1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבוע 7 עזרה בבקשה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחי, ‏29/7/19.

1. יעקב הלוי

יעקב הלוי קנאביסט

לייקים:
    76
    אתה מודע לזה שהבהמה שאתה מדבר עליה היא דוקטור מומחה לקאנביס שעובד במכון וולקני שזה אחד המכונים הכי נחשבים בעולם לחקר הקאנביס ??? אין לה שום קשר ליחסי ציבור, מאיפה הבאת את זה ??? אם אתה לא מוכן להקשיב\להאמין לתוצאות מחקר של מדענים אז למה אתה כן מוכן להקשיב\להאמין, לסרטונים שאתה רואה ביוטיוב או מדברים שאתה קורא בכול מיני אתרים לא מקצועיים ?? תגיד - אתה מאלה שמאמינים שכדור הארץ שטוח ?

ובכלל - למה לקרוא "בהמה" למישהי שאתה בכלל לא מכיר, לא ראית אותה, לא דיברת איתה, היא לא כאן בפורום...אז למה כזאת שפה לא יפה...

2. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    למה? כי זה ישראבלוף בשיאו.

ומאיפה לעזעזל קבעת שזה אחד המכונים הטובים בעולם לחקר הקנאביס? בוא תראה לי איזה גורם מוסמך מי קבע זאת ואחרי זה אאמין. מצטער לאכזב אותך אבל לא תצליח למצוא ואם תצליח בבקשה תשלח לנו את המקור שטוען כך (חוץ מאמיתיוס שהוא מגדל פיראטי)

לגבי "המחקר" שאותו מגדל ארונות פיראטי כל פעם מזכיר אותו בוא תראה לי חוות דעת של גורמים מוסמכים (בעולם, לא מומחיםמ מטעם עצמם) מה הם אומרים על המחקר הזה. מתערב שלא תמצא כלום תעדכן אותנו אם כן. בשנה מתפרסמים בעולם מאות מחקרים שהם סתמיים ולא נכונים, גם אם מי שכתב אותם הוא בעל שם מפוצץ זה לא אומר באמת שום דבר.

לסיכום: מה שבמכוני מחקר בהולנד בארצות הברית ובקנדה שכחו לפני 20 שנה כאן עדיין לא לא למדו.

אני ממתין לסימוכין שעליו אתה מתבסס. אמיתיוס ממש לא נחשב כסימוכין. תביא לנו חוות דעת (לא ישראלית) שקובעת שמכון וולקני הוא מוביל בקנאביס. כנ"ל לגבי ה"מחקר" עם הזרחן בדישון. אחרי זה נועל להמשיך בדיון.

3. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אשמח לעצות והמלצות חוות דעת על הגידול חוץ הראשון שלי ולא לוויכוח חסר משמעות על חוקרת מהמכון הוולקני או על המכון עצמו מכוון שהמכון עצמו הוא בעל שם עולמי במחקר לחקלאות על נגזרותיו
    וכל מי שיטען אחרת אנא לא להגיב כי הוא פשוט לא מבין או יודע מספיק
    חלום של כל מגדל שיהיה לו מישהי שעובדת בתחום המחקר שם כמויות הידע שלהם בלתי נגמרות וזה נס שהם בארץ עדיין כי פה הם לא מתוגמלים בכלל

יעקב הלוי אוהב/ת את זה.
  4. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    כל מה שאתה אומר נכון לגבי עגבניות שרי , מלונים וכל מיני צמחין מלבד לגבי קנאביס.

עבור קנאביס אין למכון הוולקני שום שם עולמי ושום דבר. לא משנה אם תטען אחרת עדיין זה יהיה ככה בקנאביס הם נחשבים ללא כלום. מוזמן לשלוח לי סימוכין שאומר אחרת אבל חבל על זמנך כי לא תמצא. אתה משווה את הבדיחה הזאת למכונים בהולנד בארה"ב ובקנדה בנושא של קנאביס? את הפח אשפה הזה בראשון לציון (מבחינת קנאביס) אתה משווה למוסדות המחקר המובילים בעולם מבחינת קנאביס?! תוכיח את מה שאתה אומר או אל תזרוק שטיות לאוויר שאתה לא מבין בהם שום דבר!

5. יענקלה ברוך

יענקלה ברוך קנאביסט

לייקים:
    17
    יושבות שם בהמות שחוץ מלחרבן כמויות עצומות של חרא (וזה כנראה הקשר היחיד שלהם לדשן) מפליצות כל מיני מחקרים שלא מבוססים על דבר. לאחר מכן מגיע מגדל ארונות פיראטי, אמיתיוס ומהלל את "המחקר המדהים". זה עדיין לא אומר שזה ככה. יש מבין?

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אל תאכילו את הטרול, מדובר באדם שמרוב ששיחקתי לו במוח הוא משליך את זה על אחרים. זה בסדר, לא צריך לייחס חשיבות לאדם שהערך שלו כאן בפורום הוא כמו הערך של כבשים בחג הקרבן. מצד אחד יש מחקר, אנשים שאשכרה משלמים להם ועושים עבודה טובה - ומצד שני יושב לו אדם מובטל שחולק עליהם בזמנו הפנוי עם אמרות חסרות תוכן. אתם לא צריכים לתת לו כלום, הוא יכול לתת לעצמו. חבל שכשאני מתחבר אני לא רואה את ההודעות שלו, אחרת הייתי מגיב לגופן.

7. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    יענקלה אל תתעצבן הם מומחים בקנאביס רפואי וגידולים גם של פרחים אחרים גם של עצי פרי וכדומה יש דברים שגם כל ההולנדים והאמריקאים מודים שאנחנו מובילים במחקר בקנאביס רפואי זה שאתה פיזית לא מכיר לא מוריד מערכם וגם בקשתי עזרה לגבי הגידול לא על מריבות ילדים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!