1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבוע 8

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחי, ‏4/8/19.

1. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הדשן היקר הוא גם הדשן הטוב ביותר. זה שאני משתמש בו, לא אומר שאני אגיד למישהו שאין לו תקציב, לקנות כמוני.
    להיפך, גם קלמג המעפן שכולכם משתמשים בו בשקל וחצי, עושה עבודה, אבל יש סניו, ויש פנסוניק.
    אם אין לך שום הוכחה ללמה לא לגזום עלים בפריחה, תעלה כאן, אם לא, ממש לא מעניין הדעה המיותרת שלך, אז באמת תתקדם.

2. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    היידרו מי אמר שרק אתה יודע. אותי לימדו החיים שצריך לשמור על ראש פתוח. אם זה לא מקובל עליך זכותך.ועדיין אני לא חושב אני בטוח שיוטיוב זה לא סימוכין. יש לך דשנים מעולים סבבה. אני שאלתי על קלמג אם הוא לא טוב סבבה. רק תסביר לי אבל תן תשובה רצינית חוץ מלהגיד שהוא זול.
    ובקשר לחיים התקדמתי מזמן.
    אני אשמח לקבל תשובות גם מאחרים על קלמג.
    אתה לוקח הכל אישי מידי על צמח שהיה הרבה לפנינו וישאר גם הרבה אחרינו. שיהיה יום טוב

3. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בכל הדשנים הכל תלוי בריכוז של הרכיבים שהצמח צריך בתור מזון.
    בקלמג הריכוזים האלה נמוכים, והוא מספיק בשביל גידול בינוני.
    זה שהמליץ לך על קלמג, כמו גם על לד, אמנם לא 7000 אבל 3000 שח זה גם הרבה, וגם מחיר של 6 נורות hps, כשגם ככה hps יותר טוב, ממליץ לכולם אותו הדבר.
    אז מה? אתה חושב שכולם שומעים לו?
    קלמג איכות בינונית ומטה, בלומבסטיק שזילזלת בו, יותר טוב מכל ה pk והשטויות האחרות ובטח ובטח שפי כמה מקלמג, אבל זכותך ללכת על לבן כשכולם אומרים שחור.
    מיוטיוב וגוגל ופייסבוק וכל השאר, כל הדור שלך כולל אתה, לומדים הכל, אבל לגידול זה לא אמין?
    מה לא אמין באנשים שמראים לך את הצמחים שלהם ומסבירים אחד על אחד מה הם עשו כדי להגיע לתוצאה כזאת? יש לך רעיון יותר טוב? אולי תפתח ריאליטי שכולם יציגו את העציצים שלהם במצלמות עם מעגל סגור כדי שתיהיה מבסוט?
    איפה היית כשכולם למדו עברית בבית ספר? הברזת?
    אם יש לך תמונות של צמח שגזמת וצמח שלא, ואת מה שיצא אחר כך, תעלה כאן, אם לא, אין לך מה לסתור או לא להסכים איתי, כי אני כן העליתי תמונות.

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    קודם כל אני לא יודע הכל. אני לומד. מדריכים אותי בכל שלב. יש כאן כאלה שיודעים הרבה מאוד צריך לדעת למי לפנות. לפי מה שהספקתי ללמוד: צמח צריך חנקן זרחן ואשלגן ועוד מתכות נוספות. הצמח צריך גם קלציום ומגנזיום (קל מג). בארץ רוב המים הם מותפלים ולכן אין בהם קל מג. אי אפשר לערבב קל מג מראש עם הדשן הבסיסי ולכן חייבים להוסיף אותו בניפרד. הדשן הכי יקר הוא לא בהכרח הדשן הכי טוב. הדשן הכי טוב הוא הדשן שמספק לצמח את מה שהוא צריך. הצמח צריך עלים. להוריד לו עלים זה כמו לשים לו מקל בין הרגליים, לקחת מכונית עם שמונה צילינדרים ולעקור ארבעה מהם, כי דרך העלים הוא מקבל את הכח לצמוח. בזמן הפריחה ממש ממש לא רצוי להתעסק עם הצמח בטח שלא להוריד עלים כי כל דבר גורם לו לעקה (סטרס) רואים את זה בעיניים. כאמור אין לי הוכחות לכלום, אני לומד עכשיו, אבל כואב לי לראות שנותנים עצות לא מועילות.

5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    hps לא טוב יותר אלא זול יותר

6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אני לא זלזתי בשום דשן.כן הברזתי מבית הספר.
    ריאלטי אי אפשר בנתיים.
    ולעלות תמונות אני לא יודע כי הברזתי מבית הספר.
    אפילו בצוואה שלי אני ירשום שלא עושים גיזום בפריחה.
    עכשיו ברשותך היום שישי צריך לעזור לאשה קצת בא נעשה פסק זמן בנתיים. נמשיך בדיון אח"כ ואני אשמח שעוד אנשים יצטרפו לדיון לשמוע עוד רעיונות.

