1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שבוע 8

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י אחי, ‏4/8/19.

1. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    גם ציוד מאוד יקר וטוב
    א אוהל גדול מדי לגידול ראשון אחרי מאות גידולים ראשונים שראיתי בארונות
    גם בלינק שמשום מה לא קיים
    וגם בתמונה שהעלית העציצים יפים אבל לא נראה אמין שזה גידול ראשון כמה מגדלים בגידול הראשון שלהם מגדלים.מעל ל10 צמחים לא תורה מסיני לא מאמין אז תטען שזה עצות שלך תמשיך לקלל ולהתעצבן זה מוכיח שאני אולי מטומטם להגדרתך ואלי לא מבין אבל אני כן מבין בבני אדם ואתה בן אדם שקרן בריון רשת שיושב לבד בבית כל היום אז חבל שאתה לא לומד כי אנשים כבר לא מאמינים לשקרים שלך

2. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    ראיתי את הלינק שלך לטלגרם וחייב לציין:
    1. זה גידול של סוחר ולא של מגדל מתחיל
    2. הושקע כסף רב בסט אפ
    3. 1300 גרם ומזה את מתלהב על יותר מ15 שתילים זה כמות עלובה ביחס להשקעה
    אני לא מומחה ומזרע לא ידוע מוציא מעל ל50 בהשקעה של 100 שח נכון אני לא מומחה כמוך אבל לגדל בשיטה שלך לא שווה את ההשקעה בטח בשביל מתחילים ואנשים שמגדלים בכיף שלהם ודרך אגב
    עדיין לא הוכחת למה לא גוזמים בפריחה תראה לי מאמר מדעי או מה שאתה מסתמך למה לא או שאתה מפחד שאנשים ידעו שיש כמה שיטות ואין אחת נכונה
    אני מאוד גאה בתוצאה שלי בתור פעם ראשונה בעלות של 100 שח זה אתגר רציני

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    ל "אחי": בזמן שאתה משוויץ בעציץ זעתר 27.5 גרם שלך שגדל בשמש (!) אני למדתי לתקן את הטעויות שלי הנה: (אני מצטט את אמיתוס שהגיב כאן) כל דשן הוא מלח, יש 16 יסודות שהצמח דורש, היחס המומלץ לקנאביס הוא: n.p.k. 2:1:3 ואני מתנצל אם הטעתי מישהו. ומה אתה למדת? זה בסדר לעשות טעויות, זה לא בסדר לעשות שוב את אותן הטעויות ולצפות לתוצאות שונות. (ואל תשלח אותי לקיים יחסים אינטימיים, כמו שעושה זה שחושב שהוא מתנת השמש לכדור הארץ)

4. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחי בוקר טוב.
    תגיד אתה גנוב בא נצא מנקודת הנחה שלא אמיתוס אמר לך את זה כי אתה נעלב כמו ילד קטן.
    תעבור על כל הלינקים של מגזין קאנה ואני לא מדבר על שיטות גידול את זה הבנת לבד.תקרא טוב טוב גם אם צריך 10פעם ותראה שלא עושים גיזום בפריחה .ותקרא מה אחרים כתבו לך ותראה שאף אחד לא המליץ על גיזום בפריחה ולא נעלבת מהם. יש לך את האור הכי טוב בעולם. אמרתי לך תשמור על ראש פתוח ולא להיות מקובע על דבר אחד .אני לא מדבר גידול פנים את זה אני רוצה ללמוד. בגידול חוץ אני לא אומר שאני ממוחה אבל מבין קצת. ואף אחד לא ימליץ גיזום בפריחה. אבל אתה עקשן .לא אחד ולא שניים אמרו לך לא לגזום בפריחה. עשית גיזום בפריחה.טוב שלא עשית גם קיטום .כתבתי כבר ואני יכתוב עוד פעם אפילו בצוואה שלי אני ירשום שלא עושים גיזום בפריחה. קח נקודה למחשבה. וכן אנשים הוציאו גידול כזה פעם ראשונה. אבל הם שמעו עוד עצות והחליטו מה טוב להם. יום טוב לך ושבת שלום. יש עוד אנשים שמקללים ואתה לא נעלב מהם ואני לא מדבר על היידרו

5. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    במקום להגיד לא תפתחו הובא כאן אתמול סרטונים והוכחות לגבי הדשן מסכים אין לי מושג בדשנים
    אין לי מושג עדיין האם זה עדיף כי עדיין לא גדלתי עוד אחד יבוא בעתיד
    אבו גוינט זה מה שלמדת לקלל בלי כלום אני לא משוויץ ולא מלמד סך הכל גידול ראשון והעציץ ייתן הרבה מעבר ל27.5 שרשמת אז אנא אל תעלב ותתחיל לזיין את השכל זה לא נקרא ללמוד משהו שרשמו כאן
    ומה שהכי חשוב שלמדתי שיש מלא שיטות גידול ואפשר להוציא וויד טוב בלי להוציא אלפי שקלים וזאת דעתי
    ואם אתה רץ אחרי עמיתוס שהזכרת בלינק האחרון הוצאו ממעל 15 שתילים לפי התמונה שהוא שם " 1300 גרם יבש"
    אז יכול להיות שזה כמות יפה אבל תעשה חישוב כמה עולה הציוד כמה עציצים ובסוף תראה תפוקה עלובה אז לא מתלהב
    עשית משהו יותר טוב בוא תראה ואפרגן אבל אתה טוען דברים לא נכונים בלי להראות מה אתה מגדל שאתה כזה גאוותן

6. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחי אתה עקשן. תקשיב תגדל לפי יוטיוב ושיהיה לך בהצלחה. אם תראה שלא מצליח .תשנה גישה .יש פה חברה טובים שענו לך אבל החלטת שאתה הימצאת את הגלגל אז פעם הבאה אני יבקש המלצות ממך.
    ובלי לפגוע חוץ מהגידול פנים שאני לומד כרגע פה מכולם .יש לי גם זן אוטמט בגידול חוץ 11 יום בפריחה וכבר נראה יותר טוב מהצמח שגידלתי תשנה גישה אתה גם מקלל הרבה אם זה עוזר שיהיה לך בהצלחה

7. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    ועוד משהו אם צריך לכתוב על גיזום בפריחה אני יכתוב עוד 1000 שלא עושים גיזום בפריחה

8. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    לא טענתי שאי אפשר אחרת זה היה ניסוי די מוצלח בעתיד יהיו גידולים שונים
    אני לא מומחה אני מעלה רק מה שאני מגדל בעצמי בשביל שכל אחד יעשה את השיקולים שלו באיך לגדל אין דרך אחת נכונה
    ואשמח אם תראה את הגידול שלך

9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אני מגדל עציץ אחד לעצמי בגלל לינדשפט (ראש היק"ר) שהחליט לחסל את הקנאביס הרפואי בארץ ולהריץ רפורמה אכזרית ומטופשת למען העשירים והמקושרים, וגם משום שזה תחביב בשבילי, אני בן 72 והעיסוק הזה מהנה ומרגש אותי. אני בהחלט מאזין לאמיתוס משום שיש לי חוש ריח (אני חש בשרלטנים ממרחק אלפי קילומטרים כמו הדב הצפוני) ויש לי הגיון.

10. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    לפחות אנחנו מסכימים שלנדשפט הוא נזק לתחום
    גם אני עושה בשביל תחביב והנאה
    אין בעיה שתאזין לעמיתוס לא שללתי אותו אף פעם רק יש עוד גישות ודרכים לגדל
    וזה הרצון שיהיה חופשי לכולם
    אשמח לראות את התחביב שלך

11. לוקו 2

לוקו 2 קנאביסט

לייקים:
    69
    אחי ניסתי להעלות תמונה לא הצלחתי. למי אני יתן לעלות תמונות לבן שלי נראה לך הגיוני. אם אתה זוכר כתבתי להיידרו שכן הברזתי מבית הספר אז לא יודע לסמוך על מישהו אחר.הספיק לי בחיים לסמוך על אחרים ואכלתי אותה.לא מעניין אותי כל הרשתות החברתיות למיניהם. אם לא היו מבקשים מבית הספר לפתוח מייל אז גם זה לא היה לי. עכשיו שבת תן לנוח צהרים. ואם יהיה לי חשק אני ידבר אח"כ.
    וביוטיוב מלמדים הכי טוב לגדל גראס אז אני לא מבין למה נרשמת לפה בכלל. עכשיו תן לנוח

12. אחי

אחי חבר חדש

לייקים:
    8
    תנסה זה העצה הכי טובה שלמדתי פה בפורום אם לא מעלים תמונה פחות מקבלים עצות והסברים
    אבל מעשים בפועל יותר קשים ולשבת מאחורי מסך

13. כדילהגיבלאידיוט

לייקים:
    1
    מאס

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!