1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

להכין lsd dmt mdma

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י חייזר, ‏2/3/14.

1. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    לא שאני מתכנן לעשות את זה למרות שאני מת לנסות סמי הזיות אבל מעניין אותי איך עושים את הדברים האלה, מכינים אותם? מגדלים אותם? כאילו אין מצב שזה קרטונים נופלים משמיים ברור שיש מישהו שמכין אותם, אז איך מכינים ?

2. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    עם אתה מעוניין בDMT , יש דבר כזה איוואסקה שזה תערובת לשתיה של צמחים שנגיד צמח אחד מכיל כמות dmt וצמח שאני מכיל כמות של משהו שאני לא כך זוכר אני חושב MAOI משהו כזה.. שותים את זה וזה נותן טריפ (נקרא לזה ככה.. חוויה רוחנית מאוד) מאוד חזק ורוחני, שמעתי על זה דברים נהדרים ויש ערכת איווסקה להכנה עצמית אני חושב , כמות שמכילה מספיק בשביל טריפ אחד..
    http://www.shamanic-extracts.com/xcart/shamanic-products/ayahuasca-kit-1.html
    אני לא כל כך מבין בזה, אבל עם אתה רוצה ללכת על זה יש מלא מידע על איוואסקה באינטרנט אתה יכול לבדוק
    לא כל כך מבין בהכנת סמים חח

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    DMT ו-5-MeO-DMT צורכים כחומר צמחי או מיצויו - מיני עצים, עשבים ושיחים המכילים ריכוזים משתנים בעלים, קליפות שורשים וכו'. LSD מסונתז מרכיבים בפטריית הארגוט המקננת בעשבים ודגנים. MDMA מסונתז מרכיבים המצויים במיני עצי סספרס.

4. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    אם אתה רוצה להכין - אז לרוב הדברים האלה תצטרך מעבדה (lsd, קריסטלי dmt לעישון, mdma...),

יש הרבה צמחים שמכילים dmt שאתה יכול לצרוך את זה כמו שאמרו בסוג של תה בסגנון איוואסקה, אבל תצטרך לעשות איזה דיאטה מיוחדת יומיים שלוש לפני, ולערבב את התה עם עוד חומר שנקרא maoi כי אחרת הdmt לא יתפרק בקיבה ולא יעשה לך כלום, ד"א dmt משוחרר בגוף לבד בזמן שאתה ישן, הוא מיוצר אם אני לא טועה בבלוטת האצטרובל במוח שנמצאת בין 2 העיניים באמצע הראש.

יש צמחים שמכילים lsa, שזה קרוב רחוק של lsd, קצת יותר חלש ככה אומרים, צמחים שגודלים לפעמים בגינות בתור צמחי נוי, וחוקיים לגמרי בארץ.

יש קקטוסים (סן פדרו ופיוטה הם העיקריים) שמכילים מסקליין, גם הם חוקיים לגמרי בארץ, ואולי אפילו תמצא סן פדרו גודל פרא איפה שהוא...

אני חושב שהפטריה אמניטה מוסכריה גם כן חוקית, אבל אני לא חושב שהיא גודלת פרא בארץ,
    מה שכן - אתה יכול לגדל פטריות קסם (פסילוסיבין)

ד"א lsd זה קריסטל בעיקרון, כדי שהוא יגיע בצורה של קרטון מוהלים אותו בנוזל (מים בד"כ) וטובלים את הקרטונים בנוזל, אבל אתה יכול למצוא אותו בעוד צורות.

שורה תחתונה, לא תוכל לייצר את זה אם אין לך ידע מעמיק בכימיה.

5. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    אתה רוצה לומר שאפשר לגדל בארץ פטריית הזיה מסוג פסילוסיבין?! חחח וואלה לא ידעתי

6. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה.
    10 תווים

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן למה לא ?
    קנאביס אתה לא יכול לגדל ?
    יש איזה משהו טריקי עם החוקיות שלהם, אני חושב שהנבגים עצמם לא רשומים בשום מקום, והנבגים של פטריה זה כמו זרעים של צמח, אבל הפטריות עצמן והחומרים שלהן כן רשומים.
    הרבה אנשים מזמינים נבגים (זה חוקי ולא שמעתי עדיין על מקרי תפיסה, זה מגיע במעטפה וזה נראה כמו דף) ומגדלים לבד, וברמת העיקרון אף אחד לא יכול לעלות על זה כי זה אפילו גידול יותר חשאי מגאנג'ה, תגגל israherb אני לא יודע עד כמה הפורום שמה פעיל אבל יש הרבה מידע באתר והרבה אנשים שגידלו בעבר פטריות ופרסמו שמה. נשמע סיפור פשוט יחסית.

