להירגע, לצחוק.
    קיצור תעשה חיים, ושמור על עצמך כפרה.

אליהו ב אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!