1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שטיפה אחרי קציר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י שוגרפופ, ‏2/10/19.

1. שוגרפופ

שוגרפופ חבר חדש

לייקים:
    0
    שמתי לב על גידול חוץ שלי שיש הרבה לכלוכים וכל מיני שהתעופפו ונדבקו על הצמח וראיתי באינטרנט יחסית הרבה אנשים שאומרים שטוב לשטוף עם h202 אחרי קציר ואפילו יש ששוטפים עם מיץ לימון וסודה לשתייה.
    השאלה שלי כמה זה מועיל ואם זה לא פוגע ברמת thc.
    תודה לעונים!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    למיטב הבנתי הרעיון המרכזי של שימוש בH202 זה הוספה של חמצן למצע הגידול, וסיוע במניעת התבססות של פתוגנים ובקטריות שעשויות להזיק לצמח (כמובן שבמקביל עלולה להיות לכך השלכות על הסביבה המיקרואורגניזמית במצע).

בנוגע לשטיפה, מאחר וה-H202 היא תמיסה חומצית היא יכולה לעזור בהמסת המלחים העודפים, רק הייתי מציע להיזהר עם הכמויות כדי לא לעשות נזק לשורשים ולאדמה. לא מכיר שזה יכול להביא לפגיעה ב-THC.

3. Bullbazman

Bullbazman חבר חדש

לייקים:
    4
    למיטב הבנתי אתה מתכוון לשטיפה של הפרחים לפני הייבוש, ולא לשטיפת המצע. אז הרעיון הוא בעיקר לנקות מחרקים ופחות מאבק.
    מוסיפים קצת סודה לשתיה ומעט h2o2 לדלי מים וטובלים בהם את הענפים עם הפרחים כל ענף כ 10 שניות תוך כדי שמזיזים את הענף.
    תולים את הענפים לייבוש כרגיל רק בארבע חמש שעות ראשונות כדאי לשים מאוורר ישירות על הפרחים עד לייבוש המים. (לא לשכוח להחזיר את המאוורר לזוית לא ישירה כי זרם אוויר ישיר ליותר מדי זמן, ייבש את הפרחים מהר מדי ויהרוס אותם).
    התהליך מומלץ רק אם יש יותר מדי חרקים על הפרחים. כמובן שחלק מועט מהטריכומות ייפלו אבל זה לא כזה מורגש.

4. שוגרפופ

שוגרפופ חבר חדש

לייקים:
    0
    התכוונתי לאחרי הקציר.

5. שוגרפופ

שוגרפופ חבר חדש

לייקים:
    0
    ברור לי שזה לחרקים אבל מין הסתם שיעזור גם עם לכלוכים, כל עוד לא מרגישים כלכך שינוי אני בסדר עם זה... מעדיף חומר נקי וטיפה פחות חזק
    תודה רבה!

6. Bullbazman

Bullbazman חבר חדש

לייקים:
    4
    בשמחה! תעדכן איך יצא...

7. שוגרפופ

שוגרפופ חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד קצת וזהו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!