1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעיון למחאה שקטה 2 - עישון דמיאנה בפומבי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Hizky434, ‏18/12/15.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    ראיתי את הרעיון של גידול הבמיה וזה נשמע לי גאוני רק צריך לחכות לקיץ, וחבל... אז עלה לי רעיון נוסף להבעת תמיכה חוקית לגמרי בלגליזציה - עישון דמיאנה בפומבי.
    דמיאנה זה צמח מרפא ממקסיקו אם אני לא טועה שמשמש כתחליף טבק ומומלץ מאד למי שמנסה להיגמל מעישון. הייתה כתבה פה במגזין בכותרת "9 תחליפים לפארש" או משהו כזה ושם נתקלתי בזה לראשונה. הוא נחשב למעורר מצברוח ומסייע בדיכאון בין היתר. ניתן לקנות אותו בחנויות טבע למיניהן כי הוא משמש גם לחליטות, לי עלה 50₪ לקופסא שמספיקה לבערך 50 סיגריות מגולגלות. אני מעשן את זה כבר כמה ימים (עם ריזלה ופילטר ספוג כמו סיגריה מגולגלת רגילה, לא פילטר נייר כמו של ג'וינט) וחוץ מלפעמים שבא לי טעם של טבק חייב לציין שממש אין לי צורך לעשן סיגריות. לטעם צריך להתרגל אבל משמתרגלים זה דווקא די נחמד. ניסיתי גם באידוי וחייב לציין שיוצא ממש אבל ממש טעים.
    בקיצור - בעישון בסיגריה לדמיאנה יש ריח ממש כמו של קנאביס... אגב זה החומר שמשתמשים בנייס גאי כבסיס שעליו מרססים את הכימיקלים - אז לי בפעם הראשונה זה עשה בחילה מלהיזכר בנייס גאי, אבל הדמיאנה לכשעצמו זה צמח נחמד ובריא וכמובן טבעי בלי הכימיקלים של הנייס. נמנעתי עד עכשיו מלעשן בפומבי כי זה מעורר שאלות, אבל חברים שעישנתי דמיאנה לידם כולם שאלו אם זה גראס. זה פותח פתח לשיחה עם אנשים על הנושא בכייף... ודרך להצהיר באופן חוקי ושקט שאתם תומכים בלגליזציה או לכל הפחות באי הפללה של צרכני קנאביס. בדמיאנה אין ניקוטין, הרבה יותר בריא מסיגריות, לא ממכר בשום צורה וכמו שאמרתי - מריח כמו גראס ונראה כמו גראס, אבל זה לא גראס וזה חוקי לגמרי.
    ממליץ למי שמחליט להצטרף ולעשן דמיאנה בפומבי לקחת איתכם בכיס את המארז המקורי והקבלה של בית הטבע כדי שבמקרה ששוטר ייגש וישאל שאלות תוציאו את המארז המקורי ותסבירו שזה דמיאנה - ככה שמבחינה חוקית להבנתי לשוטר אין שום עילה במצב כזה לבקש ממכם בדיקת שתן או חיפוש שלא בהסכמתכם. כמובן ממליץ שלא לעשן דמיאנה ברחוב כשיש לכם בכיס קנאביס, ליתר בטחון. הרעיון כאן זה להביע תמיכה שקטה וחוקית בקנאביס בלי להסתבך.
    אגב כמו שאמרתי דמיאנה בופורייזר ממש טעים ונותן אחלה השפעה נינוחה ונעימה (בלי ההיי של קנאביס כמובן) אבל אז אין את המחאה עם הריח. בבית אני אישית מעדיף דמיאנה בופורייזר.

#1 Hizky434, ‏18/12/15
    נערך לאחרונה ב: ‏18/12/15
    קנאביס וצדק ו-מאי לוד אוהבים את זה.
  2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הייתה לי טעות הקלדה בכותרת, "דמיאנה" ולא מדיאנה כמו שכתבתי. אם אחד המנהלים יכול לתקן את שם הנושא אודה לכם.

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תוקן.

Hizky434 אוהב/ת את זה.
  4. Grow with love

Grow with love חבר חדש

לייקים:
    8
    אני חושב שזה רעיון מצויין.
    למען האמת ממש לפני מספר ימים השתעשעתי לי במחשבה לשבת עם מכשיר מול תחנת המשטרה הקרובה עם איזה צמח חוקי. לא נכנסתי לזה כמוך עם הסוג והכל (-:

רעיון נחמד מאוד.

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    באנג עצמו לא חוקי ובכללי לא כדאי הם כבר ימצאו על מה לפתוח לך תיק גם אם לא עשית כלום

6. Grow with love

Grow with love חבר חדש

לייקים:
    8
    כמובן שלא אבצע את זה, זו הסיבה שרק השתעשעתי במחשבה :)

עם זאת, במידה ובבאנג יש חומר חוקי ולא היה בו בעבר חומר שאינו חוקי - לא אמורה להיות בעיה. אנו לא צריכים להתכופף לגחמתו של כל דרדס.

מצ״ב סעיף 10 מפקודת הסמים.
    החוק אוסר על החזקת כלים שמשמשים חומרים מסוכנים - כלומר לא חוקיים.
    כל עוד הבאנג נקי - הם יכולים לעשות שמיניות על גרגמל.
    אנשים גם מגלגלים גוינטים עם ריזלות. אז ניקח את כל מי שמעשן סיגריות מגולגלות?

