1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ניסוי של יחור בהצלחה ,

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ict1, ‏4/8/19.

1. Ict1

Ict1 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי צמח מחודש מרץ שצמח כמה חודשים בעדן החלון ואז קניתי אוהל בעזר ה' והתחיל לטפוח באוהל בשיטה 12/12 וגרמתי לו לאחר חודש בערך התחלה של הפרחה כרגע הוא בשבוע ה3 לפריחה, לפני שבוע או 10 ימים לקחתי ממנו יחור מהחלק התחתון שבוקשי היה מקבל אור ,אבל היה לו איזה שתי שערות לבנות של הפרח,מקריאה מהפורומים השונים ,הבנתי שזה חסר סיכוי להשריש שהצמח בתהליך של פריחה,אז אני רוצה לפוצץ את המיתוס הזה הרגע בדקתי את היחור יצאו לו שתי שורשים ארוכים ,אני ימתין עוד יום יומיים לחיזוק השורשים ואז יעביר אותו לאדנית,
    לפני שאני ,מתיייעץ איתכם ,אני רוצה לומר לכם את השיטה שלי ,
    הששרשה היתה בכלי הידורופוני על בסיס לחות והטזה אוטומטית של חצי שעה ערפל ואז חצי שעה מנוחה ,במים הוספתי מזרק קטן של חומר שנקרא kf זה דישון שמתאים לכלל הצמחיה ובמיוחד גם הידרופוני גידול על בסיס מים,זה חומר שמפרק את כל בוויטמנים שיש בדישון הקיים,ונותן לצמח לאכול את כל האוכל שהוא צריך יש לו הרבה סגולות ,בקיצור זה חומר סודי ביותר שאוסרים על המוכרים להגיד את כל התכונות שלו בשביל שלא יחליפו את החומרים היקרים שמשווקים זה מידע מחבר שעובד באחת החניות שעבר הדרכה בגידולים בקורס של החנות אסרו עליו לספר את מה שאני העברתי לכם,טוב הארכתי יותר מידי,
    השאלה שלי העיקרית שאני מעביר את היחור לאדמה לאחר שהוא הושרש,איזה משטר שעות הוא צריך לקבל ,כרגע הוא מקבל 12/12 בהידרופוני עד שאני יעביר אותו לאדמה,ואני לא רוצה להמשיך לגדל במים,
    מה דעתכם להחזיר אותו למשטר כמו בתינוקיה 18/6 או 12/12
    תודה לעונים

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    להבנתי, הבעיה עם לקיחת ייחורים מצמח בשלב הפריחה היא בדיוק זאת - שהייחור גם כבר נמצא בפריחה ועד שהוא מספיק להוציא שורשים ולהתחזק הפריחה נגמרת בכלום ושום דבר. על חומרי פלא כבר שמענו, רובם לא יותר מועילים ממים בטעמים.

כדילהגיבלאידיוט אוהב/ת את זה.
  3. Ict1

Ict1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא צריך שיוציא פרחים עכשיו אני צריח שיכפול גנטי ,
    כנראה שאני יכניס אותו למשטר של חודש או אם יצתרך אפילו חודשיים16/8 שיתחזק ואז נעביר אותו לפריחה

4. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    ברור שאתה לא רוצה שהייחור יפרח מיד, אבל הוא כבר עכשיו בפריחה כי לקחת אותו מצמח פורח ואפילו אמרת שהיו עליו שערות לבנות.

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אין קשר אם יש התחלת פריחה או לא בייחור, ברגע שהוא במשטר צמיחה, היינו 18 6, השערות יגוועו ואם היו פרחים גם הם ימותו והצמח יוציא עלים חדשים ויחזור למצב צמיחה.
    גם כשהוצאת אותו מצמח האם, וגם עכשיו וגם לפחות לעוד חודש, הוא צריך 18 6 ולא 12 12 אחרת יפרח לך עליו פרח יחיד וקטן, ונגמר הסרט של הייחור.
    בשביל שיכפול גנטי, שגם יוציא בערך את אותה הכמות כמו של האם, צריך להצמיח אותו למספר החודשים שהצמחת את האמא, ורק אחר כך להפריח/להעביר למשטר 12 12.
    ייחורים לוקחים בצמיחה, כדי לא לעכב התפתחות כי ייקח לו איזה שבוע עד שבועיים להמשיך לצמוח לגובה ולרוחב, גם אם ייצאו עלים חדשים, הוא יישאר באותו הגודל למשך השבוע שבועיים האלו.
    דרך אגב, אתה יכול גם מהייחור, כשהיא בריאה וחזקה ועדיין בשלב הצמיחה, להוציא עוד הרבה ייחורים חדשים, שיכפולים גנטיים של האמא המקורית, ולהמשיך ככה עד אינסוף, הבעיה היא שככל שממשיכים, ככה יורד החוזק והכמות של הקנבינואידים, וגם הייחורים בדור הרביעי והחמישי, כבר הרבה פחות גדולים ומרשימים כמו האמא הראשונה, ולכן יוציאו פחות ייבול.