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אתה עדיין לומד, אז מה אתה מתערב במה שאתה לא יודע? תלמד, ותן למי שכבר יודע בעל פה הכל על הצמח, אני, לענות ולתת עצות לאנשים, גם כמוך, שלא יודעים ועדיין לומדים.
    לא קשור שאין סידן ומגנזיום במי הברז (מותפלים אצלך, אצלי במושב הם מי תהום מינרליים), גם חנקן ואשלגן ופוספט ועוד הרבה דברים אין במי הברז, אז למה להוסיף רק סידן ומגנזיום? מה עם השאר? להוסיף 10 בקבוקים שונים?
    למה? יש דשנים, יקרים יותר, שיש בהם כככככללללל מה שצריך לצמח, ואיתם המקצוענים שמשקים מאות עציצים כל שלושה ימים משתמשים, כמוני.
    אתה יכול ללמוד לגדל, ואתה יכול ללמוד להיות מקצוען.
    לפי איך שאתה הולך, לא תיהיה אף פעם מקצוען.
    Hps זול יותר וטוב יותר מכל נורת גידול אפשרית, כולל לד, היקר ביותר.
    גם מטאל היילייד, שמחממת יותר וצורכת יותר חשמל, יותר טובה מלד פי כמה.
    לא הבנתי את הטיפשות עם ההשוואה בין מכונית לצמח, כשמכונית זה דומם וצמח זה חי.
    הצמח הזה לא מקבל סטרס כל שניה, ואם מורידים לו עלים, כל יום במשך שבועיים, לא קורה לו כלום.
    יש שיטות קיטום ופיצול וצביטות, וגוזרים בהם את הקולה הראשית ואת כל הראשים האחרים כדי להגדיל את מספר השיפודים, והצמח לא נכנס לסטרס, להיפך, הוא נהיה ענק פי כמה.
    יש שיטות כיפוף שבהם מושכים את הענפים בעדינות למטה, בכח, וקןשרים לצדדים כדי שתיהיה חדירה טובה יותר של אור, ופחות צפיפות בין השיפודים, והצמח מכפיל את עצמו ולא נכנס לסטרס.
    יש כאלו שצובטים את השיפודים עד כמעט שבירה, וגם כאן אין סטרס והצמח מתגבר ומוציא קולות חדשות מהכיפופים.
    ויש שגוזמים עלים בפריחה, והפרחים מתנפחים לשיפודים ענקיים, ומעלים את הייבול בכמעט 60 אחוז, וגם כאן אין סטרס.
    אז אל תזיינו במח על סטרס, אם אתם לא מבינים כלום בגידול, בטח לא בגידול פנים כמוני.
    תקשיבו למאסטר, כי מאסטר יש רק אחד, כל השאר חיקויים זולים.

8. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    סוף שבוע 8 שמח הלוואי וזה יהיה חוקי ולא יהיו מריבות ילדותיות ואנשים קטנים וקנאים נכון ואפשר להוציא הון על גידול
    ואפשר לבקר את זיגי מארלי בניין מייל בגמייקה ולהבין שאפשר לעשן וויד איכותי בלי להוציא אלפי שקלים על ציוד
    https://anonfiles.com/seZ6E820n8/20190809_163353_jpg
    עדכון קצר לפני סוף שבוע 8

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אני יודע מספיק כדי להזהיר את אלה שרוצים לדעת מפני עצותיך המזיקות. מעבר לזה אין מה להתייחס למה שכתבת. הכל לא נכון. לא כתבת אפילו דבר אחד נכון. אני אמשיך לצפות ולהזהיר את כולם מפני עצותיך "מאסטר"

10. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה יכול להזדיין, לא סתרת כלום ממה שכתבתי רק הסכמת להתנגד לי בלי סיבה, אז תזדיין, ואף אחד לא מקשיב לך כי אתה כלום בפורום הזה.

11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    נראים נפוחים ושמנים, כמו שאמרתי.

12. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    את הברכות שלך תישמור לעצמך. תיראו בתמונה (זה שווה אלף מילים) מה עשיתם מהצמח הזה, הוא גדל בשמש...הוא היה צריך להיות מפואר והנה הוא עלוב.

13. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אם קשה לקלוט שזה גידול ראשון מזרע לא ידוע
    אני לבד מגדל אותו עצות כן מקבל וזה שלי אתה בעצמך אמרת שאתה לא מומחה אז מי אתה שתקבע שהוא היה צריך להיות אחרת בלי לדעת את כל הפרמטרים
    ברגע שתעלה ותראה שאתה עשית אז אשמח לקבל ממך חוות דעת מבחינתי אתה ילדן קטן שנעלב אז מוציא שטויות מהפה
    אשמח שתוכיח לי אחרת

14. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם זה עלוב אז מה אתה?

15. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    זה גידול ראשון של מגדל ממושמע, להבדיל ממך - בור מוחלט. גם הוכחות אתה מקבל ואתה לא מאמין, אבל לחבר הדמיוני שלך שגרם לצמח שלך לצאת מעפן כמוך אתה מקשיב. תבין - אני לא מעוניין לעזור לאנשים כמוך, בגלל טמבלים כמוך העבודה הטובה שלי מתבלטת, אתם הדוגמא החיה למה לא לעשות - טוב שיש אתכם.

כל דשן זה מלח. יש 16 יסודות שהצמח דורש. נקבע במחקר כי היחס המומלץ לקנאביס הוא 2:1:3 NPK. תסבירו לחבר הדמיוני שלכם אידרומעסתר שהחנקן שהוא משלם עליו 1500 שח הוא בדיוק אותו יסוד כימי שאני משלם עליו שני שקלים. ההבדל הוא פשוט באדם, מצד אחד מדובר בפראייר שחבל שלא מת והוא כמובן רק מתחלף (במקרה שלכם אתם עושים רוטציה) ומצד שני יש אותי, שאני בהליכה לאחור אוציא תוצאות באלפי מונים טובות ממכם, בעשרות אחוזים אמצעים זולים ויעילים ממכם ובחיוך רחב שמודה לחבר הדמיוני שלי למעלה שלא יצאתי מטומטם כמוכם. ידע זה כוח, הטפשות שלכם גם כן כוח - כוח של מטומטמים. זה הנושא הכי טוב שיכל לקרות כאן לאחרונה. אם מישהו ירצה סימוכין ללמה לקחת את העצות של החבר שלך בערבון מוגבל פשוט אראה את הנושא הזה. מי שבור שיפול לבור. מי שחכם ינצל ממנו. אותך אני לא מחפש להציל, אין לחיים העלובים שלך משמעות עבורי, אתה כזבוב שנדבק לחרא - שניכם פסולת.

16. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    אתה משקר לעצמך זה לא גידול ראשון לא ממושמע ולא נעליים אתה לוקח סט אפ מקצועי של אנשים ומחרטט שזה גידול ראשון על מי אתה בא לעבוד לגבי הדשן לא מבין אז לא מגיב איזה הוכחות הבאת חוץ מלהעלות תמונות של סט אפים מקצועים ומשקר לכולם שזה גידולים ראשונים אפילו שוטר כמוך יכול להמציא שקרים יותר טובים
    מזלי שאני מקבל כאן המון תגובות שהצמח יפה והפרחים יפים לא מושלם אבל מעולה להתחלה
    ויכול להיות שאתה מבין הרבה בגידול אבל אתה זבל של בן אדם שמעשן לבד אז כל הגידולים שלך מהאינטרנט לא שווים כלום תמשיך להיות מגדל מומחה עלאק ולעשן לבד

17. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחי גידול הבא אל תעשה גיזום בפריחה תראה מה ההבדל ותחליט לבד

18. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    גידול הבא דבר ראשון זה להזמין זרעים מחנות טובה אשמח להמלצות בעניין
    ואז תלוי בזן ובתשתית והכל פתוח אני לא אומר שלגזום זה יותר טוב או פחות טוב רק אני יודע שפה רק אמרו לא לגזום לא הביאו שום מאמר,כתבה, משהו קונקרטי רק דעות אישיות ולא משהו אמפיבי

19. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    לא בעיה תגדל שניים אחד תעשה גיזום בפריחה ואחד לא תחליט לבד.
    יוטיוב זה לא סימוכין.

20. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    מאוד מחמיא לשמוע. אתה צודק, מדובר ב"סט אפ מקצועי" (בסה"כ אוהל 2.4 + הנורות שאני ממליץ עליהן בכל הודעה). עכשיו תסביר לציבור הקוראים איך "סט אפ מקצועי" לא יכול לבוא יחד עם גידול ראשון, או שאתה פשוט משווה אליך ומבין כמה אתה מטומטם שהקשת לחבר הדימיוני שלך אידרומעסתר. אני כמובן לא אתן לך תשובות קונקרטיות כמו שאני עושה עם שאר חברי הפורום שפתוחים להקשיב, ממושמעים, ושאחרי ששומעים אותי מוציאים תמונות כאלו - הרי אתה כלומניק שעוצם את העיניים כשאני מדבר, אבל במקביל אוכל את הלב על הדבר המצחיק הזה ללא עלים שאתה מגדל.
    קח, יש גם יומן בלינק כאן. כמו שאמרתי - גידול ראשון של אדם שלפני שלושה חודשים לא יודע מה זה קנאביס. אבל היי, אתה מומחה גדול! אתה יודע מה זה, הנה, התוצאות שלך מצחיקות בעד עצמן:D

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!