1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חבר ממש טוב כבר לא אותו בן אדם אחרי אסיד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י מייג'ור מאור, ‏22/9/19.

1. מייג'ור מאור

מייג'ור מאור חבר חדש

לייקים:
    0
    אנחנו שלושה חברים הכי טובים מעשנים ביחד מאז התיכון וגם עשינו אם די ביחד כמה פעמים. לא היינו צריכים לתת לו אסיד באמת איבדנו את הבן אדם הוא השתנה לגמרי הוא חושב שיש לו כוחות על הוא רק רוצה להיות לבד כל היום לאכול לעשן ולישון הוא מאמין שככה הוא גדל בצורה פסיכית כאילו הוא איזה פוקימון שעבר שדרוג. ניסינו להסביר לו שזה רק סם וההשפעה שלו מתעתעת וההשפעה הזאת עברה מזמן הוא לא אמור להתנהג ככה. הוא מדבר מוזר סופש שעבר הוא אמר לחבר שלי בוא נלך מכות זה יפתור את הבעיות בינינו, לא רבו ולא כלום סתם משום מקום הביא לו בוקס. מה אני יכול לעשות? אני באמת מפחד להשאיר אותו לבד שלא יפגע בעצמו נראלי הוא הגיע לתובנות על אסיד שהוא לא יכול לחזור בעצמו מלדעת אותן. באמת מרגיש שאיבדתי חבר... כאילו הוא מת והתחלף ברובוט

2. sarasvati

sarasvati חבר חדש

לייקים:
    0
    בכללי לא מומלץ לצרוך פסיכודליים לפני גיל 25 כי המוח עדיין לא בשל. גם צריך להיות נפשית בשל לזה בלי קשר וגם לך תדע מה חבר שלך אכל, אתם בדקתם בדרך כלשהי שזה אכן אסיד? חוץ מזה גם אם זה אסיד חופשי אפשר לאכול פלפה אם אתה לא מוכן עדיין לקבל את הבשורה, אסיד זו תרופא מאוד עוצמתית וצריך להבין שזה לא סתם סטלות לכיף (לפעמים כן).
    הייתי ממליץ לקחת את החבר לטיפול פסיכולוגי ולהמנע מפסיכודליים וקנאביס וכל דבר אחר שמשנה את התודעה

3. fog

fog חבר חדש

לייקים:
    6

לא בציניות, חבל לחכות - קחו אותו לבית חולים לבריאות הנפש. זה בדיוק המקרה. הוא אמנם יחזור לעצמו אם יפסיק לעשן ולהשתמש במה שזה לא יהיה אבל סביר להניח שהזמן שיקח לו להשתקם הוא ארוך מאוד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!