יותר מזה יש לך צמח שנקרא לפופית, או morning glory באנגלית, או איזה בן דוד שלו שנקרא hawaian baby woodrose שהזרעים של הצמחים האלה מכילים LSA, והם חוקיים לגמרי בארץ,
    הטריק הוא שהבנתי שיכול לקחת להם לפעמים עד 5 שנים להוציא זרעים...
    בני דודים של הבטאטא ד"א

סן פדרו אם אתה מוצא גודל איפה שהוא הוא כבר בד"כ יהיה ממש גדול ככה שתוכל לחתוך ממנו חתיכה, לבשל אותה ויש לך מסקליין..

לא חסר דברים כאלה...

8. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    חשבתי מזמן על לגדל פטריות הזיה אבל עשיתי הסכם עם עצמי שרק אחרי הצבא ואני עד עכשיו עם ההסכם הזה ונראה לאן החיים יובילו אותי ואני חושב שעד אז הקנאביס יהיה חוקי ואז יהיה צריך לעבוד על הפטריות ^_^

9. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    לא בעיה להשיג זרעי hawaian baby woodrose
    יש בפטריית הקסם .
    אבל צריך לדעת איך לצרוך אותם יש שיטה של לערבב במיץ לימון וכל מיני כאלה
    אבל חייב להוריד מהם את הקליפה כי בקליפה יש חומר רעיל צריך להוריד מימנה כמה שיותר
    לפעמים חלקים מן הקליפה נשארים ויש בחילות ודברים כאלה. זה יכול להיות אחלה מקדים ל LSD

10. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    אני קורא את הפוסטים הרבים שסוטים מפורום הקנאביס הזה וזה פשוט מדליק אותי :) ומחזיר אותי לתקופה קצת אחרת בחיי מלפני כמה וכמה שנים כבר...

Lsd כיום בד"כ כבר לא מכינים מהעובש (ergot) שגדל על שיפון, אלא מפרקורסורים (מולקולות ביניים) אחרים. תהליך הסינטזה מסובך ארוך ודורש דיוק רב לכן קשה לסנטז אסיד. מצד שני גרם אחד של החומר מספיק ל 10000 טריפים סטנדרטים מבחינת כמות. אגב ergotamine האלקלואיד שמצוי בארגוט (העובש) נמצא בתרופות למיגרנות.. ואם כבר מיגרנות, ד"ר אלברט הופמן הגדול בכלל ניסה לפתח תרופה למיגרנות...במקרה התפלק לו נגזרת מדהימה ב 1938 שרק 5 שנים אחרי כן סגולותיה החלו להתגלות...
    כמו ש woogs אמר, lsa מצוי במורנינג גלורי - סוג של צמח- את ה lsa ניתן להפוך ל lsd. ויש עוד דרכים..

Dmt כיום מסונטז מפרקורסורים אחרים או ממוצה מצמחים. עישון dmt היא חוויה שונה מ-א-ד מאכילת איואסקה שזה צמחים המכילים dmt + צמחים המכילים maoi שמונע פירוק ה dmt בקיבה. טריפ איואסקה נמשך הרבה שעות ולרוב עם אופי רוחני/דתי לעומת טריפ חייזרי/חוץ גופי של 20-30 דקות בעישון dnt.
    אגב, יש הרבה אגדות בקשר ל dmt שהוא משוחרר בלידה ובמוות..עוד לא ממש אימתו את זה

מסקלין מצוי בעיקר בקקטוסים וניתן למיצוי אבל גם מסנטזים אותו מחומרים אחרים

פטריות פסילוסיבין למיטב ידיעתי לא חוקיות בארץ...

בניגוד לכל הפסיכדלים המדהימים הללו, mdma גם הוזכר פה ובכלל לא ברור למה.. זה לא סם פסיכדלי.
    Mdma ניתן לסנטז בהרבה דרכים כולל משרף של עצים מסויימים (ממולקולת campour למשל) והתהליך לא מסובך.

בכל מקרה יש אתר אחד קוראים לו www.erowid.org... התנ"ך של התחום.

