1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הברכה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י גלן דניאל'ס, ‏10/8/19.

1. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    משהו יודע האם ניתן ליישם פרקטיקה של הברכה(לקחת ענף לחתוך לו את קודקוד הצמיחה, להוריד חלק מהעלים שלו, ולהעביר אותו דרך אדמה כשהוא עדיין מחובר לצמח.)?
    ואם כן באיזה שלב מומלץ,

וגם אם משהו ניסה את זה גם רק בשביל להגדיל נפח שורשים (לא לייחור)
    והאם זה יעזור לאיכות היבול כך?

2. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    אף אחד לא מכיר, יודע משהו?

3. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    אני לא רואה איך זה יכול לעזור, לצמח אין בעיה לגדל מסת שורשים טובה בכל מקרה.

4. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    אוקי.
    אבל משהו ניסה את זה אולי בשביל ייחורים?

5. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בשביל לקחת ייחורים אין צורך בסיבוכים, רק אחרי שהצמח גדול ומפותח מספיק, חותכים ענף תחתון, יפה ובריא, את החלק שהיה מחובר לגזע חותכים באלכסון, להגדלת שטח חתך הענף, מורידים את כל העלים חוץ מהשניים או הארבע שבקצה, טובלים את הקצה האלכסוני בג'ל השרשה ומכניסים לקוביית השרשה או עציצון עם קוקופרלייט רטוב, קוביית השרשה לפרופוגטור לשבועיים ומתחת לנורת פלורסנט עם שמירה על לחות גבוהה והשפרצה של מים על העלים של הייחורים שלוש פעמים ביום (אני קורא לזה אינקובטור, יותר קל ומובן, וכמו אינקובטור אמיתי, שומר על הילדים).

ועציצון ישר מתחת לנורת 400 וואט ל 18 שעות אור ו 6 חושך, משם אחרי כשבועיים לעציץ גדול יותר.

6. גלן דניאל'ס

גלן דניאל'ס חבר חדש

לייקים:
    1
    אחי תודה על השיטה,

אבל אני שואל סתם לידע כללי אם משהו אי פעם ניסה את זה לייחורים ו/או הוספת מסת שורשים בשביל יבול איכותי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!