1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נמאס לי לגדל בחוץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י לוקו 2, ‏4/7/19.

1. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ארון 78×60×180
    נורה 250 2 וונטות מאוורר קליפס .ציפיתי במיילר והתחלתי לעבוד חורים לוונטות יציאות לחשמל .
    מזל נאחס תאונה שברתי את היד החזקה. המשכתי לעבוד אחרי יומיים סיימתי . עוד כמה תיקונים קטנים ממש. החדר סגור אין כניסת /יציאת אור טמפרטורה בחדר 22 מעלות רוצה לגדל 2 אורות הצפון (חלש באנגלית) יש כבר 2 שתילים קטנים יש דשן צמיחה ופריחה של ביו נובה
    1 אפשר לגדל 2 בארון ?
    2 מה צריך עוד ( תקציב מוגבל עוד קצת חורג)
    יש הרבה מידע פה בפורום לפעמים מבלבל. אגב אחלה פורום.גידול פנים פעם ראשונה נעשה טסט עליהם ונבדוק איך לגדל מחזור שני תודה מראש לכל העוזרים

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    1. כן, גם יותר..
    2. מומלץ רשת.
    3. באמת אחלה פורום חח.

לוקו 2 אוהב/ת את זה.
  3. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    קודם כל תודה רבה יש אפשרות לפרטים נוספים. יש לי ניסיון בגידול חוץ. אבל פעם ראשונה אינדור .צריך יותר מידע בבקשה. ובקשר לפורום הוא בסדר גמור. וכמו שכתבתי אני חלש באנגלית יש אפשרות לשלוח לינק לפורומים אחרים בעברית. אבל אני חושב שזה עדיין אחלה פורום למדתי די הרבה ממנו .יש אחלה חברים שמבינים הרבה.
    תודה מראש לכל העוזרים

4. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    אני לא מכיר פורומים טובים כמו זה, מהמגזין אתה יכול ללמוד הרבה. רוב מה שאני יודע הודות למגזין והפורום.
    מה עוד אתה צריך לדעת? יש לך נסיון בגידול חוץ אז יש לך רקע בגידול קנאביס, בתוך ארון זה לא כזה מסובך.
    תתחיל תאורה 18 שעות אור ו-6 חושך (אה ותקנה שעון שבת כדי להסדיר את התאורה באופן אוטומטי)
    אני לא בדיוק יודע מה עוד אתה רוצה לדעת אבל רוב המידע נמצא כאן:
    https://www.xn--4dbcyzi5a.com/גידול-קנאביס-מדריכים-וטיפים/

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!