כלים (תיקון מס' 1) תשל"ט-1979 (תיקון מס' 3) תשמ"ט-1989

10. לא יהיו ברשותו של אדם כלים המשמשים להכנת סם מסוכן (הדגשה לא במקור) או לצריכתו, שלא בהיתר; העובר על הוראות סעיף זה, דינו – מאסר עשרים שנים או קנס פי עשרים וחמישה מהקנס האמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין, התשל"ז-1977, ואם היו הכלים לשימוש בצריכתו העצמית בלבד, דינו – מאסר שלוש שנים או קנס כאמור בסעיף 61(א)(4) לחוק העונשין, התשל"ז-1977.

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    פקודת הסמים המסוכנים:
    "לא ייצר אדם כלי אסור, לא ימכרו, לא יציגו למכירה, לא ייבאו, לא
    ייצאו, לא יסחר בו או יעשה בו עסקה אחרת ולא יחזיק בו במטרה
    לעשות אחת מהפעולות האמורות, שלא בהיתר; העובר על הוראות
    סעיף זה, דינו – מאסר חמש שנים.
    )ב(
    בסעיף זה, "כלי אסור" – כלי שייעודו העיקרי, דרך כלל, הוא להכנת
    סם מסוכן או לצריכתו, כגון הכלים המנויים להלן:
    )6(
    באנג."

הבאנג עצמו לא חוקי לא משהנה מה יש בו או מה היה בו

8. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הבעיה היחידה שדמיאנה לא רק מריחה בעישון כמו קנאביס, היא גם עלולה להראות כמו קנאביס לעין לא מיומנת. ולך תשכנע שוטר שאתה מעשן משהו ירוק שנראה כמו קנאביס ומריח כמו קנאביס אבל זה לא קנאביס

9. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    נו אז זה גם ממסטל או שלא ???

10. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    זה לא ממסטל וזה מגעיל אחולמניוקי, חריף בגרון פי כמה מטבק. קניתי חבילה טעמנו כולם נגעלו רצח,ניסיתי עוד כמה פעמים וזה פשוט דוחה. זרקתי את החבילה. זה דליק כמו חומר של הגפרור אפשר לזרוק את העלים במנגל מפוזרים
    והם ידליקו את הגחלים לבד

11. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    וואי תודה שאמרת לי .. לפני שאני קונה אותו

12. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מגעיל העלים האלו, יש תחליפי טבק שיש להם טעם כמו טבק רגיל רק אין בהם ניקוטין. הם יותר נורמלים

13. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    רוצה משהו שנותן לפחות קצת סטלה

14. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אין דבר כזה. תיזהרי מתחליפים זה מסוכן
    אם אין גראס לא מעשנים

15. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    אתה לא מבין .. אין גראס בלוד בתקופה האחרונה זה מש שמשגע אותיי

16. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אני מבין וכל אחד זוכר תקופות שהיה יובש,
    אבל תחליפים זה לא פתרון, לא אותה הסאטלה
    פלוס מסוכן מאוד, כמו רולטה רוסית ואי אפשר לדעת מה יקרה. תיזהרי

מאי לוד אוהב/ת את זה.
  17. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    נווו אז מה עושים

18. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    כאן לא תמצאי איך להתארגן.בלוד נראה לי שזה הבעיה האחרונה

19. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    לגבי תחליפי קנאביס חוקיים אלוןגולד צודק בקשר לזה שתחליפים זה לא פתרון, ויש צמחים חוקיים מסוכנים מאד.
    כפי שמצויין בכתבה הבאה-
    https://timeout.co.il/סמי-המשתלות/
    הם מציגים שם 5 צמחים חוקיים שממסטלים, לגבי 2 מהם אני יכול להגיד לך בוודאות להתרחק מאד.
    1. דטורה.
    2. קיקיון.
    אל תתקרבי אליהם בחיים.

א-ב-ל לא הכל חרא ואם את כל כך רוצה יש צמח לא מזיק שנקרא אוזן ארי אפריקני שמכיל ליאונורין, צמח מרגיע ולא מסוכן והם גם כותבים את זה שם.
    השאר הם:
    3. גת
    4. אימפומאה.

גת- אני מאמין שלא צריך להסביר מה זה.
    אימפומאה זאת הבטטה המוכרת, הזרעים שלה מכילים LSA שזה קרוב משפחה של LSD, מי שמנסה את זה אז בבקשה להיזהר עם כמות הזרעים שאוכלים, כדי שלא יגמר באסון.

כל חומר בעולם שאתם מתכוונים לנסות, תלמדו עליו, תדעו מהם ההשלכות/ סכנות/ השפעות, תדעו לקראת מה אתם באים, ותעשו את זה בצורה אחראית, במקרים רבים זה יכול להציל אתכם. (לדוגמה כמו פה ש'מאי לוד' שאלה על תחליפים, מזל שמישהו בשכונה לא הציע לך דטורה)

בריאות שפע ושמחה לכולם.:);):)

#19 קנאביס וצדק, ‏14/7/19
    נערך לאחרונה ב: ‏14/7/19
    מאי לוד אוהב/ת את זה.
  20. מאי לוד

מאי לוד חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה יופיי ממש תודה מאיפה אני יכולה לקנות את הצמחים האלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!