1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבוע 8

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחי, ‏4/8/19.

1. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אגב: כשבאתי לכאן לפורום גם אני דיברתי כמו מבין גדול. עכשיו אני מבין שלא הבנתי כלום. אז עכשיו אני לומד. לאט לאט.

2. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    בשביל זה אני פה ללמוד ולנסות להבין זה פורום למתחילים
    אין לי מושג מי זה מי במציאות,
    ולכן הכל נלקח בחשבון
    מודה להיידרו מאסטר ועוד אחרים שביקשו לא להחשף על העצות ובינתיים מכל מה שקראתי זה שיש כמה דרכים לגדל ושאין רק דרך אחת נכונה ולכן אני פה לקבל כמה שיותר עצות מכמה שיותר אנשים ודרכי גידול שונות ואני אבחר מה שנוח לי
    ברור לי שאמשיך לגדל וללמוד

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    גם עכשיו אתה לא מבין כלום יא זיין שכל.
    במקום לתת עצות אתה רק שואל שאלות, אז איך אתה יכול לסתור את העצות שלי?
    ביקשתם הוכחות? קיבלתם.
    אני, עדיין מחכה לכל השרמוטות כאן שיציגו חומר נגדי, תמונות, מחקרים, משהו, ועד עכשיו חוץ מלהגיד סתם אל תקשיבו לו, לא אמרתם כלום יא פלצנים.
    גם אם פרופסור משולם יגיד לכם שאני צודק, לא תאשרו אלא תכחישו, כי אתם זונות, בלי ידע, בלי גראס, ובלי רצון לעזור לאנשים.
    אני ההיפך מכם, יודע, קורא, מיישם, לומד ומלמד, אומרים מכל מלמדיי השכלתי, תילמדו קצת ממני יא מזדיינים שחצנים שלא יודעים כלום וחושבים שהכי טובים בעולם.
    הכי טובים בזיין שלי, באוהל מטר, כשתגיעו למעבדות עם מאות שתילים במחזוריות נדבר, עד אז, תזדיינו בשקט.
    מאסטר יש רק אחד, אל תאכלו את הלב השחור שלכם, לא בושה להפסיד לסלוודור...

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו אני לא חולק על הידע והניסיון שלך.
    קראתי כמה פעמים את הלינקים ששלחת ואם אני לא טועה הכל מדובר על גידול פנים .
    לי אין ידע על גידול פנים.
    פעם ראשונה שאני מגדל פנים ובכולם מדובר על עלים פגומים שזה נכון הם לא יחלימו וזה נכון גם לגידול חוץ.
    מה שהצעתי לאחי גם היה ניסוי על אחד הצמחים שאני גידלתי.אחי יכול לקבל כל מיני עצות והמלצות ולא לישם אף אחד זכותו מדינה דמוקרטית.ועוד משהו מעבדות אי אפשר לגדל לבד תמיד יש חוליה חלשה וכאן המשטרה תעבוד על זה חזק.אתה אמור לדעת את זה.מי שמפסיד זה בעיקר המשפחה וגם אתה . יש ילדים שאתה לא נמצא איתם ברגעים חשובים ואי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור

5. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הפוסל במומו פוסל מעולם לא היה מתאים יותר. הוא עושה מעצמו צחוק בכל פוסט מחדש. שמישהו יגיד לו שכבר סתרתי אותו עשרות פעמים אבל הוא בחר לחסום אותי ולא לראות את זה. מסכן, הוא בטח יושב לו בבית, מובטל וטרחן, עם תחושות סיפוק שהוא איזה משהו. אם היה יודע דבר או חצי דבר הוא כנראה היה מתאבד ומצלם לנו את הדרך הגרועה ביותר למות בה. אל דאגה חברים. טמטום הוא כמו מוות. זה לא כואב לך ואתה לא יודע שאתה מת (או במקרה שלו - מטומטם), זה כואב רק לסובבים אותך.

6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    מאסטר תעשה סדר בבלאגן.
    בצהריים שלחת לינקים למה זה טוב לעשות גיזום הפריחה.
    עכשיו בסטלה ברגוע עברתי על הכל שוב ובכולם כתוב שלא מומלץ לעשות גיזום בפריחה למעט מקרים בודדים של עלים צהובים או דילול מועט לכניסת תאורה טובה לאזורים מסוימים .
    אני מגדל פעם ראשונה גידול פנים .
    והכל בלאגן .אם יצליח לי בגידול למה לעשות גיזום בפריחה אם בכל הלינקים ששלחת כתוב שלא מומלץ לעשות גיזום בפריחה?
    בגידולים חוץ שעשיתי אף פעם לא גזמתי בפריחה חוץ מפעם אחת שעשיתי ניסוי על חלק מהצמח ובמקרה הזה החלק שלא עבר גיזום בפריחה נתן תנובה יותר איכותית וטובה. תעשה סדר בבלאגן

7. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תאר לך שישלחו אנשים אחרים עם לינק לפוסט הזה כסימוכין להורדת עלים בפריחה. מה משקל הפוסט הזה אל מול משקל הבלוגים ששלח אידרומעסתר? אותו משקל.
    בגידול פנים יש טעיה להניח שצמח "רואה" את האור כפי שאתה רואה אותו כאדם, וכתוצאה מכך נובעת הטעות של הורדת העלים. בגידול חוץ מקור הקרינה הוא השמש, שזזה ממזרח למערב ומספקת קרינה לכל חלקי הצמח. אתה לא יכול לבצע "ניסוי" על חלק מהצמח, שכן הצמח מתפקד כמכלול ומווסת לעצמו קיבוע הפחמן. אני עונה עד כאן כי ברור שאתה מתעוור ממידע מוטעה, למרות הדברים שכתבתי על המידע הזה, לכן אשאיר לך את חדר המשחקים עם המטומטם שמטעה אותך, בתקווה שמתישהו יעבור לך בעצמך. על הדרך אציין שמחלת הטמטום שחולה בה אידרומעסתר כנראה מדבקת, ולא בטוח שבקצב ההדבקות שלה אני ארצה למצוא לה תרופה. מה שיקרה בסוף הוא שאני אזנח אתכם להתבוסס בתוך עצמכם יחד עם המידע המוטעה הזה, שלאט לאט יחלחל לכל בני ה-16 החדשים, הפרופסורים יש מאין שהתחילו לגדל.

8. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    כרגע לא נדבר על העץ שעבר ניסוי.
    תראה אני יודע שאתה משכיל.אני פשוט רוצה ללמוד וברגע ששולחים אותי לקרוא משהו ומה שכתוב שם סותר הכל. אז אי אפשר ללמוד בצורה כזאת. בגלל זה אני מחכה לעוד תשובות ושומר על ראש פתוח ולא מקובע על דבר אחד. אשמח אם תאיר את עניי.תודה מראש.
    ולא אני לא בן 16 אפילו שזה נאמר בציניות הייתי מתקן הרבה
    מהבלאגן שגרמתי בעיקר למשפחתי.
    מצפה לתשובה ובעיקר לידע כדי ללמוד לעשות דברים בצורה נכונה.
    בתור מגדל חדש סביר להניח שיהיו בעיות בהמשך. אשמח לקבל עזרה בהמשך הגידול .ולא חדש לי שלא עושים גיזום בפריחה.
    ושאלה קטנה. בקלמג משתמשים לכל אורך הגידול או רק ברגע שאתה מזהה בעיה.תודה גבר.

9. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    עוד משהו חיכתי לתשובה ממך וגם מעוד חברים אחרים בפורום.
    מה לעשות רוצה ללמוד.
    ואם אני לא טועה אתה זה שכתב מכל מלמדי השכלתי

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא קראת שום דבר כי אם היית קורא, היית רואה שאחת השיטות להגדלת ייבול, היא גיזום.
    ואתה מנסה להיות מצחיק, אבל אתה לא.
    ואם אתה מגדל מתחיל, איך אתה יודע שלא גוזמים בפריחה? מי אמר לך?
    תראה כאן שכולנו נראה.
    כמה אפשר לחכות להוכחות על השטויות שלך ושל עמיתוס אח שלך?
    תוכיח. אני העלתי ומי שיקרא ילמד, אתה לא העלת שום דבר עד עכשיו שיחזק את הטענה שלך. נו, אני מחכה.

11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115

הנה. תלמד בעיניים במקום לזיין במח.
    גם אם אתה לא יודע אנגלית, אתה יכול לראות מה קורה לשיפודים, אם אתה לא עיוור או מסטול מדי.
    רגע מעלה עוד אחד לכל הטמבלים.

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115

הנה עוד אחד.

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115

ועוד אחד.

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115

ועוד אחד.

15. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115

ועוד אחד.
    הבעיה היא שאתם בטטות ועצלנים, שאני צריך לחפש בשבילכם, להעתיק ולהדביק כאן בפורום של העצלנים כדי שתראו.
    קשה לכם לחפש לבד אז אתם מחכים שאיזה מוצץ כמו עמיתוס יגיד לכם.
    טעיתם ותמשיכו לטעות, זאת דרכם של טיפשים.
    רשעים, אפילו על פיתחו של גיהנום, לא חוזרים בתשובה, אז מה אתם?
    תלמדו מהמאסטר, יש רק אחד.

16. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא, זה המטומטם השני שבגלל שאני חסום אצלו הוא לא רואה את ההודעות שלי והוא חושב שאתה דיברת עליו. שתבין, אתה מבקש עצות ממטומטם, הוא אפילו לא עושה את הקשר של השיחה שלך איתי ומקשר אותה ישר אליו, לא להאמין, לטמטום שלו אין גבול ויש לו בלי סוף דלק. הנה, כהוכחה למה שאני אומר הוא מביא לך לינקים מיוטיוב או מבלוגים שכתבו קופאיות סטלניות כמוהו. אתה צריך להבין שמקור מדעי זר לו, אין לו מושג קלוש על מה הוא מדבר, כל מה שהוא אומר נובע מהטעויות שהוא בעצמו נחשף אליהן באינטרנט ומשמשות לו כתורה ותירוץ להמשיך עשיית הטמטום שלו. כראיה למה שאני אומר - לא להוריד עלים למשל, שזה להבדיל ההפך לגמרי ממה שהמטומטם כאן ממליץ לכם, הנה משהו קטן מכאן שנקצר השבוע ע"י מגדל בגידול הראשון שלו - בהמלצתי ולפי הפרוטוקול שלי (הנה האקוגן פרפקט + קלמג שם למטה מצד שמאל;)), לא יוטיוב ולא בלוגים -

17. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    דיי לשקר זה לא גידול ראשון רק מהציוד שיש שם רואים שזה גידול של סוחר 18-24 עציצים בגידול ראשון לא אמין רק העלת תמונה תעלה מידע רציני יותר מתמונה יש אלפי תמונות גם של גיזום וגם ללא
    או שאתה יודע רק לצעוק מטומטמים לכולם בגלל שאתה פוחד להודות שאין שיטה אחת נכונה ויש מספר דרכים לטפל בצמח
    אז בבקשה אל תחרטט או שתגבה טענות שאתה סותר אני אישית לא יודע מה נכון
    בינתיים אתה רק טוען שלא ולא מגבה את המילים שלך

18. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו שאלתי שאלה מה קשור לאמיתוס .כל מה ששלחת כתוב שלא עושים גיזום בפריחה.ואוקי אני בטטה ועצלן וגם מזיין במוח לא ממש מפריע לי. ואין לי סימוכין לשום דבר .יוטיוב זה גם לא סימוכין. שאלתי שאלה רציתי תשובה אם מישהו אחר היה עונה זה גם היתה התשובה שלך. רציתי עוד מידע .ואני לא עיוור אבל סטלן גדול כן.עכשיו שים לב בבקשה שאלתי שאלה בגידול מתחילים לגבי גידול פנים .מי אמר שאין לי ניסיון בגידול חוץ. כמו שלך יש ניסיון גם לי יש.ובכיף היתי שמח לקבל עוד תשובות כדי ללמוד. ומשהו אחרון גם אם כולם היו אומרים לעשות גיזום בפריחה לא הייתי מקבל את זה. זכותי גם להביע דעה ולקבל עצות.אתה מקלל הרבה זה לא תשובות.לי אישית לא מפריע גם אם תקלל אותי עד מחר. אם אתה רוצה שיכבדו אותך תכבד גם אחרים כי יש אנשים שלא מתאים להם דיבור כזה. ועל מעבדות לא שולל את זה כי אני לא יודע מי אתה .לי נמאס מהחיים המזוזורגים האלה. אם היתי רוצה לדבר על זה בטוח במיליון אחוז שלא הייתי מדבר על זה פה .יש לי גם ניסיון בחיים ואני ממש לא גאה בזה וזה עוד בלשון המעטה. שיהיה לך יום טוב ושבת שלום

19. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה שואל מישהו על משהו שאתה לא יודע, והמישהו עונה לך, אז אתה אומר לו שהוא טועה?
    איך אתה יודע שאני טועה אם אתה זה ששואל ולא יודע?
    קיבלת תשובות, וגם תמונות וסרטונים עם השתילים מול העיניים משתנים ותופסים צורה ומתנפחים, ומאמרים, ורק חסר מחקרים, ואתה עדיין לא מאמין.
    נכון, אתה לא חייב לקחת כל עצה שנותנים לך ולנסות, אבל מי שלא יודע, לא יכול להתווכח עם מי שיודע.
    יש פתגם שאומר: אפשר להביא את החמור עד לבאר, אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות.
    יש לך משהו שמוכיח שגיזום עלים בפריחה הוא לא דבר טוב לצמח? תביא כאן.
    אין לך? בשביל מה להגיד שאני טועה ושלא עושים ככה?

20. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    עד לא מזמן חשבתי, על פי מגדלים ותיקים ביו טיוב, שצריך ואפילו הכרחי להוריד עלים ועוד בזמן הפריחה!! חשבתי שצריך לחכות עד שיתייבש ורק אז להשקות, חשבתי שצריך לרכוש ערכת דשנים ב 700 שקלים, חישבתי לא נכון את עוצמת ויעילות התאורה, חשבתי שתאורת לד איכותית צריכה לעלות 7000 שקלים, חשבתי שצריך להוסיף בלומבסטיק כדי לנפח את התפרחת, חשבתי שקול טיוב זה סוף הדרך אבל הגעתי למסקנה שצריך להתקדם בחיים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!