1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכירים אנשים כאלה?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י greenmind, ‏16/3/14.

1. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    יש לי ידידה שכשהיא מעשנת ההשפעה עליה יותר קצרה בהרבה מאשר על שאר החברה (שעה גג) והיא קמה אחרי זה עם סוג של האנג אובר כמו מאלכוהול...

יכול להיות שהיא לא מעשנת נכון? או שאולי יש אנשים שפשוט מקבלים את זה פחות טוב?

2. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    כן בהחלט יכול להיות
    כל סם משפיע שונה על אנשים שונים
    גם אלכוהול, יש אנשים שאחרי כוס יין אחת רוקדים על השולחנות, ויש אנשים שצריכים לשתות בקבוק אבסולוט בשביל זה

3. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    היתה לי חברה שבכל פעם שניסתה לקחת חצי שכטה מג'וינט - הקיאה את נשמתה. יש אנשים שזה משפיע עליהם (פיזית) אחרת לגמרי, ולא תמיד טוב

4. Dupont

Dupont חבר חדש

לייקים:
    0
    הייתה מעשנת סיגריות גם ? אם לא אז פשוט היה צריך לתת לה טבק חלש כי הסינון לעומת סיגריה נמוך.

5. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    בתכלס על כל אחד זה משפיע אחרת אבל פעם הבאה תן לה איזה מדיום אישי נקי רק ירוק!! אני בן זונה אם אחריי שעה היא קמה...

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    שתנסה לאכול לפני הישיבה ארוחה טובה עם פחמימות חלבונים וקצת שמן.
    ירקות וכו' גם הם רצויים בתזונה כויטמינים ועיכול נכון אך בעיקר כי לפני עישון עוזרים למנוע תופעות לא רצויות
    (בעיקר ירקות ירוקים, כתומים). ארוחה טובה עם כוס לימונדה לפני ישיבה זה דבר שעושה פלאים למי שבדר"כ סובל מתופעות לוואי.

יש אנשים שקנאביס משפיע עליהם באופן שונה. אך הסיבה לכך לא בהכרח תמונה באופי שלהם או במשהו בגוף.
    דווקא תזונה לקויה, חוסר שינה, ועוד' סיבות יכולים להוות סיבה.

לגביי השמן שהזכרתי בתפריט - הוא הכי חשוב מכולם.
    קנבינואידים נספגים בשמן, מי שאוכל הרבה שמן בדר"כ גם מתמסטל בשניה ולאורך זמן רב.
    דבר נוסף שמתקשר לתחושת האנג אובר שהיא מרגישה, מחסור בשומן(עקב הימנעות) במוח בשילוב עישון מניסיון אישי גורם לתחושת האנג אובר ממנה היא סובלת.

אני מהמר שהיא בחורה שלא נוגעת ביותר מידיי שמן, אני טועה?

#6 Pandora's Box, ‏18/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏18/3/14
  7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    פעם הכרתי מישהי שלא יכלה להתקרב 20 מטר לקינמון,
    רק היית שותה לידה קפה עם קינמון (נגיד כמו בארומה) היא הייתה חוטפת בחילה במקרה הטוב או מקיאה במקרה הפחות טוב .

8. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    חוסר שינה זה משהו שבאמת קיים אצלה, ולגבי שמן, היא באמת בחורה רזה וקטנה (לא שוקלת יותר מחמישים קילו עד כמה שאני זוכר) אני לא יודע אם היא נמנעת משמן ושומן, אבל אני אגיד לה שתנסה לישון טוב לפני הפעם הבאה ושתאכל איזה סלט ירקות עם שמן זית כתיבול, וכמובן שנצטייד בלימונדה ומיץ מנגו ;)
    אם זה באמת מה שיעשה לה את ההבדל אלה יהיו חדשות ממש טובות! כי היא כן אוהבת את זה, פשוט יש לה תופעות לוואי מעצבנות שלרובנו הגדול אין.
    אבל עם זאת אני אשמח אם תסביר את ההיגיון שמאורי זה, הרי דווקא לאנשים שסובלים מתזונה לקויה נותנים לצרוך את הקנביס - אנשים שסובלים מקרוהן או מטופלים בכימו...

9. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    למי שמורגל או סובל מכאב אמיתי כמו קרוהן ואחרים שהזכרת התופעות האלה כמעט ולא קורות כי ההשפעה היא חלשה מאוד ביחס אליה שלא מורגלת בעישון.
    לאכול לפני ישיבה זה לא משהו שהוא חובה, זה רק גורם לגוף, למוח ולנפש להיות יותר חזקים, יציבים ורגועים.
    לגבי אכילת מזון שמכיל שמן/שומן בתפריט. היא וכל בני האדם לא צריכים לאכול סטייקים רוויים שומן כמובן (צריך מעט בשר לb12),
    אבל חייבים לאכול שמן בתזונה שלנו. בדיוק כמו שאוכלים פחמימות / חלבונים /ירקות ופירות לויטמינים.
    שמן חיוני למוח מאוד מאוד. כמובן שאם אוכלים אז שיהיה בריא. שמן זית, אגוזים, שקדים , דגים שעשירים באומגה 3,
    או אפילו לקחת סתם תוסף אומגה 3 אם לא בא לה לשנות כלום בתזונה שלה. זה מחדד את המוח, מונע את תחושות ההאנג אובר,
    ובלי קשר, עושה שמח יותר כשמעשנים אחרי תקופה של שימוש בו, חחח עוד יחשבו שאני מנסה להעיף חתיכות של אומגה 3...

הלוואי ועזרתי לעלמה במצוקה :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!