#5 HidroMaster, ‏5/8/19
    נערך לאחרונה ב: ‏5/8/19
    Ict1 אוהב/ת את זה.
  6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה רוצה את השיטה המקצועית, הנה:
    אם רוצים שהגידול המחזורי יימשך בלי הפסקות, עיכובים, הנבטות וכו, מניחים 2 צמחי אם (מזרע נקבי) מתחת לנורת 400 וואט, לתמיד (יש צמחים, תחפש ביוטיוב, באמריקה ומקומות כמו כפרים בספרד או במקסיקו, שצומחים כבר 8 שנים, והם בגובה 4 מטרים או יותר - פשוט קוטפים את הפרחים ומגזמים טוב, ומחזירים למשטר צמיחה).
    מהאמהות האלו, אתה יכול להוציא כמה ייחורים שאתה רוצה לתוך אינקובטור עם קוביות השרשה, מתחת לקוביות שטיח חימום חשמלי, מעל האינקובטור נורת פלורסנט חזקה או שניים, וכל מחזור לשתול ייחורים ולהתחיל לו צמיחה ופריחה, וכשאתה קוטף, אתה מנקה את איזור הגידול, מחליף מצע (קוקו פרלייט, תערובת טוף, אדמה, וכו...), וישר שותל את המחזור הבא לתוך עציצים מהייחורים המוכנים שלך, ומחזיר את התאורה ל 18 6, ולא ביזבזת דקה בין מחזור למחזור, ובמחזורים קצרים של חודש צמיחה וחודשיים פריחה, יהיו לך 4 מחזורים בשנה, זאת אומרת שכל השנה יהיה לך מה לעשן ויותר. תקשיב למאסטר, יש רק אחד.

Ict1 אוהב/ת את זה.
  7. Ict1

Ict1 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהבתי תודה

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא נכון. גם בדור 1000 תקבל בדיוק את אותה גנטיקה של צמח האם. לא מוציאים ייחור מצמח פורח מכיוון שהוא עבר שינוי הורמונלי. חזרה לצמיחה תעביר אותו שוב שינוי כזה והדבר יזכר בDNA כעקה לא רצויה. תפסיק להטעות אנשים עם מידע שגוי בנושאים שאתה לא מבין בהם. הנסיון שלך לגעת בכל התחומים רק מכשיל מגדלים.
    יש לקחת כל מה שאתה אומר ב-1000 פעם עירבון מוגבל. על כל משפט נכון שלך אתה כותב 1500 משפטים שגויים. טוב יעשה המנהל אם ירחיק אותך וטוב יעשה האל אם יקח אותך.

אין משמעות לוואטים, כאמור, עוד משפט מטעה.
    פרופוגטור. אינקובטור זה איפה ששמו אותך כשנולדת פג ושרדת, לצערנו הרב.
    חה חה חה, הבדיחה על חשבונך.

9. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    בונאה אתה דפוק, לא מבין לא בחקלאות ולא בקנאביס, עוד מגדל מתחיל שבטוח שהוא יודע הכל. סאמק כל כך הרבה טעויות שמסתובב לי הראש מה נראה לך שאתה קובע עובדה מבלי להיות בטוח? מבלי לבדוק אם מה שאתה אומר עובר את מבחן המציאות. ראיתי את התגובות שלך לשאלות של אנשים פה ותמיד שתופסים אותך על טעות אתה מתגונן שזה מהניסיון שלך תבין משהו אידיוט זה שאתה מגדל קנאביס דפוק לא אומר שכולם צריכים. לכמה אנשים דפקת גידולים בטח לא מדבר רק על מי שהגבת לו אלא כל החברים שרק מתחילים לגדל וראו את השטויות שפלטת. כשקנאביס יוסדר טמבלים כמוך יעלמו כלא היו.

