1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לגבי הצלחה בהנבטה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י rarri, ‏16/3/14.

1. rarri

rarri חבר חדש

לייקים:
    0
    לפני ארבעה ימים בידיוק לקחתי שלושה עציצים קטנים עם אדמה איכותית ושתלתי בהם זרעים בעומק של ס"מ מתחת לפני האדמה, השקיתי כמו שצריך ועזבתי את הבית לארבעה ימים עד עכשיו השארתי אותם בנתיים מתחת למנורת פלואורסנט..
    ציפיתי לחזור אחרי ארבעה ימים לראות איזה התפתחות של פרח יפה כזה אבל בנתיים כלום,
    אני אמור לחשוש שהם לא ינביטו אולי?
    יש לי led 450w שקניתי לקראת הגידול אולי זה יהיה רעיון חכם להעביר אותם כבר תחת תאורת הלד מאשר תחת התאורה של הפלואורסנט וככה הם יוכלו לגדול? מה אתם אומרים?

2. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    אנחנו אומרים (אני לפחות) שבהנבטה האדמה צריכה להיות לחה כל הזמן. לא רטובה, לחה. אם הלכת ל-4 ימים לא הצלחת בודאי לשמור על לחות קבועה בכלי כזה קטן

3. rarri

rarri חבר חדש

לייקים:
    0
    כנראה שאתה צודק וזה התסביך העיקרי שלי..
    לקחתי כפית פלסטיק וחפרתי בעדינות בעדינות באחד מהעציצים וראיתי את הזרע שוכב לו שם והוא הנביט הוציא שורש קטנטן..
    עכשיו השאלה המרכזית שלי היא האם בכך שלא סיפקתי לזרע לחות אופטימלית הרגתי אותו? או שעכשיו אחרי ההשקייה שעשיתי עכשיו יש סיכוי שהכל יהיה טוב?
    והאם כדאי כמו ששאלתי, להעביר אותם תחת הled שתיתן מן הסתם תאורה הרבה יותר חזקה

4. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    יש לו עדיין סיכוי לנבוט, אם תשמור על לחות מעכשיו. בקשר לאור - בשלב הזה זה לא נראה לי ממש משנה. נורת פלורסנט מספיקה, אפשר גם להעביר ללד

5. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    תוציא אותם מהאדמה ותניח אותם בתוך נייר סופג לח ותשמור אותם בחושך בתוך שקית סגורה וזה יתן את התנאים לנביטה חבל סתם לתקוע באדמה בלי לדעת אם בכלל יצא זנב

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    לדעתי כל התעסקות רק תזיק. אם האדמה לא התייבשה אז סביר להניח שהם לא מתו. מה שאתה צריך זה כנראה סבלנות. כמו שכתבו לך הזרע לא צריך אור כדי לנבוט כי מתחת לאדמה חשוך. חכה בסבלנות עוד כמה ימים תשמור על האדמה לחה ותעדכן.

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    rarri, עבדת לא נכון.

אף פעם אף פעם לא חופרים כדי לראות מה שלום הזרע!
    ברגע שאתה עושה את זה, יש סיכוי גדול להרוג את הזרעים.

לפי איך שה נשמע, הזרעים נבטו (הוציאו שורשון). פשוט לא חיכית מספיק זמן בסבלנות עד שהם יציצו מהאדמה.
    נראה לי שהרגת אותם.
    עכשיו אני קצת עצוב.

8. rarri

rarri חבר חדש

לייקים:
    0
    אם ככה אז פעלתי דיי נכון לדעתי כי ידעתי שיש סיכוי שלחפור יכול להרוג את הזרע לכן חפרתי רק באחד מהעציצים ולא בכולם וסביר להניח שהשניים האחרים היו במצב דומה כיוון שהם היו בתנאים זהים במשך הזמן הזה :)
    הייתי חייב לבדוק שיש לי טעם להשאיר אותם, וגם את החפירה שכן עשיתי עשיתי בעדינות מפחידה בלי להתקרב אפילו לזרע עצמו
    מקווה שיהיה טוב..

9. ktm

ktm חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מאמין שעכשיו אתה צריך לדאוג שהאדמה תהיה לחה ולחכות שכולם יוציאו ראש, או לפחות שתיים.
    שתיים זה גם אחלה!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!