1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התקף שחוויותי אחרי עישון קנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Anony123456, ‏11/10/19.

1. Anony123456

Anony123456 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, לא מזמן חוויתי התקף לאחר עישון קנאביס (לא פעם ראשונה/שנייה שאני מעשן). ההתקף היה ממש רציני, זה התחיל עם סחרחורות ונימול בידיים וברגליים, המשיך לחוסר תחושה בגפיים ואז להתכווצויות נוראיות בכל השרירים בגוף, לא הצלחתי להזיז כמעט אף חלק בגוף. הייתי מכווץ על הרצפה נושם בכבדות והרגשתי ממש חסר אונים. אחרי כמה דקות כשעזרו לי לנסות ללכת זה נרגע אבל כל פעם הרגיש שזה עומד לחזור. רק אחרי בערך שעתיים חזרתי לעצמי והרגשתי קצת יותר טוב...
    קרה לי בעבר שהרגשתי טיפה מסוחרר/בחילה בגלל קנאביס אבל מצב כזה עוד לא קרה לי. מישהו יודע להסביר מה זה/חווה חוויה דומה?

2. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אתה בטוח שעישנת קנאביס ?
    זה נשמע כמו נייס גאי

3. יגיל ערן

יגיל ערן חבר חדש

לייקים:
    0
    הי
    האם אתה מעשן קבוע?
    מאיזו חברה אתה קונה?

4. Anony123456

Anony123456 חבר חדש

לייקים:
    0
    ק

קנאביס בוודאות

לא קבוע אבל גם לא חדש, פעם בכמה שבועות
    לגבי החברה לא חומר שלי

5. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    מעניין הדבר הזה, יותר מדיי דברים מוזרים קורים לאחרונה, ואני ממש לא קונספירטור, לא נראה לי הדבר הזה שיערבבו נייס גאי בקנאביס רפואי, אבל יש מלא תלונות.

6. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    תחקור קצת...
    מי הביא ת'חומר ואיזה זן זה, איך הוא נראה, מריח וכו'...
    מה עשית לפני זה? ישנת טוב? אכלת טוב? שתית הרבה? לקחת כדור או משהו? יש אלף סיבות..
    לי אישית היו מספר פעמים שהיה לי ממש קשה לזוז(אפילו שלא ממש רציתי) וכל תזוזה הייתה הופכת לי ת'בטן
    בקטע אחר, וגם ששכבתי ללא תזוזה הרגשתי כאילו אני נופל דרך המזרון ואז חוזר חזרה, כמו הרגשה של גלים בגוף, אבל קשה לי להגיד שזה היה ממש נורא או דומה כל כך למקרה שלך, וזה גם תמיד קרה אחרי ששתיתי ועישנתי מלא והשילוב זה מה שדופק לדעתי.

7. Anony123456

Anony123456 חבר חדש

לייקים:
    0
    ההרגשה שהייתה לי הייתה קיצונית, ממש כמו התקף, כל השרירים בגוף התקשו, האצבעות ננעלות ומה שמוזר זה שכל פעם שישבתי/שכבתי זה התחיל, וכשהרימו אותי ועזרו לי ללכת אז זה לאט לאט השתחרר.
    כשאתה אומר שילוב אתה מתכוון שילוב של שתי סוגי קנאביס שונים או שאתה מתכוון לנייס גאי? כי אני חושב שבאותו גוינט שעישנתי היה שתי סוגים (כשאני אומר סוגים אני מתכוון חומר של שתי אנשים שונים אבל עדיין קנאביס) של קנאביס מעורבבים.. יכול להיות שזה קשור?

8. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    11
    צודק אחי לא הייתי ברור, אני מתכוון לשתיית אלכוהול בשילוב עם קנאביס, כמה בירות עם כמה פייסים זה נחמד, אבל לדפוק 2 ליטר בירה ושוטים וכו' ביחד עם עישון כבד זה כבר מתכון לאסון.
    מבחינת שתי סוגי קנביס(יעני סלט) בדרך כלל כן מערפל מעט, לפחות אותי, כנראה בגלל שזה שתי זנים עם יחס חומרים פעילים שונה בינהם, והגוף שלי לא רגיל לזה, כי כמו רוב הצרכנים, אני צורך כל זן בנפרד.
    יכול להיות שזה מה שעשה לך את זה, לגבי נייס גאי, פשוט תאמת את זה עם מי שהעביר\גילגל ת'ג'וינט, אם הוא שפוי אז כנראה זה לא זה... אני לא רופא ולא הייתי עד לכל המקרה הזה, אבל יכול להיות שזה קרה מגורם שלא קשור לקנאביס.

9. מה קרה קרה משהו

לייקים:
    19
    שמע, לדעתי יש פה בדיוק 3 אפשרויות.
    1. או שחווית מצב מאוד קיצוני של סטלה רעה (מוזמן לקרוא קצת פה - https://weed420.co.il/סטלה-רעה-מה-עושים/), מה שאני קצת בספק שזה המצב, אבל זו בהחלט אופציה.
    2. או שעישנת נייס גיא, אולי אפילו בטעות, שזו האופציה הכי סבירה לדעתי.
    3. או שערבבת את הקנאביס עם דברים שלא מומלץ לערבב אותו, כמו לדוגמה עם אלכוהול.

alongold אוהב/ת את זה.
  10. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    נתפסתם על הנייס גאי ..
    הבן אדם אומר שזה קנאביס בוודאות
    קחו צעד אחורה רגע ואולי תפתחו תקופסה שלכם קצת
    יכול להיות מלא סיבות לפי דעתי הבן אדם עישן חומר חזק והוא מעשן מתחיל וצעיר בגיל וקיבל התקף חרדה או משו בסגנון אז תפסיקו לזיין תמוח

11. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    אם זה קרה לו מקנאביס, אז זה כנראה לא בשבילו
    לא חובה על כל אדם לצרוך קנאביס, מה שהוא תיאר
    זה מה שצורכי נייס גאי מתארים, אז מה שאתה אומר שהקנאביס בא לו חזק עד פי אלף מקנאביס רגיל, ממש כמו החרא הסינטטי הזה שבא פי אלף חזק יותר ב t ואין שום c שיווסת אותו.

12. אליהו 33

אליהו 33 חבר חדש

לייקים:
    5
    יש סיכוישהקנאביס חוזק בK300

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!