1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למר אגרונום

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י גננת, ‏25/8/19.

1. גננת

גננת חבר חדש

לייקים:
    3
    מר אגרונום היקר. אם לא קשה , כמה שאלות.
    אבל ראשית תרשה לי להחמיא לך. אחרי שבזבזתי הון על כל מיני ביוביז ושטויות, באמצע הגידול נתקלתי בפוסטים שלך על אקוגן. תוך שבועיים מרגע שהתחלתי לדשן איתו נעלמו בעיות ההצהבה.
    שאלתי - אני מדשנת לפי 5 מילימטר לליטר. מדובר בגידול חוץ. עציצים של מטר וחצי גובה מהאדמה. לפי ההגיון שלי מינון לפי כמות אדמה בלבד לא הגיוני. לא הגיוני לי שלעציץ בגובה חצי מטר או מטר וחצי יהיה אותו מינון דישון . אני טועה? עושה נזק? להערכתי עוד חודש כבר קטיף ובינתיים הכל ירוק ולפי תוכנית. בלי קלמג אגב. עד כמה שאני יודעת המיים לחקלאות בארץ מותפלים ולא מי שתיה.
    בקיצור להמשיך לפי המינון שעובד?
    שאלה שניה- בנוגע לקטיף. אתה מאמין בקשר שבין צבע טריכומות לקטיף? שקוף חצי שקוף וענבר? או שזה עוד מיתוס? יש דרך טובה יותר לדעת מתי לקטוף?
    שאלה שלישית- ממליץ לקטוף בשלבים? קודם פרחים למעלה ואז אחרי כמה ימים את העלים למטה?

2. yoniponi

yoniponi קנאביסט

לייקים:
    117
    קודם כל, אגרונום לא נצפה בפורום כבר זמן ארוך..
    בכל מקרה, את מדשנת יותר מדי, צריך 2-3 מ"ל לליטר. גובה הצמח הוא לא פרמטר שניתן להתייחס אליו בקשר לדישון.
    המים לחקלאות דווקא לא מותפלים, רובם מי שפכים מטוהרים. בכל מקרה מדובר על מערכת נפרדת לגמרי ממי השתייה.

3. Master Kenobi

Master Kenobi קנאביסט

לייקים:
    15
    הייתי נזהר עם ההמלצה להוריד ריכוז דשן, אין פה מידע על תדירות ההשקיה ולכן יכול להיות ש5 סמק לליטר זה ריכוז נכון

4. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    תמונה היתה עוזרת, לא הבנתי מה נפח העציצים שלך, עציצים בגובה מטר וחצי או צמחים בגובה מטר וחצי? אקוגן 2 מל"ל בלבד! חייבים להוסיף קל מג 1 מל"ל. אלא אם יש חוסרים. משקים כל יומיים עם אקוגן וקל מג כחצי מנפח העציץ! ומוודאים שיש הרבה נגר מתחת לעציץ.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!