מטעים אותך חבר, הצמח התחיל פריחה פספסת את הזמן לקחת ייחור, תנסה בגידול הבא.

כל הכבוד אני רואה איך כל שרשור יש לך כוח לענות לאדיוט הזה, באמת עושה מצווה שלא נותן לו להפיץ חרא.

Amitos אוהב/ת את זה.
  10. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    אתה צודק רק לא בהסבר, כשאתה לוקח ייחור אתה רוצה לשמר את הגנטיקה, לא עשית כלום בלקחת מצמח פורח כי בזה דפקת אותה, הסיבה שההידרומאסטר חושב שייחורים הם פחותים מהאמא זה כי הוא דופק את הגנטיקה בלי סוף על ידי מעגל של ייחורים פורחים.
    בכל אופן אם לקחת ייחור פורח ושמת אותו ב18/6 אז הוא יחזור לצמוח לא ימשיך לפרוח אבל זכור שהוא לא שווה כלום.

11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אני דפוק? מי פתח שם משתמש חדש רק בשביל להגיב לי יא שוטר מזדיין?
    בכל הזיון שכל שכתבת, הפרכת משהו ממה שכתבתי? איזה שרמוטה ילדה בן זונה כמוך?
    תענה לעניין, עובדות חביבי, לא זיוני שכל.
    בוא תפריך, באיזה הוכחה שבא לך, דבר אחד ממה שכתבתי יא שרמיט, גם אתה מזיין את עמיתוס בתחת יא הומו?
    לא ראיתי אותך עוזר כאן לאף אחד, אף פעם, וגם לא תעזור, כי אתה סתם זונה ואם היית לידי, הייתי מולק לך את הראש הקטן מהגוף המעפן שלך כמו תרנגולת יא זיין.

כדילהגיבלאידיוט אוהב/ת את זה.
  12. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    איך נדלקת כי שמו מולך מראה.
    לא עוזר פה כי לא צריך את הסיכון המוסף.
    תהיה בריא, או שלא. גם טוב.
    אני צריך להפריך אותך? כל חקלאי חובבן עם חלקה של דלעות שעבר הדרכה במשרד החקלאות יודע שאתה טועה. שלא לדבר על בעל מקצוע. בן אדם מסכן הפורום הזה זה כל מה שיש לך. ומה קשור שוטר רק האל יודע.

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    מאיפה המצאת את זה? תראה לי את זה כתוב.

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    גם דלעת אין לך יא זונה, תביא עובדות או הוכחות או לך תזדיין

15. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    איזה הוכחה אתה הבאת ימטומטם?
    מה אני חייב לך משהו. לך תבקש הדרכה תגיד אני מגדל עגבניות אפילו אם רק יתנו לך דף הדרכה תאמין לי זה יעזור לך מאוד.
    איפה שכתבת בתגובה שלך "הבעיה היא ככל שממשיכים..." תבין רק לך יש תבעיה הזאת וכל זה בגלל שאתה עושה בצמחים שלך את החרא שאתה אומר לאנשים.. לפחות אתה לא צבוע, לא רק דופק אנשים גם נדפק בעצמך.. חחחח אתה פשוט לא יודע.. גם אני כשהתחלתי בקנאביס חשבתי שאני יודע הכל אבל תחסוך לנו שמור את זה לחברים שלך. איך אתה מדבר היית מולק אותי חחח... היית מדבר ככה מולי המשפחה שלך הייתה מסכנה.

16. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    מה זה הוכחה מטומטם דף אינטרנט אתה רוצה? הנה גבירותיי ורבותיי זה מה שנקרא מגדל חארטה, את רוב הגידול שלו הוא עושה באינטרנט משם מתרגם שורות לתגובות, ובמקביל יש לו ארון עם עציץ שתמיד תמיד, סובל. העיקר תגיד לחברה שלך לקרוא לך מאסטר, ילד.

17. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    המשפחה שלי הייתה מסכנה? בוא נפגש יא הומו נראה מי יהיה בבור באדמה קשור יא שרמיט.

18. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    בהצלחה מאחל שהקופה תכסה לך את הטיפול... אתה חייב ללכת גבר. באמת בהצלחה עכשיו רואים אתה באמת בן אדם חולה.
    ערב טוב לך גש לקבל עזרה

19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כמו שאמרתי, הומו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!