אוי כמה חשק עשיתם לי עכשיו :) .. אולי כדאי להוסיף תת-פורום של פסיכדליה כי יש פה מלא פוסטים שלא קשורים לקנאביס.. לפי דעתי שאר הסמים לעומת זאת (קוק , מת' ושאר הזבל'ה) כבר בכלל לא שייכים לפה

11. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3
    רעיון טוב להוסיף תת פורום אני בעד זה ובכללי בעד פסיכדלים, דבר מופלא!
    dmt זה הדבר הכי משוגע שעשיתי ופשוט אי אפשר לתאר את מה שמרגישים במהלך הטריפ .. באמת אפשר להבין למה אומרים על dmt
    שזה כמו מוות והיוולדות מחדש לעולם..

12. buddy

buddy קנאביסט

לייקים:
    24
    בהחלט מעניין כל הנושא הזה וזה רעיון טוב לפתוח תת פורום על סמים פסיכדלים.
    אם כל כך קשה לסנטז אסיד איך זה שאומרים שיש כל כך הרבה בישראל? והאנשים שמכינים אותו מאיפה לומדים דברים כאלה? אני לא מבין בדברים האלה אז תסלחו לי על הבורות

#12 buddy, ‏2/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏2/3/14
  13. חייזר

חייזר חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה לכולם :)

14. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    Buddy,
    סנטוז lsd דורש ידע בכימיה אורגנית, מעבדה עם מכשור לא זול ונסיון

15. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    בגדול בלי ידע בכימיה וכלים נכונים לא הייתי ממליץ בכלל לנסות להכין אסיד, וגם אמדי לא פשוט למרות שבר ביצוע.
    על הקטע של מסקלין שמעתי ואני שוקל לנסות להכין מתי שאחזור לארץ אבל גם אני מפחד שתצא לי כמות גדולה ומרוכזת ושמה שאני חושב שהוא מנה אחת יתן לי סיבוב מטורף...
    אגב בניו זילנד היה איזה טרק שראיתי כמויות של אמניטה מוסכריה אבל ידעתי על זה רק ששלחתי תמונה לחבר חחח... הבנתי שהן גם שונות מאד מהפסילוסיבין והן דופקות לך דליקה לא נורמלית ברמה של delirium אבל זה לא מאומת חח
    אגב אני מאוד שמח שפתחו פה פורום על פסיכדליים שאפשר לשתף חוויות ודעות בעניין... אמנם הכי קרוב שעשיתי זה אמדי שהוא יותר stimulant אבל זו הייתה חוויה שלא אשכח בחיים

#15 satel47, ‏3/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏3/3/14
  16. mHui

mHui חבר חדש

לייקים:
    1
    בטוח להזמין מהאתר הזה?
    ו..... מה זה בדיוק הkit הזה? קראתי ולא הבנתי...
    אני צריך להכין את ההיואסקה?

17. kazza

kazza חבר חדש

לייקים:
    0
    אני ממש שמח שפתחו פה מקום לחומרים פסיכדליים מלבד קנאביס.
    אני אישית שמעתי רק על אנשים שנסעו לדרום אמריקה והתנסו שמה באיווסקה.
    מה שמטריד אותי... אי אפשר להשיג dmt בארץ? גם מעולם לא שמעתי על תפיסת dmt של המשטרה.
    זה קיים בארץ? איפה בדרך ככל הוא נמצא? במסיבות טבע? בצפון? בנאות סמדר??? איפה?

18. Roni_

Roni_ קנאביסט

לייקים:
    3

19. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3

20. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יש dmt וצ'אנגה במסיבות, זה נחמד לעלות על איזה הר מרוחק, מבודד מהמוזיקה, בזריחה ולעשות שם סשן dmt עם כמה חברים טובים.
    אני עושה את זה כמעט כל מסיבה. ( זאת אומרת תוך כדי דלקה של אסיד. )
    זה הפסקה קטנה מהכל, טריפ פסיכדלי חסר שליטה שאחריו אתה מרגיש כאילו נולדת מחדש. מדהים לעשות את זה במסיבה ההשפעה נמשכת רק חצי שעה, ואתה לא תעשה יותר מראש אחד במסיבה, אלא אם כן אתה פסיכופט כן?
    לגבי איפה אפשר להשיג את זה, יש בודדים שיש להם כיוונים לדבר הזה בארץ, אבל שוב.. מי שמתחבר חזק לסצנה של הטראנס יצא להכיר אנשים שמחזיקים דברים כאלה בסופו של דבר.
    זה גם יקר רצח.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!